Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Kaprioleczka   Apocaloptimist.
08 maja 2015 20:40
Kaprioleczka,
http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?p=25849&sid=d91d54d39f1d4985cbcb39014277a595


wow, ogromne dzięki Majorowa!!! nie wiem jak to zrobiłaś  🙇 🙇 🙇
Nie ma za co 😉
Nie szukam wątku, ale pilnie szukam kontaktu do użytkownika "glodziu". Pod podanym numerem info, że wyłączył telefon, na maile i wiadomości prywatne na re volcie nie odpisuje, widzę że się loguje, a odzewu zero. Czekam na siodło i nie wiem, czy wysłał, czy mam czekać czy może szukać dalej. Może ktoś zna go osobiście, przez fejsbuka czy w jakikolwiek inny sposób?
regina, spróbuj spytać w wątku "nieuczciwi re-voltowicze", nie mowię, że ta osoba jest nieuczciwa, ale może znajdzie się ktoś z jego regionu i pomoże CI odszukac 🙂
Czy jest gdzieś wątek o stajniach w Podlaskiem?
I w Warmińsko-Mazurskiem?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
17 maja 2015 11:51
Mamy jakiś wątek związany z biżuterią? Wyszukiwarka nic mi nie wypluła  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2015 16:19
Nie pamiętam nazwy wątku i nie umiem go znaleźć... Był taki jeden o śmiesznych tekstach trenerów  👀
edit: dobra, mam już  😁
Jest jakiś ogólny wątek pomocowy?  👀 czy każda akcja miała swój oddzielny wątek?
Chcę wrzucić info o chorym chłopcu z prośbą o pomoc.
Szukam wątku w którym ktoś mógłby podzielić się ze mną informacją o jakimś fajnym sprawdzonym noclegu nad morzem- w Jarosławcu.
Czy jest taki wątek?
deksterowa, Jarosławiec  😍 może tu spróbuj Gdzie nad morze?
dzięki!! :kwiatek:
Jak nazywa się wątek, w którym można zapytać o użytkownika, który nie zagląda na re-volte juz od jakiegoś czasu?
W Technicznych "Gdzie się podziewają?"
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,10315.0.html
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 czerwca 2015 20:14
Czy mamy wątek o szkoleniach koni na płytach DVD? Taki wiecie opiniotwórczy. Gdzie co można dostać , czy warto kupić, jak przedstawia sie merytoryka. kto co posiada itp?
O szkoleniach na płytach DVD raczej nie ma. Ja bym pytała w ogólnym o kursach i szkoleniach. http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3866.300.html
Szukam wątku o fizjoterapii (ludzkiej :p) w okolicach Katowic... a raczej o specjalistach z tej dziedziny w mojej okolicy  :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 czerwca 2015 18:18
Czy mamy wątek o tenisie ziemnym? Byłam przekonana, że tak (a może to było za czasów starej volty?), ale nie mogę znaleźć.
Jest gdzieś wątek o pomocy weterynaryjnej w nagłych przypadkach? Taki spis czynności pierwszej pomocy u koni? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 sierpnia 2015 18:18
Jest coś takiego: klik
Dzięki  :kwiatek:
czy pomożecie mi skierować moje pytanie do odpowiedniego działu? poszukuję sprzączki do kantara lub specjalisty, który naprawiłby mi kantar.
szukam wątku dotyczącego czapraków, coś w stylu jaki czaprak polecacie i dlaczego
istnieje taki ? 👀
szukam wątku w którym mogłabym zapytać do czego służy jakiś koński sprzęt z którym nigdy wcześniej się nie spotkałam, pomożecie ? 😡
potter, Albo do "żółtodziobów", albo do konkretnych o ogłowiach, kiełznach itd.
Livia   ...z innego świata
01 września 2015 11:08
Czy mamy jakiś wątek z opiniami dotyczącymi transportu koni i poszczególnych przewoźników?
Mazia   wolność przede wszystkim
16 września 2015 12:04
Chciałabym spytać gdzie mogę dowiedzieć się opinii na temat firm produkujących kalendarze. Chciałabym zrobić duże zamówienie na trójdzielne kalendarze na 2016 rok, najchętniej wybrałabym firmę z polecenia....
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 września 2015 15:56
Gdzie mogę zapytać o odstąpienie końskiego leku? Obawiam się, że w ogłoszeniach to zginie, a jedna dziewczyna z innego forum potrzebuje pilnie leku dla swojego szczura, więc chodzi o małą dawkę. Receptę w razie czego ma, ale lek podobno jest drogi, a ona potrzebuje zaledwie odrobiny dla małego gryzonia, więc chętnie od kogoś odkupi.
Z racji tego, że mam tutaj konto - obiecałam, że zapytam, ale gdzie?

"POTRZEBNY JEST LEK - VENTIPULMIN
Jest to lek stosowany u koni na dusznice, opakowanie 500g kosztuje 250zł, ja potrzebuję tylko parę granulek z tego, dosłownie łyżke.."
LatentPony, może zapytaj w wątku o COPD - tam mogą być osoby, które go stosują  🙂.
szukam wątku na temat producentów przeszkód. Jedyne co wyrzuca wyszukiwarka to przeszkody DIY
Szukam wątku, w którym moge znaleźć informacje o fajnych miejscach na spędzenie wakacji, nie tylko z końmi, tylko jakieś bardziej wszechstronne ośrodki wypoczynkowe i cos w tym stylu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się