Olsztyńscy voltowicze

To zaczne szukac tutaj: Szukam dobrego dentysty w Olsztynie, Szczytnie, tudziez okolicach. sensownego, ktory sie zna i nie wymysli kolejnych 10 zebow do leczenia i ktory nie kasuje za wizyte jak za zboze🙂. Prywatnie, nie na NFZ. Wczesniej leczylam zeby w Olsztynie w gabinecie na Pstrowskiego (internat LO6) ale dentysta, ktory tam pracowal podobniez juz nie pracauje tam i przeniosl sie do innej przychodni ( ktora kasuje spora kase za leczenie zebow). Wiec szukam kogos sensownego, kto ma w miare noemalne ceny. Z gory dzieki za odpowiedzi.
mils   ig: milen.ju
28 kwietnia 2015 13:59
Cała moja rodzina chodzi do dr Trocewicza na Redykajnach. Jako tchórz i człowiek ogólnie wrażliwy na różne wiercenie etc., bardzo polecam. Ceny też ok.
ja polecam moja stomatolog Panią Anne Stryjewską z Dobrego Miasta. Ma niesamowite podejście, nie ceni się wysoko a robi naprawdę solidnie. Wyleczyła mnie z fobii dentystycznej, bo na widok stomatologa to ja już mdlałam, nie mówiąc już o jakim kolwiek leczeniu.
Ratina przyjezdzam na tydzien do Olsztyna i jestem skazana na miejskie, wiec szukam niestety tylko w Olsztynie, ewentualnie w Szczytnie, bo w Szczytnie mozna wszedzie z buta dojsc 🙂
Ratina przyjezdzam na tydzien do Olsztyna i jestem skazana na miejskie, wiec szukam niestety tylko w Olsztynie, ewentualnie w Szczytnie, bo w Szczytnie mozna wszedzie z buta dojsc 🙂


Do Dobrego Miasta z Olsztyna dojeżdżasz za 5 zł i też wszędzie z buta się poruszasz.. małe miasto.
Ratina to chyba  ze  tak 🙂 Nigdy nie bylam w Dobrym Miescie 😀 i sie nie bardzo orientuje 🙂
Witam Olsztyniaków.
Czy ktoś byłby chętny na treningi-konsultacje z Marcinem Woldańskim(Wychowanek Pani Anny Bienias, osoba prężnie rozwijająca swoje jeździectwo jak i jeździectwo a w szczególności dyscyplinę ujeżdżenia w Polsce. Powołany przez Panią Marię Pilichowską do Komisji Ujeżdżenia PZJ.), treningi odbędą się u Robsonów.  Gdyby ktoś były zainteresowany to zapraszam po więcej informacji na priv🙂
12 maja w okolicy Olsztyna będzie Blanka Wysocka, więcej osób = niższy koszt dojazdu 🙂
http://www.leczeniekoni.pl/kalendarz-wizyt/
Cześć,

wybieram się niedługo do Warmińsko-Mazurskiego, czy są jakieś stajnie które warto zwiedzić/zobaczyć (np. coś w stylu Stada Książ), ewentualnie jakieś ciekawe wydarzenia niedługo?
Myślę, że warto odwiedzić Stado Ogierów w Kętrzynie. Podobno najdłuższa stajnia w Europie (chyba, że coś pokręciłam?)
Dzięki 🙂
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
18 maja 2015 07:23
czy jadąc z Mrągowa/Augustowa można jakos ominąć bokiem olsztyn i wyjechać na wylotówką na Ostródę?
czy jadąc z Mrągowa/Augustowa można jakos ominąć bokiem olsztyn i wyjechać na wylotówką na Ostródę?


niestety nie, chyba że przez wiochy, ale to się nie opłaca
Można za Barczewem skręcić na Łęgajny, dalej jechać przez Nikielkowo i wjechać z drugiej strony Olsztyna (na zatorzu) a wtedy ulicą Jagielońską do Wojska Polskiego i Artyleryjską do ronda, na rondzie prosto i jesteśmy na drodze na Ostródę. Przy obecnym rozkopaniu miasta opcja bardzo opłacalna, szczególnie czasowo. Ale nie jestem pewna czy i kilometrowo nie wychodzi mniej.
Szukam chętnej dziewczyny  z Olsztyna do pomocy przy koniach.Osoba dobrze jeżdżącą, która potrafi sobie poradzić z krnąbrnymi hucułami. Chetne osoby zapraszam po info na Priv
mam pytanie może ktoś zna pensjonat w Kudypach i wie jak się z nim skontaktować? 🙂
Czy moglibyście mi polecic jakos ośrodek w okolicach Iławy, Nowego Miasta Lubawskiego, Brodnicy? 🙂 chodzi mi raczej o jeden trening, czest jezdze w te okolice do babci i kiedys przy okazji chetnoe bym sie czegos wiecej nauczyla 😉

Jesli jest jakiś osobny watek to prosze o przekierowanie, bo woecej nie znalazlam :kwiatek:
Ośrodek w Januszewie jest niedaleko Iławy  😉
https://www.facebook.com/events/890336141023968/
zapraszam na zawody ujezdzeniowe w Ekwadorze 😉
Ciach
Poszukuje kontaktu do rymarza z okolic Olsztyna. tylko to potrzebny jest rymarz a nie szewc... Wiem ,że gdzieś taki post był, nie mogę znaleźć , z wyszukiwarki wyskakuje tylko post z głównym spisem. Pomożecie ? proszę o priv 🙇
google + Olsztynek + rymarz = [[a]]http://olsztynek.cylex.pl/firmy/zak%C5%82ad-rymarski-10369309.html[[a]]
google + Olsztynek + rymarz = [[a]]http://olsztynek.cylex.pl/firmy/zak%C5%82ad-rymarski-10369309.html[[a]]

Tak , to znalazłam. Nie słyszałam o nim zbyt pochlebnych wypowiedzi albo tylko takie mi się trafiły osoby. Czyli tylko ten jest w okolicach Olsztyna?
Ale Olsztynek i Olsztyn to nie jest to samo? 👀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 czerwca 2015 07:25
No nie, to blisko 30 km różnicy 😉
Wpadam  z pytaniem.  Gdzie można  przenocować  w okolicy  stajni u Robsona?  Szukam noclegu  na zawody,  w ich hotelu  jest dla mnie ciut  za drogo  😉
Mogłabym prosić o kontakt na pw kogoś kto zna Ranczo Zimna Woda ?  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 czerwca 2015 21:33
Wpadam zapytać, czy ktoś słyszał cokolwiek o stajni w Pokrzywach, jakieś 30 minut jazdy samochodem na południe od Olsztyna? Szukajka nic nie wypluwa, nie wiem nawet jak się nazywa ta stajnia, znam tylko miejscowość... Google też jest mało pomocne, zresztą spróbujcie wpisać "pokrzywy stajnia"  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się