Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Szukam promocji na sztylpy 🙇
Nie weszłam tu i przegapiłam 15% w GNL  :emot4:  😵
Zabije się poprostu, mam tam  duży zakup i czekałam od dawna na promocję...
Hej dziewczyny, widzę że szukacie kodu rabatowego do GNL, dostałam dzisiaj od nich paczkę z ulotką i mają kod rabatowy gnl2015 co daje 15% rabatu i jest ważne do 15 czerwca  😀iabeł: 😀 🤣
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 maja 2015 20:09
Hej dziewczyny, widzę że szukacie kodu rabatowego do GNL, dostałam dzisiaj od nich paczkę z ulotką i mają kod rabatowy gnl2015 co daje 15% rabatu i jest ważne do 15 czerwca  😀iabeł: 😀 🤣


Czy to już Święta?  😁 😜
rybka   Różowe okulary..
20 maja 2015 22:20
dzięki wielkie :kwiatek:

a jeszcze jakiś rabacik do animavetu? 😅
Hej dziewczyny, widzę że szukacie kodu rabatowego do GNL, dostałam dzisiaj od nich paczkę z ulotką i mają kod rabatowy gnl2015 co daje 15% rabatu i jest ważne do 15 czerwca  😀iabeł: 😀 🤣


Ale super, działa również na rzeczy objęte promocją  💃
U mnie kod nie działa na nic... Chyba, że nie działa na ciuszki? :/
Szkoda chociaż możliwe, że i tak u nich zamówię bo asortyment i ceny maja rewelacyjne no i super opinie wiadomo 🙂
Ja zamówiłam bryczesy i działał
Szukam promocji na sztylpy 🙇

ja również!

http://dobry-kon.pl/search/?fraza=promocja+hawaii&submit=+szukaj+%C2%BB+ czapraki HKM w dobrej cenie
edit: link
aszka   day by day
21 maja 2015 08:50
szukam promocji na siodła rimini pro light
[quote author=Liściu link=topic=15196.msg2360113#msg2360113 date=1432027019]
A ja jeszcze raz szukam pasa do lonżowania  🙂
Tym razem nie dla siebie i zależy by był jak najtańszy.
W rozmiarze full.
[/quote]

Dalej szukam  🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 maja 2015 09:03
Ludzie... przecież powyżej macie podany kod do GNL'a, skoro szukacie sztylpów w promocji to wpiszcie sobie kod i macie kasę w kieszeni, to samo z siodłem!
Dajmy na to sztylpy kosztują 250 zł, a więc przy promocji będą kosztowały 212,50 zł- macie prawie 40 zł w kieszeni.
Nie kumam po cholerę szukać promocji na same sztylpy skoro parę postów wyżej ktoś podał kod na cały asortyment  😵 😵
Lubię to, R.  😂

A za ten kod do gnl to Was nie lubię. 🤣
mi nie działam ten kod do GNL
Mi też nie działa do GNL  😕
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
21 maja 2015 11:16
A mi działa... Na każdą kwotę, zarówno na rzecz za 30 zł jak i na taką za 1500 zł  😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
21 maja 2015 11:25
Aż sprawdziłam z ciekawości sprawdziłam- u mnie wszystko działa... wrzucam produkty do koszyka, wpisuję kod poniżej i daję "Zastosuj kupon" i wszystko praży 🙂
Jest teraz jakiś kod w koniku?
[s]Szukam promocji na kask KED Allegra rozmiar M najlepiej brązowy z możliwością zwrotu, gdyby nie pasował. (kask przymierzałam, ale nie jestem pewna co do rozmiaru).
Ktoś coś?  🙂 Cena promocyjna to dla mnie poniżej 330 zł[/s]  🏇
Znalazłam w bergo za 300 zł z wysyłką, ale jeśli jest gdzieś jeszcze taniej to proszę pisać  :kwiatek:
Dramuta12 jest -10%  : natalia2015
szukam kodu do bergo 🙂 Ktoś coś? 🙂 :kwiatek:
Dziękuję, Vendettka. :kwiatek:
W bergo jest promocja na czarną absorbinę: http://sklep.bergo.pl/czarna-absorbona-przeciw-owadom
Hej dziewczyny, widzę że szukacie kodu rabatowego do GNL, dostałam dzisiaj od nich paczkę z ulotką i mają kod rabatowy gnl2015 co daje 15% rabatu i jest ważne do 15 czerwca  😀iabeł: 😀 🤣


  🙇🙇 normalnie Cię ozłoce  💃
Hehe widzę że sprawiłam trochę radości  🤣
W Bergo jest -15 % na cały asortyment od 21.05-01.06
Ok, się okazało, że w GNL działał kod tylko ja przyzwyczajona do tego, że mi przy cenach każdego artykułu obcina cenę i pisze ile % a tutaj odejmują dopiero przy sumie -obniżka 😉
Jestem w szoku, mało kupuję na co dzień a tu jeszcze promocja promocji 🙂 Troche zmarnotrawiłam pieniążków...  😜
Ale trzeba było poczynić inwestycje w kurtkę przeciwdeszczowa na zawody bo jak pada jadę bez albo w jakiejś wiochmeńskiej 😀
I takie tam inne pierdółeczki 🙂

Dzieki za kodzik i za ten wątek tak świetnie aktualizowany  :kwiatek:
sklep jeździecki PROFIT -15% , kod dziendziecka na suploementy i pasze 5% (inny kod) od 30 maja do 2 czerwca

Z OKAZJI DNIA DZIECKA ATRAKCYJNE RABATY W NASZYM SKLEPIE STACJONARNYM NA OGŁOWIA I INNE ARTYKUŁY 🙂

PODAJ HASŁO WWW.SPRZETJEZDZIECKI.COM
--->>> czy ktos wie jakie to rabaty? 👀 dziwne, że nie napisali jakiej wysokości  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się