Proszę o pomoc dla Samara i Drinka

Bardzo was proszę o pomoc!
Muszę zebrać pieniądze na transport koni, bo nasza Fundacja odmówiła finansowania transportu.

Fundacja "Viva" udostępnia swoje konto: 53 1500 2080 1220 8000 0100 0000,  koniecznie z dopiskiem - na transport Drinka i Samara!
Dziękuję z góry i z całego serca!  :kwiatek:
Poszedł przelew, ale ciekawi mnie co się stało z facetem, który oferował się, że przewiezie konie po kosztach benzyny? 👀
BUCK   buttermilk buckskin
01 maja 2015 13:37
[quote author=Cień na śniegu link=topic=97378.msg2348539#msg2348539 date=1430476985]
Bardzo was proszę o pomoc!
Muszę zebrać pieniądze na transport koni, bo nasza Fundacja zdecydowanie odmówiła finansowania transportu!
Wiem, co możecie sobie o całej sytuacji pomyśleć, ale proszę, pamiętajcie, że chodzi przede wszystkim o nasze konie!
Fundacja "Viva" udostępnia swoje konto: 53 1500 2080 1220 8000 0100 0000,  koniecznie z dopiskiem - na transport Drinka i Samara!
Dziękuję z góry i z całego serca!  :kwiatek:
[/quote]

a czemu na stronie Fundacji "Viva" nie ma tego numeru konta ?  czekam z przelewem, bo mam wątpliwości ....
Nr konta jest tutaj: http://www.viva.org.pl/kontakt.html

Zoyabea dogadałam się z "Vivą", że udostępnią transport, bo w sumie koszty są podobne. I bardzo dziekuję  :kwiatek:
BUCK   buttermilk buckskin
01 maja 2015 21:53
przelew poszedł 🙂  a staruszkom DUŻO zdrowia !! 🙂
Dziękuję w imieniu dziadków  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
02 maja 2015 20:48
Do kiedy jest zbiórka?  :kwiatek:
We wtorek mam dzwonić do "Vivy" i dowiadywać sie, kiedy wezmą konie. Umawialiśmy się wstępnie na przyszły tydzień.
Ode mnie też dziś coś poleci. Ile musisz zebrać ?

Przelew wysłany. Powodzenia !

edit. dopisek
Bardzo was wszystkich przepraszam ale nie wpłacajcie pieniędzy na transport naszych koni do "Vivy"!!
Dzisiaj dzwoniła do mnie p. Ilona z "Vivy", że jednak nie mogą wziąć do siebie naszych koni!
Zaczynam poszukiwania miejsca dla nich od nowa!

Wszystkie osoby, które wysłały przelewy proszę o skontaktowanie się z "Vivą" i odebranie pieniędzy! Nr tel. jest na stronie, do której link już podawałam.

Jeszcze  raz bardzo przepraszam, ale to nie moja wina  😡
Dalej poszukuję miejsca na emeryturę dla koni!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 maja 2015 17:18
O kurczaki a co im nie pasowało?  😲
Ehh.. No trudno. Pozostaje mi życzyć powodzenia dla chłopców. :kwiatek:
Cień na śniegu o ja pierniczę ! I co teraz z końmi 

Ja w przelewie napisałam: na transport dla Samara i Drinka, czy w tej sytuacji mam się z nimi kontaktować, czy sami odeślą ? Zastanawiam się czy w ogóle do nich się odzywać, bo przecież nie wydadzą tego na frytki 😉 tylko na pomoc dla innego zwierzęcia ... Wy jak robicie ?
jagoda decyzja należy do Ciebie. Jeżeli chcesz zwrotu pieniędzy musisz sama się z nimi skontaktować, jeżeli chcesz te pieniądze pozostawić do dyspozycji Vivy, to nic nie musisz robić. Na pewno się  im przydadzą...  🙂

Nie wiem co teraz z końmi. Czekam na decyzję Zarządu i dalej szukam im domu. 

zabeczka nie pasowało im, że się wcinamy poza kolejką...

