Wrocławianie :))

Bo on był z tyłu, na tych rurkowych, gdzie konie z hipoterapii chodzą 🙂 Przeważnie chodzi na westowy, ale teraz przez zawody tam były wywalone wszystkie rekreanty od piątku.
Trzeba było dzwonić 🙂
No właśnie jak mnie ogarnął szał hazardu to już zapomniałam o świecie  😁 i tak się dziwie, bo spotkałam sporo znajomych, ale na zasadzie, że wołali mnie 3 razy 'heeej', bo ja biegłam z nosem w programie i nie widziałam nic innego tylko konie i kasy  😁
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
27 kwietnia 2015 07:06
branka ja jestem regularnie, praktycznie na każdym dniu wyścigowym 🙂 No i ogólnie w wyścigowej na party  😉
Też obstawiałam wczoraj, jakoś nigdy wcześniej czasu nie miałam na bieganie do kas  😁
Ma ktoś pomysł co można fajnego zobaczyć we Wrocławiu?
Rano się dowiedziałam, że rodzice postanowili się ze mną zabrać do Wrocławia i przez te kilka dni chcieliby głównie sobie pozwiedzać. Jak byłam na zajęciach pochodzili po rynku, odwiedzili Panoramę Racławicką. Później nie miałam czego wymyślić więc zabrałam ich do stajni.  🤣
Jutro jak będę na zajęciach pójdą sobie do zoo a na resztę nie mam pomysłu..  😵 Poratuje ktoś? Myślałam o ogrodzie botanicznym i wieczorem zabiorę ich do Sky Tower żeby sobie widoczki popodziwiali. Na nic innego nie mam pomysłu..  😵 Przez jeden dzień zwiedzili chyba więcej niż ja od października.  🤣
Ogrod botaniczny koniecznie, o tej porze jest najladniej 🙂 w Parku szczytnickim teraz tez ladnie warto zobaczyć Pergole, jest tez ogród japonski 🙂 No i Ostrów Tumski z Katedrą - można na górę wjechać 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 maja 2015 11:42
Hala Stulecia i Pergola, Ostrów Tumski, Rynek, Zamek Topacz, punkty widokowe, dzielnica czterech świątyń, Humanitarium, Ślęża, Aquapark, Logical Room itp.
Wrocławska fontanna http://www.wroclawskafontanna.pl/#/NOC
Tramwaj Baba Jaga
Dziękuję Wam bardzo!  😀  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2015 07:49
Gdzie we Wro dostane się szybko do okulisty? Mam skierowanie i od 3 tygodni pogarszajace sie zapapenie spojowek.
na joanitów dr. kordos na nfz czekałam tydzień przyjmuje tylko w pon od 8 do 12. bardzo miła i konkretna tylko trzeba się trochę wysiedzieć na poczekalni.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2015 12:28
Tydzień to dla mnie za długo, niestety dziś zapewne udam się na ostry dyżur 🙁 a na 12 maja umówiłam się prywatnie.
Znowu wpadam z pytaniem o nocleg we Wrocławiu. Potrzebny niedrogi nocleg w pokoju dwuosobowym z łazienką dla starszej pary, nie musi być w ścisłym centrum, nawet lepiej żeby było cicho i spokojnie.
Szukam dobrego weterynarza w okolicach dworca glownego - mozecie kogos polecic? ( chodzi o psa, ktorego wlasciciele nie przewioza daleko )
ovca   Per aspera donikąd
14 maja 2015 16:25
Znowu wpadam z pytaniem o nocleg we Wrocławiu. Potrzebny niedrogi nocleg w pokoju dwuosobowym z łazienką dla starszej pary, nie musi być w ścisłym centrum, nawet lepiej żeby było cicho i spokojnie.


green hostel 🙂
ami_071, znam tylko klinikapsaikota.pl ale oni przenieśli się na Krzywoustego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 maja 2015 07:29
ami_071, a duży ten pies. Spod dworca jeździ tramwaj nr 2 i tam na ul. Grunwaldzkiej są kliniki i w sprawie tego żółądka to bym się chyba tam udała.
[quote author=espana link=topic=3418.msg2356145#msg2356145 date=1431459534]
Znowu wpadam z pytaniem o nocleg we Wrocławiu. Potrzebny niedrogi nocleg w pokoju dwuosobowym z łazienką dla starszej pary, nie musi być w ścisłym centrum, nawet lepiej żeby było cicho i spokojnie.


green hostel 🙂
[/quote]

Dzięki  :kwiatek:
Espana po generalnym remoncie fajnie jest jeszcze w SOLO na ul. Kwiskiej  😉 nie wiem jak teraz, ale parę lat temu dwuosobowy chyba za 120 zł
Jara - dzieki 😉
Przepraszam, że zaśmiecam ale tu szybciej (mam nadzieję) ktoś podpowie  😉
Szukam dobrego dietetyka, który w cenie wizyty ma wliczony kompleks badań.

nie potrzebuje specjalisty, który powie mi że mam jeść 5 razy dziennie po bananie i od rana do wieczora siedzieć na siłowni, bo nie w tym problem.

z góry dziękuję za info  :kwiatek:
baffinka dzięki  :kwiatek:
Gdzie najbliżej Placu Grunwaldzkiego znajdę jakiś sklep jeździecki? 😉
Jak istnieje jeszcze to na Kluczborskiej Oxer
Oxer na Kluczborskiej zamknięty. Niestety z Grunwaldzkiego to wszystko po drugiej stronie miasta. Tundra na Tęczowej najbliżej chyba. A potem to Dobry Koń na Rogowskiej. Tyle, że możesz na Grunwaldzie wsiąść a 149 i dojechać prawie pod Dobrego Konia.
W okolicy Korony Obiegły
aspiw, tylko problem polega na tym, że do sklepu p. Obiegłego to trzeba się umówić 😉. On tak normalnie to tam nie bywa otwarty. W sumie nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale bywam tam co jakiś czas i zawsze to samo - karta na drzwiach z telefonem a pan z mieszalni farb obok mówi, że trzeba się umówić, żeby zastać p. Mirka.
epk, Opowiadasz starą sytuacje, która miała miejsce w poprzednim sklepie na ul.Ołtaszyńskiej gdzie  były dwa osobne pomieszczenia.
Obecnie  znajduje się na Krzywoustego i jest to jeden sklep.🙂
On tam serio jest? Szukałam kiedyś tego sklepu i nawigacja wypluła mnie gdzieś pod zamkniętym, pustym sklepikiem. 🤔
Ramires, noo, to pewnie to. Tuz obok hurtowni lakierów.
Teraz jest koło nowej biedronki na Krzywoustego 62, i jest, byłam i robiłam zakupy.
W starym miejscu i sklep i mieszalnia lakierów są puste(zamknięte). 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się