Westernowa Rewia Mody

Śliczny ten turkus! Cóż to takiego?  😍
.
Muchozol koń Junior 🙂 http://www.allbreedpedigree.com/drr+zans+poco+junior,  pochodzi z tej samej hodowli co Sunny forumowej kasiakliczkowska razem się wychowywali 🙂
Jeśli chodzi o turkusowy pad to zakupiony tu: http://www.gnl.pl/pad-westernowy-waldhausen-utah.html
Niemiluch wielkie dzieki :-) gruby jest? Ciekawe czy wejdzie mi competitor pod.
Niemiluch dobrze widzieć konie z tej konkretnej hodowli, bo to zawsze lepiej wróży na przyszłość.
Sama mam ją na oku od jakiegoś czasu.

Do mnie nie przemawia ten turkus.
Livia   ...z innego świata
18 maja 2015 09:30
Muchozol, dziękuję 🙂

Niemiluch, oba pady fajne! Ten pierwszy to WI czarno-brązowy? 🙂 Sam turkus wydaje się ok, ale brąz w tym padzie bardzo mi się gryzie z siodłem... więc pewnie pad cały turkusowy byłby dużo lepszy 🙂

.
Euphorycznie pad nie jest gruby jak na westowy 🙂 ten czarny jest z dodatkową wkładką i jest zdecydowanie grubszy i sztywniejszy 🙂
maluda znam jeszcze kilka osób które kupiły konia od Agnieszki i z tego co mi wiadomo wszyscy są zadowoleni 🙂 Agnieszka ma na prawdę dobre podejście, konie są wychowywane w super warunkach i to się przekłada na późniejszą pracę i zaufanie do ludzi 🙂 jakbyś miała jakieś pytania to dawaj na PW. 🙂
Livia tak to dokładnie ten pad jestem z niego bardzo zadowolona super jakość ! co do turkusowego to strzał w 10! wiedziałam że coś mi nie pasuje i tak jak napisałaś to ten inny odcień brązu który gryzie się z odcieniem siodła. 🙂
Muchozol wątek westowy też śledzę ale na razie nie mam się czym pochwalić 😉 no i czasu na pisanie brakuje. Bardzo mi miło, że zostałam tak ciepło przyjęta ! 🙂
Livia   ...z innego świata
19 maja 2015 09:27
Niemiluch, ja też mam kilka padów WI i jestem z nich bardzo zadowolona 🙂 Zastanawiałam się czy ten czarny też przygarnąć, ale na karym to by było chyba jednak za smutno 🙂 Zawsze do usług z kolorami 🙂
Niemiluch, "uderzę" na PW jak przyjdzie czas.
maluda, tutaj na forum też mamy jeszcze kilka koni z tej hodowli 😉

Livia, znalazłam jeszcze inną kombinację z tym padem w gwiazdki
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/309118_4234915427735_1174939646_n.jpg?oh=9d10b1892c5ad87b3642b904a247977f&oe=55FA85B5[/img]
i jeszcze coś czego nie lubię czyli czerowny komplet hahaha bluzka okazała się beznadziejna bo rękawy się podwijały do góry 🙁 zdjęcie słabe, ciemna hala w Rzeszowie plus godzina 21 w marcu plus słaby obiektyw... = ciemności egipskie haha
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/v/t1.0-9/530320_4234916027750_847113472_n.jpg?oh=8e60aeaef45efa38a07879d8c82501f4&oe=560B79C1[/img]

i jeszcze Mayatex, Sierra, znasz ten pad haha?  😀
[img]https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1016666_10200914500921375_1481769384_n.jpg?oh=9a6858970a778d81e1eae2fa2443befe&oe=55C18D2C[/img]
Livia   ...z innego świata
20 maja 2015 07:15
Tuffy, będę jeszcze bardziej do tego padu wzdychać  😁 Ten czerwony komplet ładny, mnie się bardziej podoba niż ten ostatni kocyk 🙂
Tuffy wyłapuje właśnie te konie i zaobserwowałam, że jest ich "sporo".