Akcja szukania domu dla dziadków wciąż trwa!!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 maja 2015 11:36
Przyrko sluchac ze Fundacja obiecuje a potem sie wycofuje ;(
Dokładnie. Dla nas to dramat!
Ale jest światełko w tunelu...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 maja 2015 15:18
Zaciskam mocno kciuki 😉
Czy ktoś orientuje się jaki jest obecna sytuacja koni ?
Ja czegoś nie rozumiem konie służą przez długie lata a później jak stare i juz nie mogą chodzić  pod siodlem to won bo nie ma pieniędzy takim koniom należy się godna emerytura  takich ogłoszeń jest multum w necie jak stary lub po kontuzji to szukanie nowego domu się zaczyna coś tu jest nie tak  🙁
sprawdzone info:

dom dla koni jest, pewny, dobry... za kilka dni wyjazd, dość daleko..... więc pilna sprawa:
trwa zbiórka na transport (a jak cos zostanie to na wyprawke czy pierwsze jedzenie)

nr konta: Fundacja im. Brata Alberta WTZ "Przytulisko" w Lubinie - 25 1090 2082 0000 0001 0732 1773 z dopiskiem konie.

u siebie na stronie wrzuciłam z propozycją, żeby wpłacać kocówki z konta czy nawet po 1 zł - bo z takich zbierze sie odpowiednia kwota jak dużo os. to zrobi. a i wpłacić grosze to nie obciach, a konta - przelewy mamy najczęściej bezpłatne...
W dopisku tylko "konie" czy ich imiona?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 maja 2015 10:32
[quote author=horse_art link=topic=97378.msg2361683#msg2361683 date=1432198377]
u siebie na stronie wrzuciłam z propozycją, żeby wpłacać kocówki z konta czy nawet po 1 zł - bo z takich zbierze sie odpowiednia kwota jak dużo os. to zrobi. a i wpłacić grosze to nie obciach, a konta - przelewy mamy najczęściej bezpłatne...
[/quote]

dokładnie! Grosz do grosza i się zbierze. Niech każdy chociaż po 5 zł.

Ode mnie parę złoty poszło  :kwiatek:
strzemionko, choć po 1 zł🙂 lepiej tak niż nic 😉

ja oddałam fajki i słodycze. i pomoże zebrać kwotę i ucieszą się i moje płuca i koń (w końcu bym się z nim nie podzieliła, a musiałby dźwigać  😂 )

anai
- raczej wystarczy samo "konie" - tak podali, pewnie na inne nie zbierają, a tak będą mieli łatwiej znaleźć -wyłuskać odpowiednie przelewy. ale jak dopiszesz dalej więcej imiona, to pewnie nie zaszkodzi...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 maja 2015 10:34
horse_art jesli moge wiedziec co to za pewny dom? Gdzie? Kto sie chlopakami bedzie opiekowal? Fundacja? Stowarzyszenie? Osoba prywatna? :kwiatek:
zabeczka17, zostałam zobowiązana nie zdradzać personaliów. osoba prywatna. więcej pytaj cień - ona też ta osobę zna 🙂 ja tylko powtarzam info z fb (tam wlasnie, ze osoba, miasto itd ) 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 maja 2015 11:44
Dziekuje  :kwiatek:
Nie było mnie dwa dni,  bo odwoziłam konie do ich nowego domu.
Mają się bardzo dobrze, sporo łąk do biegania, towarzystwo trzech innych koni i bardzo troskliwą opiekunkę! Zajęła się dziadkami z ogromnym oddaniem, za co bardzo jej dziękuję  :kwiatek: Lepiej nie mogły trafić.

Dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się losem Samara i Drinka  :kwiatek:
Znam chlopaków osobiacie i jest mi smutno/przykro ze nie moglam pomoc  🙁


Dziękujemy za uznanie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się