telefony komórkowe

Nie wiem gdzie zapytać, więc spytam tu.
Na ile ładowań wystarcza power bank o mocy 2200mAh?
Nie wiem gdzie zapytać, więc spytam tu.
Na ile ładowań wystarcza power bank o mocy 2200mAh?


Tyle mniej więcej ma standardowa bateria od smartfona. Zależy od Power Banku, w tych dobrych straty energii to około 15% więc teoretycznie jest bardziej do podtrzymania telefonu, jednego naładowania... Lepiej już chyba zainwestować w coś koło 6000mAh, dobrej firmy i mieć na około 2 pełne ładowania.
Dostałam w gratisie - gadżet firmowy  🙂 Dobre i do podtrzymania, szczególnie, że mój telefon potrafi 'rozładować się' przy 50% i potrzebuje prądu do włączenia jedynie. A power banka jako takiego nie potrzebuję, bo i tak ratuję się zawsze ładowarką samochodową. Dzięki za odpowiedź  :kwiatek:
Można jakoś cofnąć aktualizację? Czy może w salonie mi to zrobią czy nie da się?  😵
Jeśli pieniadze nie sa przeszkoda to 6 niezaprzeczalnie 😀


Sorry, że odpisuję z takim refleksem 😉 Kupiłam. Warto! Boże, teraz się zastanawiam jak ja mogłam wcześniej żyć z tą cegłą 🤣
ashtray, haha 😀 Cieszę się, kolejna osoba po dobrej stronie mocy :P Też moją 6 uwielbiam tak w ogóle!
Ostatnio jednak miałam niezbyt miłe przeżycia, bo ktoś zhakował moje konto na iTunes i zrobił sobie w moim imieniu małe zakupy.
Edit: urwało mi pół postu. No wiec złożyłam reklamacje w iTunes Store i muszę przyznać ze Apple stanął na wysokości zadania! Bardzo szybko dostałam zwrot kasy.
ja też dołączam do grona zakochanych w 6 😉 gdyby ktoś się zastanawiał - wielkość bardzo na plus, jeśli dużo się czyta/pisze na telefonie.
jett   success is the best revenge
05 maja 2015 20:09
Ja również nie zamieniłabym mojej 6 na żaden inny telefon  💘  😉
Moja 4 właśnie umarła. Tzn. nie umarła kompletnie, ale po 3,5 roku zbiłam jej szybkę  🙁 No i wymiana ze 150zł, a przydałoby się jeszcze wymienić baterię, bo już wariuje (np. wyłącza się przy 50%  😜 ). I powoli skłaniam się do zmiany telefonu. Waham się między 5s a 6, piątki średnio mi pasują, no ale na 6 będę zbierać całą wieczność. Jest tu jakaś posiadaczka 5s, która powie o niej jakieś dobre słowa?  😉
Infantil nie kupuj cegły  😁
infantil, 5 i 5s nie różnią się niczym poza Touch ID. Mam w domu 5, 5s i 6, i kocham szósteczkę miłością wielką. Duża a jednocześnie lekka i wygodna. Jak nie masz kasy na 6, weź 5 😉
ja bym brała i tak 5s, bo touch id jest super - nie musze wpisywać tego głupiego kodu ani mazać szlaczków  😁
Na 5 też nie mam kasy  😁 Kwestia tylko tego, że na 5(czy też 5s) uzbieram szybciej. Chociaż cicho liczę na to, ze 6 pójdą w dół cenowo niebawem. Najchętniej zostałabym przy mojej czwóreczce, ale ona ostatnio się na mnie wypięła i chyba czas ją zmienić.
Podpowie mi ktoś jaką Nokię lumie kupić? Szukam telefonu dla mamy, ona chce Lumie bo prosta w obsłudze, ale nie wiemy jaki model kupić. Telefon ma służyć do dzwonienia smsowania oraz sprawdzania poczty, więc dużych wymogów nie mamy. Dobrze byłoby gdyby nie trzebaby ładować jej codziennie. Kwotę jaką chcemy przeznaczyć to max 500zl. Może nam ktoś coś polecić?  :kwiatek:
infantil moja mama ma 5s i telefon miód w porówaniu do 4s ojca. Zgrabniejszy, jeszcze bardziej intuicyjny, spoko aparat i w ogóle cudo  😍  6 mi nie leży, za duży i płaski, traci typową ajfonowatość :P Chociaż teraz 4s bardzo dobrze cenowo chodzi, za 800zł można mieć nówkę  😍
infantil, ja odkąd mam 5 nie wiem, jak mogłam używać 4. Zupełnie inny komfort pracy, dużo lepiej reaguje na dotyk, jest szybsza itd.
Ale 6, a jeszcze lepiej 6+... No, marzenie...
Czy jest tu posiadacz samsunga galaxy note edge? Jeśli tak, to jaka recenzja? Warto?
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2015 19:51
Sony M2 - warto? W porównaniu z moim obecnym Sony Live with Walkman to chyba tak  😁 ale chciałabym poznać opinie użytkowników.
Facella, znajomi nie narzekają 😉
Facella, pisałam już tutaj o M2, mam już prawie rok chyba i wszystko jest super 🙂
Czy ktoraś z Was ma te telefon : LG Spirit 4G LTE ?🙂 Jest niby najlepszy z oferty, ale mój poprzedni LG L5 psuł się, zawieszał, dlatego tak z dystansem podchodzę do telefonów LG .

