AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

C5 nawet nie układam 😉


wiecie co najwyżej się w sobotę spotkamy na wspólnym biadoleniu że nie mamy programu  😁
Sonkowa, dodaję załącznik

drabcio spotkanie jest w piątek, no ale w sobotę możemy również się spotkać, ja jadę sama wiece jestem za 😀
Coś takiego trzeba wypełnić?  😲
My dostaliśmy o to:
Myślałam że spotykać się będziemy co wieczór, przecież będziemy już wszyscy w czw (no przynajmniej my nocujemy 🙂😉
Sonkowa, to też dostałam, w formie formularza. Dzisiaj przyszło to co wstawiłam. Wydaje mi się ze rok temu też to było, ja oczywiscie nie pamiętam takich rzeczy :P

drabcio w czwartek może być ciężko, ja jadę z dwoma końmi aż z Gdańska, zanim ogarniemy przegląd, pojeżdżę je tam to już będę myślała tylko o tym żeby pójść spać :P dla nas to kawał drogi.
drabcio zawsze można spotkać się też w czwartek.  🤣 Ja i tak będę musiała zostać do tej 19-20 żeby konia nakarmić.. Mieszkam we Wrocławiu, z Partynic mam pół godzinki, więc jakby co ja się piszę.  😉

Boję się tego przeglądu weterynaryjnego... Mój koń chodzi jakby miał protezy i jeszcze sobie oba tyły rozwalił.  😵
Sonkowa, jeśli będzie tak jak rok temu, to o ile nie upada na twarz to przejdzie 😉
A tak patrzyli z przymknietymi oczami?
Zawsze sie tym stresuje.  🤣 wiem, że nie kuleje i jest zdrowy, ale boje sie, ze ktoś może nie zrozumieć jego ruchu.  😁
Zorilla, ja widziałam tylko kilka koni co IMO średnio czyste były. Ale nikt uwagi na to nie zwrócił.

Sonkowa, Ja też mam takiego co to ledwo nogi podnosi :P Ale nie ma co się stresować 😀

Właśnie sprawdziłam że hotel jest kawałek od Partynic ;/ nie będzie tak miło jak w drzonkowie, że człowiek pójdzie sobie rano spacerkiem konia nakarmić i wróci się jeszcze chwilę kimnąć...
No daleko, dlatego ja ten Ibis wymyśliłam no i wyszło i tak taniej  🤔

Taa rok temu... Startowałam w któryś dzień po poludniu, potem piwko przy koniowozie, potem sie okazało że jest 8 rano i za 30 min konkurs :P Także jak sie obudziłam tak poszłam startować.. Dobrze że w galówce spałam :P Troche żenada ale tak dokładnie było 😀
Ja się stresuję tak in general, bo te ampy rozpoczynają mój powrót do startowania, miałam przerwę jakieś 3 lata od zawodów i mam stresa ogólnego  👀

edit. Zorilla ponoć najlepiej się startuje będąc lekko wczorajszym :P
Nie mam pojecia jak ale gdy drukowalam certyfikat przynależności zmienila mi się data urodzenia. W dziekanacie przy przekreslonej dacie mam pieczatke I parafke myslicie ze to wystarczy?
A nie moszesz wydrukowac jeszcze raz?
Jestem raczej czytającą niż piszącą na forum, ale bardzo się cieszę, że nie tylko ja jadę profi "for fun" 😀 Bo trochę się bałam, że tam przyjadą sami zawodowcy, a że jadę pierwszy raz to nie wiedziałam jak jest😉 Od razu jakoś tak raźniej 😉
A nie moszesz wydrukowac jeszcze raz?


Nie gdyż drukować można tylko raz a potem trzeba załatwić w biurze AZS a juz nie jestem w stanie załatwić w biurze AZS i podbić w dziekanacie 🙁
Pani z biura mówiła że będzie spoko ale może ktoś mial taki przypadek?

Nam chyba wypadła jedna zawodniczka.  Mam nadzieję że wszystko się nie posypie..
Aaaaaha. Najlepiej drabcio napisz maila do organizatora oni pieknie odpisuja 🙂
xxagaxx, ja będę jechać skoki profi  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 maja 2015 15:57
To prawda, że plan godzinowy na piątek ma się pojawić w czwartek wieczorem? Nie sprawdzałam, tak mi powiedziała osoba, która jedzie. Czyli nie wiadomo jeszcze, o jakiej godzinie jakie konkursy?
No zakładam że losowanie będzie wieczorem. O tych godzinach też napisali na stronie www że będą podane wieczorem
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 maja 2015 16:06
Nie ma nawet ogólnego planu, o której zaczynają się w ogóle całe zawody?  👀 o to pytam, nie o listę startową 😉 bo jak to będzie wiadome dopiero w czwartek, to mnie to nie ustawia, auta nie mam i muszę jakoś dojazd zaplanować  😤
aaa, jak na stronie nie ma to przedzwoń najlepiej 🙂
Facella, zwykle konkursy amatorskie zaczynają się o 8 albo 9 rano. Profi popołudniu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 maja 2015 16:44
Dzięki za info  :kwiatek: no to będę musiała wstać o tej 5, bo w amatorach mam najwięcej znajomych  😵
Facella czyżbyś brała ze sobą aparat?  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 maja 2015 19:41
Takie mam plany, ale jeszcze nie wiem na 100%, czy będę.
Facella, zwykle konkursy amatorskie zaczynają się o 8 albo 9 rano. Profi popołudniu.


🤔 To nie jest pora o której się wsiada na konia  😕 😕
olek, oo super 🙂 To będę miała z kim chodzić po parkurze 😉 Mam nadzieję że wszyscy udzielający się w wątku pamiętają o piątkowym spotkaniu integracyjnym? 😀
ja chętnie przyjdę 😀
Przed/po swoich startach mam zamiar łazić z aparatem, także jak coś - można się zgłaszać po jakieś foty 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się