KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Dziewczyny, jak ja Wam serdecznie zazdroszczę  🙂. Ja jestem teraz po laparotomii i przez 3 miesiące nie mogę wsiąść na mojego konia  🙁
faith, super wyglądacie 😉
Puchnę, bo mam najlepszego kucyka na świecie 😍 i trenera też 🏇
Żebyście mogli lepiej zrozumieć fenomen wstawiam dwa filmiki, które powstały w odstępie około dwóch miesięcy (w międzyczasie kucyk nie skakał i trener nie wsiadał)
Kucyk I
Kucyk II
lusia722 super ogląda się takie zmiany, gratuluję, ja też bym puchła z dumy 🙂
Nirv, kadyksowa - dzieki!🙂😉))  :kwiatek:
Farifelia   Farys 21.05.2008
20 maja 2015 21:45
faith Manti wygląda naprawdę super 🙂 Cieszę się, że tak się dogadujecie teraz 🙂

To i ja sobie popuchnę z mojego łobuza 🙂
Nie dość, że w tym roku jest mega progres, to i mięśnia nabrał jak się patrzy 😀
Natknęłam się niedawno na te zdjęcie sprzed 2 lat i aż w szoku byłam 😀
Zdjęcie pierwsze 2013 rok, zdjęcie drugie sprzed tygodnia  😍



Farifelia, wlasnie Was podziwialam we wplywie treningu. Rewelacyjna zmiana! Puchnij 👍
Farifelia   Farys 21.05.2008
20 maja 2015 22:38
Majorowa, dziękujemy :kwiatek: Oj puchnę puchnę i to jak 🙂 Tak na co dzień to tak tej różnicy nigdy nie dostrzegałam, ale jak znalazłam to zdjęcie to taka moja pierwsza myśl "kurczę, to naprawdę Farys?" 😀
W tym roku osiągnęliśmy jak na razie najlepszy progres w kwestii rozbudowy i jezdności 🙂 Aż jestem ciekawa jak sezon skokowy zaczniemy 😀 (mieliśmy mieć za sobą już dwa starty w maju, ale niestety terminy mi nie wypaliły 😉
No cóż, 31 maja następne, więc może akurat 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
21 maja 2015 11:02
Farfelia, różnicę widać ogromną, gratulacje! ale raczej nadszedł czas rozejrzeć się za szerszym siodłem, bo na kłębie chyba widać obtarcie.
Farifelia   Farys 21.05.2008
21 maja 2015 11:32
Rudzik, dziękujemy 🙂 A siodło już dawno wymienione 😉 To na grzbiecie To już niestety pozostałość po starym siodle które go obcisło. Także siodełko nowe już mamy długi czas 🙂
To i my 🙂 co sądzicie?
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
22 maja 2015 07:11
Tolkowata, fatalne zdjęcia do oceny.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
22 maja 2015 07:40
Ja tez sie pochwale 🙂
Armani ( dolne zdjecie) sierpien 2014
Armani ( zdjecie u gory) maj 2015
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
22 maja 2015 12:29
szamanka rewelacja!  👍 ale co mu było, że taki chudziutki na początku  😲

Tolkowata ciężko coś stwierdzić 😉 na pierwszy wygląda na konia z wielkim brzucholem od siana, na drugim wygląda na mega chudego, a na trzecim przyzwioicie  😉
xequus wielki brzuchol od siana??  🤔
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
22 maja 2015 12:53
Tak, zero mięśni grzbietu i tylko wiszący bęben pod spodem 😉 o perspektywę chodzi - jedno zdjęcie z września od dołu i nie widać nic oprócz brzucha, a drugie z września i nic nie widać tylko wystający kręgosłup 😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
22 maja 2015 14:14
xequus Armani zanim do mnie trafił chorował ma " opiekę poprzedniego właściciela". Jak trafił do mnie w sierpniu to okazało się ze żołądek rozwalony, na trawie spuchl a na zimę znów kości wylazly. Zmienilismy dietę na wyslodki, paszę besterly i nabieramy masę. No i ruszamy z praca 😉
Gillian   four letter word
22 maja 2015 20:11
xequus, nie załamuj!!! Brzuch nie jest od siana  😵
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
22 maja 2015 22:08
Spoko, mój błąd  :kwiatek: chodziło o to że zdjęcie wyszło jakby koń miał wielki brzuchol od nic nie robienia, a żarcia 😉
W takim razie wrzucę jeszcze to 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 maja 2015 21:04
Puchnę, bo chyba już nie ma rzeczy niemożliwych  😜
lusia722, brawo, trener rządzi! Ale reszta Waszej ekipy też pokazuje klasę 😀
Tolkowata wciąż wrzucasz te same zdjęcia, co powyżej.
lusia722 gratulacje dla całego zespołu.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
24 maja 2015 23:44
i znowu puchnę, bo kobyłka była druga w Grand Prix na CSI* Baltica, generalnie zawody baaardzo udane teraz dwa dni odpoczynku i znów wracamy do Ciekocinka.

Miedzy tymi zdjęciami jest różnica ok 3-4 msc.
Puchne sobie ,bo moj kon przybiega do mnie nawet z laki, jak ma trawe. Gdy ludzie zawodza , jest jeszcze ona  💘
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10203900943595771&id=1586814042&ref=bookmark
rosek0

a wcześniej nie karmiłaś jej marchewkami  😀iabeł:
Haha czasem dostaje marchew to przeciez normalne 😉 ale tak po prawdzie , od jakiegos czasu nie przywoze marchwi , bo nie mam auta 😉
Siesiepy   Ponczek bez rączek
26 maja 2015 08:45
No to ja też sobie popuchnę. Mój koń na stare lata odkrywa swoje drugie powołanie! 🙂 Mega udany debiut w Extreme trailu dopiero za nami, a my już wiemy, że jedziemy na takie kolejne zawody! 🙂






xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
26 maja 2015 09:37
Siesiepy  👍 mój to by nawet nie podszedł to takich cud 😉
Siesiepy wow, szacun! super masz konia  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się