Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

O tak mogłaby cały dzień siedzieć i się bawić w piasku 😉
maleństwo powiem ci że jak porównuję Stacha z półtoraroczniakami-dwulatkami to łapię lekką załamkę bo wszystkie dzieci niższe i o połowę chudsze 😵. a ten jest konkret, ma udeczka, rączki, wystające brzunio...

rok temu wrzuciłam zdjęcie Piotra z pikniku militarnego, w tym roku też mam 😎. było super, chłopcy zachwyceni-najbardziej podobały się skoki spadochronowe i zwiedzanie mobilnego komisariatu policji.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 maja 2015 20:46
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Maleństwo, nie chwalę się, bo jeszcze to do mnie nie dotarło tak naprawdę  🤣
maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 maja 2015 21:23
Blue_angel, nie bałaś się jej przekłuwać uszu? Ja pamiętam, że kiedyś w Czechosłowacji przekłuwali wszystkim bobasom płci żeńskiej, nie wiem po co, ale chyba już tego nie robią... Ja bym się bała, ze o coś zaczepi chyba, no i dodatkowego bólu. No, ale co kto lubi.

Lotnaa, wspaniale. Gratulacje.
Witam wszystkich ponownie,
Nie nadążałam ze śledzeniem wątku ani pisaniem, choć bardzo miło było tu gościć. Raczej nie zamierzałam już powracać bo dużo się dzieje i czasowo nie ogarniam, ale obawiam się, że chyba będzie mi to skazane  😲.
falabana, ja się nie zgadzam!!! Wpadaj czasami. I zdjęcia Nadii prosimy.
Lotnaa gratulacje!
Falabana Tobie też gratulować🙂? 
No właśnie, co to znaczy "witam PONOWNIE"...?
Pewnie brzemienna i znowu bedzie nam tu w watku wygladac jak milion dolarow w ciazy 😉 Gratuluje jakby co 😉 Co tam slychac u Nadii?
Na to wygląda - tylko dowiedziałam się już po triathlonie  🙄 więc mam nadzieję, że wszystko w porządku bo to jednak trochę za intensywny wysiłek. Co lepsze, właśnie kupiliśmy dom do remonty z ponad hektarem ziemi i wyprowadzamy się z miasta (na szczęście blisko miasta). Za 2 miesiące się wprowadzamy a tam wszystko do zrobienia. To chyba naprawdę najgorszy moment ale jeśli tak miało być i Nadia ma mieć rodzeństwo, to niech tak będzie. Przynajmniej nie będzie za dużej różnicy wieków. A Nadia? Mała terrorystka, jest przesłodka, czarująca ale zarazem wielką manipulatorką i terrorystką i wszystkich wokół siebie rozstawia. Nie wyobrażam się, by drugie było podobne bo nie dam rady.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 maja 2015 07:18
falabana, aaaaaaaa! A to news!!!!!!!! Ale się u Was dzieje! Congrats!
No i okropnie jestem ciekawa tego domu. Zdradzisz, jaka to wiocha koło nas?
my_karen   Connemara SeaHorse
18 maja 2015 07:48
falabana, Lotnaa, gratulacje!!!! 🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
18 maja 2015 08:29
dziewczyny Milena pomału wyrasta z fotelika ze względu na długość nóżek. Jaki fotelik polecacie teraz? Zależy mi by była możliwość regulacji oparcia (bo ona jeszcze nie siedzi), by była możliwość montowania pasami i by miała przynajmniej 4 w testach ADAC. Chyba najlepiej 9-25 kg albo 9-18 kg. Oczopląsu dostaje.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 maja 2015 08:33
To ja się dołączam do pytania 🙂
leosky, a dlaczego nie do 36 kg?

edit. Słyszałam o składanych spacerówkach, które bez problemu można zabrać do samolotu. Wiecie może jak się nazywają, albo gdzie ich szukać?
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
18 maja 2015 08:46
Kurczak najlepiej sprawdzić na stronie przewoźnika.
My za tydzień lecimy z Anią do Włoch Wizzair i bierzemy dużą spacerówkę, którą mozna przwieźć za free, jako bagaż rejestrowany.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 maja 2015 08:51
Agnieszka, a wlicza się ona w wagę Waszych bagaży?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 maja 2015 08:52
Agnieszka, Kurczak, a na Mazury się w końcu wybieracie? Kalinka chętnie oprowadzi po Olsztynie 😉

No i domagam się zdjęcia Ani!
ash   Sukces jest koloru blond....
18 maja 2015 08:56
Kurczak, Maclarena spacerówki latały z dziećmi mojego brata bardzo często i nie płacili za to.

