Ingress - czyli Re-volta wychodzi z domu

Miss ja jestem i na starym i na wecie, no i do domu wracam przy muralach- Polimeraza to ja 👀 😎 odbijam mirrkowi, mirrek odbija mi i tak w kółko- dziś idę na służewiecki mur pohakować sobie sprzętu 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 maja 2015 22:32
Róbcie glyphy! Przytrzymujac dluzgo przycisk "hakuj". Najwet jak zapamiętajcie tylko jednego glifa to i tak dostanie sie chociaz jeden rezonator w bonusie🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 maja 2015 22:55
Mój głupiutki telefonik stwierdził, ze nie ma miejsca na instalacje gry, chociaz ustawienia pokazują inaczej. Chlip.🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 maja 2015 08:00
Wczoraj do 1 w nocy jaro-katijowy drem team siał zniszczenie na Zalesiu  😎
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 maja 2015 15:33
[quote author=Karla🙂 link=topic=97340.msg2352642#msg2352642 date=1431015294]
Miss ja jestem i na starym i na wecie, no i do domu wracam przy muralach- Polimeraza to ja 👀 😎 odbijam mirrkowi, mirrek odbija mi i tak w kółko- dziś idę na służewiecki mur pohakować sobie sprzętu 😉
[/quote]

Przejęłam dziś bramę przy starym kampusie, mój pierwszy przejęty portal! 😁
my dziś do 1  w nocy uniemożliwiałyśmy z JARA, zapięcie dużego cf we wrocławiu. akcja była zdalnie sterowana przez doświadczonych graczy, którzy sprawdzając intel mówili nam gdzie jechać. później odwiozłam jarę, ale spać mi się nie chciało, więc pojechałam dalej walczyć. pod jednym z ważniejszych portali do których próbowali dopinać spotkałam naszego głównego dziś wroga. ja strzelałam on bronił. poszłam sobie, bo mogłam mu nagwizdać. poczekałam aż pojedzie, wróciłam. ładował zdalnie, więc mi się nie udało. pojechałam więc pod inny ważny portal i go odbiłam. wiadomość na commie: @katija psuja 😀 próbowałam wystrzelać im jeszcze jeden ważny portal, ale nie miałam już czym... znalazłam gracza, który jeszcze łaził bo widziałam po logach. pojechałam do niego. był tak nawalony, że odmówił współpracy, a że nie miał sprzetu, żeby mi oddać, wróciłam na tarczy. w międzyczasie zostałam porwana (nie pytajcie).
kocham tę grę  😍
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 maja 2015 20:12
Wciągnęłam chłopaka, zainstalował, poszedł szukać portalu także będzie wspierał niebieskich wrocławskich 😁
Niedawno poszedł coś zjeść, dostaję po jakimś czasie wiadomość "To uczucie, kiedy łysy sebix hackuje portal dla konkurencji xD Na moich oczach przejął... Ale krzyż i papież jest nasz!" 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2015 21:04
Misskiedis, jak coś Wrocław służy pomocą 😉
Dziewczyny, ja chce z Wami! To musi byc super!!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2015 21:14
Naprawdę jest fajnie. Mnie dziś brat zawiózł do Trzebnicy żebym mogła pohakować portale dzięki czemu mam srebrny medal w hakowaniu unikalnych portali. A muszę dobić do złota żeby wejść na L9.
jak to jest z ladowaniem z daleka? ja tez tak chce, do 7 levelu 20 tysi, jutro na kolosie wytrzaskam😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2015 21:37
Jak masz klucz to możesz na odległość doładowywać rezonatory.
OPS -> Klucze -> wybierasz portal -> Naładuj
Warto doładowywać pojedynczo, a nie wszystkie na raz, bo więcej punktów doświadczenia (AP) się zdobywa.

Poza tym pamiętajcie, że plecak ma tylko 2000 miejsc i żeby zwolnić miejsce osoby z wyższym levelem (od L6 w górę) pozbywamy się broni xmp1-3. 😉
I palimy klucze drużyny przeciwnej. OPS -> Klucze -> Recykling