lub ten: Alcatel One Touch Pop C9
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 maja 2015 20:02
Też chętnie poczytam o tym LG 👀
Rozważam też HTC Desire 620, może ktoś miał?

Do Xperii T3 lub Z1 chyba nie dozbieram 😁
Nie mam tego HTC, mam 310 i powiem tak: nigdy więcej żadnego HTC. 😎 Koleżanka z roku też ma jakiegoś, niestety nie pamiętam jakiego i też jest nim załamana. 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 maja 2015 20:14
Kurde, czyli muszę przestać jeść cokolwiek na uczelni i zbierać na xperię 😂
LG jako firma ma średnie opinie, HTC odradzasz, szajsunga miałam i nigdy więcej, a nokie odpadają bo chcę andka na telefonie a nie windowsa 😵
Misskiedis, a xperia M2 albo Z? nie wiem do ilu szukasz telefonu 🙂
LG ma bardzo przyzwoite telefony w dobrej cenie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 maja 2015 21:46
Zbieraj na Sony! Mnie się Z3 po nocach śni 😀 miałam brać M2, ale nie wiem, czy uda się ją sprowadzić, muszą prosić inne salony, bo nie mają już na magazynie... Może za jakiś czas T3 potanieje, byłoby wybornie 😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 maja 2015 23:56
Według oferty w Play proponują mi LG Spirit za 30zł, HTC za 190. Xperia T3 to już 330 a Z1 500zł więc całkiem sporo. Orange już dzwoni, że chcą przedłużać umowę ale mają słabszą ofertę niż Play, umowa w orange kończy się we wrześniu to może do tego czasu uzbieram a może i ceny troszkę spadną 👀
Jak chcę przenieść numer to powinnam do Play iść około miesiąc przed końcem umowy w Orange, dobrze myślę?
Nowe LG sa zarabiste 🙂
Zwlaszcza linia G.
Mam w tej chwili 3go LG w mojej historii, zaczelam od Swifta, potem Prada 3 i teraz G2. Im nowszym tym bardziej udany, przy Swifcie bylo jako tako, bywaly zawiechy i ostatecznie po roku padl mi wyswietlacz. Prada 3 - ideolo, piekny, stylowy, super ekran, szybciutki, jedyne co - smartfonowa bateria. G2 perfekcyjny, bo wlozyli lepsza baterie 😉 kolega ma G3 - cudny jest, jak starszy brat mojego, wywietlacz taka zyleta ze spokojnie mozna porownywac z Retina Apple'a.
Czekam na koniec umowy i G4  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się