Gratulacje dla nowo zafasolkowanych!!! Miejsca sie pozwalnialy i juz szybko zapełniły 🙂

Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
18 maja 2015 08:59
Maleństwo chcemy jechac na Seven Festival 10-12.07  😎
Z tym, ze dużo zależy od tego jak Ania przejdzie chrzest bojowy we Włoszech... Trochę się boję ale mam radosne i pogodne dziecko więc może to na wyrost.
Wrzuce foty ale raczej wieczorem, bo zaraz jadę do konia, bo wet ma być. I prawdopodobnie czeka mnie podjęcie jednej z trudniejszej decyzji w życiu  🙁
I pierwszy raz będę jechac z nią sama samochodem, tylko 20 minut ale za godzine powinnam byc na miejscu więc chyba zacznę się zbierać  😉

falabana, Lotnaa gratuluję  🙂

Kurczak nie wlicza, ale musisz w planie podrózy uwzględnić Małą (do 2 lat opłata jest symboliczna albo nie ma wcale), bo inaczej zapłacisz za wózek jak za bagaż.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 maja 2015 09:03
Agnieszka, trzymam kciuki. Ja obecnie też nie za ciekawie mam z moim końskim emerytem, więc przytulam 🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 maja 2015 09:07
Aaa nie zauważyłam całej wcześniejszej strony.
Blue_angel, Wiki jak zwykle jest śliczna!
kurczak_wtw, łoo rany, ale komandos 😀
Lotnaa, falabana, gratulacje!
maleństwo, nie mam pojęcia... Mieliśmy jechać na Mazury w wakacje, ale że w międzyczasie pojawił się pomysł ślubu i podróży poślubnej, to nie wiem czy damy radę, bo K. może nie mieć możliwości wzięcia aż tyle urlopu, aleeee wszystko się może jeszcze zdarzyć 😉
ash, zabranie naszego wózka najbardziej by mi odpowiadało.
Agnieszka, o dzięki! Będziemy jechać z biura podróży, więc pewnie mi podpowiedzą, ale nie wiedziałam, że w ogóle jest taka możliwość. A co się dzieje Panu Koniu? 🙁
leosky jaki macie fotelik? długość nóżek nie ma znaczenia, one mogą dyndać, istotna jest w tych pierwszych fotelikach pozycja głowy- nie może wystawać ponad zagłówek. a na dodatek jak jeszcze nie siedzi to ja bym się definitywnie wstrzymała z kupnem kolejnego fotelika.
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
18 maja 2015 09:41
Pozdrawiamy Mamy i Dzieciaczki 🙂 U nas ok, czytamy codziennie, ale czas mocno ograniczony ze względu na rosnącą aktywność Misia  😍 Nowym Mamom gratuluję  🙂 A zdjęcia wszystkie cudne, nie sposób nadrobić  😉
leosky zobacz besafe iziplus. Nieodmiennie go polecam.

falbana a ja uważam że to super moment. Po urodzeniu odwlekałabyś, bo małe dziecko, bo blabla. W wysokiej ciąży, bo np dalej do szpitala, ty nieruchawa. Teraz ogarniecie remont, przeprowadzicie się i bedzie wszystko OK 😉 my kupiliśmy dom do wykończenia jak byłam w 2 trym, z brzuchem wybieranie wszystkiego było średnio fajne. Przeprowadzałam się 4 września, a 26 urodziłam i uważam, że i tak był to super pomysł. Własny trawnik to piękna sprawa 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 maja 2015 09:57
Falbana podziwiam, ja bym teraz  z drugim osiwiała 😉 Nie nadaję się na matkę, jedno to szczyt moich możliwości emocjonalnych i psychicznych 😁
Oluś do mnie zaglądając mi w dekolt:
- mamusiu, a czemu nie masz już mleczka w cycusiach?
- bo już nie jesz mleczka to dla kogo miało by być?
- jak to, do kartonów!

taaa, mamusie karmiące, nie kończcie karmienia tylko do mleczarni na drugi etat  🤣
ja się chwale swoim brzuszkiem
Chuda no nie. Ja taki brzuszek miałam jak byłam 7 minut w ciąży 😀

Falabana to jeszcze raz gratulacje.

Agnieszka właśnie dużo znajomych podróżuje z maclarenem ale myślę że każda inna w miarę nieduża spacerówka tez może być. I z tego co wiem to się za wózek w luku nie płaci.
Ale podziwiam że Ania ma ponad 6 mies i dopiero dziś sama gdzieś z nią jedziesz. Ja jestem tak od auta uzależniona że sobie tego nie wyobrażam. Moi mieli po kilka dni jak już jeżdziłam z nimi sama. No ale ja też nie miałam za bardzo wyboru. Jak chciałam jechaćnp do rodziców to musiałam.

Edit. Ups pomyliłam się, to o wózku było do Kurczak 🙂.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
18 maja 2015 12:46
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
Jak już się na coś zdecydujemy, to będę pytać o szczegóły w biurze. Myślałam, że wózek zawsze wlicza się w normalny bagaż i stąd pytanie.
Chuda, Twój nick mówi wszystko 😉
Muffinka, a ja Agnieszkę rozumiem, bo sama do tej pory też tylko raz jechałam z Hanią sama i to 13 k 😉
kurczak  hahaha nie to od nazwiska panieńskiego  😂

Muffinka poczekaj do wieczora 😉 wtedy mam większy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się