AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Shantowa a w jakim konkursie startujesz?  😉
hihi ja sie zgłaszam po foty  💘
dziewczyny bo mi kumpela namieszała, czworobok jest normalnie 20x60 na AMP amator?
Tak, no gdzie na malym
Zorilla, no masz w P5 napisane ze albo duży albo maly czworobok. Ale to dobrze ze na dużym
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2015 11:52
Orientuje się ktoś może, czy jest potrzebna akredytacja, żeby robić zdjęcia? 👀
Facella,to towarzyska impreza  😁 Nie 🙂

ps.Czy jest dostępna gdzieś lista uczestników? (interesuje mnie profi pingwin)
no właśnie kurcze nic jeszcze nie jest dostępne, ani program, ani listy ani nic  🍴
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2015 15:39
DressageLife, wolę zapytać niż jechać na darmo 😉 dzięki!
Wygląda na to, że na 90% będę w piątek, jeszcze nie wiem od której do której, bo nie wiem kiedy zaczynają i kończą się konkursy  😤 chętnych na zdjęcia zapraszam na pw, bo niestety po nickach to was nie poznam  😡
zgłoszenia ostateczna są do dziś, jak ma być dostępna lista zawodników ?
program zależy od liczby startujących ....
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 maja 2015 16:46
Jakoś jak Jaroszówka robi zawody na 200 par to i tak podają przewidywany program w propozycjach... Ja wiem, że to się może i tak zmienić, ale zawsze to daje jakąś mniej-więcej orientację w temacie. A tu nic  😤
DressageLife 28 par jest w ujezdzeniu profi.
Dzięki,ja to wiesz-badam konkurencję do pudła  😁
Taaa my wiemy. Daj maila to ci wysle i sobie obadasz kto tam jedzie.
zgłoszenia ostateczna są do dziś, jak ma być dostępna lista zawodników ?
program zależy od liczby startujących ....


ok, ja bym chciała znać własnie chociaż orientacyjny program, nie sądzę by przez ostatnie 2-3 dni do dnia ostatecznych zapisów mogło się aż tyle nowych osób zgłosić, by ten orientacyjny plan mógł ulec diametralnej zmianie. Może i coś by się przesunęło o kilka/naście minut, ale przynajmniej mogłabym sobie te dni jakoś z grubsza rozplanować  😉
mybay, dojedziemy na miejsce to się zapewne dowiemy 😀 Obawiam się że wcześniej nie będzie, ale możesz zawsze napisać maila do nich 😉
28 par? Wow, chyba nigdy jeszcze nie miałam takiej konkurencji 😀 Ciekawie będzie 🙂 Zorilla, podeślesz mi też listę? kajka46@op.pl
I 60 w amatorach. A mnie całe życie rozpieszczaly zawody w damskim - max 8 osób 😀
Skąd macie te informacje?
Jestem szefem mojej ekipy sekcji i wogole wszystkiego i dostałam listę od pana Helaka żeby każdy sprawdził czy wszystko jest okej 🙂
Skoki profi 40 par, skoki amarotów 66
Ujeżdzenie profi 28, amatorzy 60.

Ale to jest stan sprzed finalnych zgłoszeń, ja tam widze nawet 1 konia który bankowo nie jedzie 🙂
Melanie, ja na maila dostałam zestawienie, żeby sprawdzić czy dane koni się zgadzają itp. I tak jest zaznaczone co kto jedzie.
Jesli chodzi o to zestawienie to mam tam "?" przy licencji. Na skoki amator chyba nie muszę mieć wykupionej na ten rok?

I jesli chodzi o dane konia to mamy niby wszystkie zmiany przesyłać jakiemuś Panu Helakowi ale nie dostaliśmy do niego żadnego kontaktu... Ma ktoś może maila do niego?
Sonkowa, no ten mail gdzie przyszło zestawienie to jest właśnie od niego, i tam trzeba odesłać.
Ale nam to wstawila osoba z uczelni, która zajmuje sie zgłoszeniami na grupę facebookową..
wszyscy dostali jakieś zestawienie? ja nic nie mam 🙁
tylko szefowie ekip
Zorilla, jeżeli można, ja też poproszę ujeżdżenie profi - katarzynawosik.foto@wp.pl
aa ok, bo już się przestraszyłam, że może jakimś cudem nie jestem zapisana  😁
Jesli chodzi o to zestawienie to mam tam "?" przy licencji. Na skoki amator chyba nie muszę mieć wykupionej na ten rok?



??
Nie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się