Nie wywalajcie za to rezonatorów o niskim lvl tylko wrzucajcie je do pustych (białych) portali. Np jak jedziecie autem/mpk to wrzucajcie do mijanych portali rezo L1. Za pierwszy rezonator jest najwięcej AP.
boze...o 3.30 na sikaniu z moim psem walczylam o portal i jakis ciu mirrek z obrzydliwym grzywaczem wygral, no co za... nie dosc, ze facet twarzowy to i pies koszmarny, a portal ma...🙁 jutro wysadze mu cale sggw i tyle!
Chce to grę pobrać i nie wiem która to jest. Po wpisaniu "ingress" wyskakują mi dwie pozycje 🙁 jaka jest ikonka tej gry? 😉
A ja się pierdzielę i dopiero powoli zbliżam do lvl4... Powoli to idzie, ale Jara - doładowałam Ci dzisiaj portale na Ślężnej :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2015 11:01
Zima dzieki!  😅
julka, błękitny z takim białym brylancikiem
edit. Jara mnie wyprzedziła 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 maja 2015 12:52
[quote author=Karla🙂 link=topic=97340.msg2357163#msg2357163 date=1431587496]
boze...o 3.30 na sikaniu z moim psem walczylam o portal i jakis ciu mirrek z obrzydliwym grzywaczem wygral, no co za... nie dosc, ze facet twarzowy to i pies koszmarny, a portal ma...🙁 jutro wysadze mu cale sggw i tyle!
[/quote]

Mi dziś przejęli budynek mojego wydziału i wlepili full rezonatorów 4-8 lvl, nie mam szans odbić ze swoim 2lvl :/
Dwa pozostałe portale ledwo się trzymają a w okolicy ze 3 puste ale nie miałam dziś czasu przejąć 🙁
Misskiedis, nie przejmuj się, taki portal przejmujesz bez większych problemów już na 4-5 lvl. a do tego poziomu ja dobilam w jakieś 10 dni grania. od piątki zaczyna być trochę ciężej i dłużej te levele wchodzą.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 maja 2015 13:01
No już praaawie 3 lvl mam. Właśnie zdalnie doładowuję wszystkie portale które mogę, to trochę punktów wleci 😀 Jutro, a może i dziś, powinnam 3 lvl wbić. A najbardziej denerwuje, że budynek MOJEGO wydziału jest taki fu, zgniły, zielony 😂
Ok, zainstalowałam i teraz będę rozkminiać  🙂 Jestem w Ruchu Oporu  jako lyrosi 😉
kujka   new better life mode: on
14 maja 2015 14:08
Nie ogarniam czemu Ruch Oporu nazywa sie Ruch Oporu, przeciez to oni sa strona wspolpacujaca z wladzami
https://docs.google.com/presentation/d/1bWxJ8XflQAMgDj5uvgBKEWSeE6ITCg84msuRRzXA5OA/mobilepresent?slide=id.gfec05dbf_062
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2015 15:04
Najwiecej punktow jest za wrzucenie pierwszego rezonatoru (do bialego portalu) i control fieldy.
Miss doładowałam Ci  portal, zrobiłam trochę niebieskiego na starym i przy akademikach
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 maja 2015 16:37
Karla🙂, dziękuję :kwiatek:
Wczoraj miałam ochotę napisać, że usuwam grę, bo nuda, bo wszystko w mieście niebieskie, nie ma co robić i zero zabawy... a dzisiaj się napracowałam 😜 chodziłam od 11 do teraz, z 40minutową przerwą na jazdę autem i 30minut na szybkie podładowanie telefonu 😁 trochę się rozkręciło, ale zegar słoneczny znów nam odebrali, a tak się dla niego poświęciłam 🙁 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 maja 2015 10:47
Niestety z czasem jest tak, że jak człowiek wbije wysoki lvl to się okazuje, że podwórko jest non stop nasze, bo nie ma komu podskoczyć i trzeba na jakieś akcje wybierać się na inne osiedle 😉 Tak maja wszyscy gracze, którzy nie mieszkają w ścisłym centrum.

W dniu wczorajszym udało mi się wbić L9! Do którego są potrzebne medale: 4 srebra i 1 złoto. Teraz muszę zdobyć kolejne złoto żeby doturlać się do L10.


No i mam domową farmę takżę ćwiczę glify i kolekcjonuje sprzęt 😎
Czy wam też zjada kasę gdy gra jest włączona?  😵 Tak powinno być, czy to ja coś źle robię?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 maja 2015 15:37
Małe No, coś innego musi Ci zjadać kasę, bo gra jest całkowicie bezpłatna i nie pobierane są za nią żadne opłaty. Zobacz czy nie wykorzystałaś pakietu internetu.

Bo podbijanie portali z auta/autobusu/roweru/tramwaju jest zbyt mainstreamowe 😎


edit:
Dorzucam linka do Intela gdzie można sobie podejrzeć portale
https://www.ingress.com/intel
wbiłam siódmy lvl. dobrze, bo drażniło mnie, jak nie mogłam czegoś zbić 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się