.
Muchozol zamowilas na fejsie ? 😁
Ja sie zastanawiam nad tym turkusowym padem co ma Niemiluch , no korci , tylko nie wiem , bo mam ciemnobrazowe siodlo i siwego konia, powinno pasowac  🤔
.
Bo wlasnie na fejsie kolega mnie oswiecil , ze ten pasek sie tak nazywa,bo wiedzialam co jest na zdjeciu ake nie wiedzialam jak sie profesjonalnie nazywa 😉
.
Livia   ...z innego świata
20 maja 2015 13:58
rosek, turkus będzie pasował, ale ryzykowny jest ten brąz, dużo zależy czy z siodłem ci się pogryzie, czy nie 🙂
rosek0 jak nie będzie to ja adoptuję. Też go chcę... Tylko jeszcze nie wiem skąd brać kasę  😵
Właśnie wczoraj zamówiłam sobie loop reins bo tak i kocyk różowo brązowy bo ładny był i na wyprzedaży, o.  🙄
Livia   ...z innego świata
20 maja 2015 14:04
Euphorycznie, o, jaki kocyk zamówiłaś? Wrzuć foto 🙂
Livia musiałam. Różu z brązem ja nie odpuszczę.  😂
rosek, turkus będzie pasował, ale ryzykowny jest ten brąz, dużo zależy czy z siodłem ci się pogryzie, czy nie 🙂
wlasnie o to mi chodzi, do siwego to wszytsko pasuje do siodla niekoniecznie 😉
Euphorycznie no znam ten bol finansowy 😁 ja sprzedaje pare rzecxy zeby sobie kupic ten pad 😉
Livia   ...z innego świata
21 maja 2015 11:17
Euphorycznie, czyżby Kraemer? 😎

rosek, prawda, dlatego ja staram się nie mieć w ogóle brązu w padach 😁
Róż z brązem, uch!
Od niepamiętnych czasów nie lubię tego pierwszego koloru. Wiecie jak to jest, kiedy w sklepie z damską odzieżą ta barwa króluje i nie masz co kupić? To dyskryminacja!  😁

A tak na poważnie, połączenie ładne, ale nie w moim tonie.
Sam brąz polubiłam odkąd zaczęłam jeździć w tym stylu i właściwie dobrze dobrany pod sprzęt rewelacyjnie się prezentuje.
pfi....że Euphorycznie, ten kocyk... to jeszcze zrozumiałe, ale ja też go wzielam (a rozowego w zasadzie nie lubie.... na bank nie jasnego - jak będzie pastel to sie załamie:P. bo ladny i na wyprzedazy....
jeszcze ją do wydania kasy namówiłam hahaha...  kurde a przed 3x droższym sie migam, bo kasy brak... bo na siodlo trzeba zbierać... a i porządny pad chce pod siodlo - wiec najpierw siodło....
no ale koc zawsze się nada prawda?  🙄 <pliz?>

i obawiam się jeszcze przyszłego tygodnia jade na zawody i ....zastanawiam się, czy brać kase (i jaką)... co jak będą sklepy??
horse_art kup mi coś ładnego!  😁
Ja po cichu liczę, że on będzie jednak bardziej pastelowy a jak nie to i tak będę go kochać bardzo.  😍
ale nie chciałabym NIC kupować  😤
no może nowy kapelusz....  no i buty 😂

tak czy siak sie ciesze. zobacze jak wygladają konkurencje, poziom, klasy.... np bez ślizgów gdzie to obowiązkowe niby... , ubiór, sprzęt, dress code 😉
(zawody w DE)
mialam jechac na poprzednie, teraz juz z koniem. no ale cóż on chyba nie chciał (długo chory)
Hejo 😀 jakie wędzidła polecacie munsztuki ,czanki i jakie w sensie długość ? 😀  Aktualnie jeżdżę na oliwce 😀 
Livia   ...z innego świata
22 maja 2015 09:31
A jeździsz sama czy z kimś? Będzie ktoś kontrolował twoje używanie mocniejszego wędzidła?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się