Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ale że śmierdzi jakoś bardziej niż dotychczas? Masz jakieś zastrzeżenia co do jej pracy? Coś się zmieniło?

No cóż, oczyszczalni ścieków nie będzie pachnieć fiołkami, dlatego z reguły nie buduje się w jej sąsiedztwie boisk 😉
Facella sspróbuj też sanepid
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 maja 2015 14:59
No właśnie śmierdzi bardziej, niż dotychczas, w zeszłym roku nawet w lecie tak nie śmierdzialo. I gołym okiem widać, że ścieki spływają do rowu, stamtąd do rzeczki :/
To do WIOS - wojewódzki inspektorat ochrony środowiska. Jak zgłosisz to przyjadą na kontrolę. 
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2015 11:09
Ja nie wiedźminowata- co to jest "dziki gon"? 🤔
CzarownicaSa, no coś ty, przecież wystarczy poszukać w guglu... http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Dziki_Gon
CzarownicaSa, najnowsza gra?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2015 11:23
Budyń dzięki 😀 Nie wpadłam na to 😵
CzarownicaSa, żeby poszukać w internecie?  😁 😁 Za dużo forum!
mils   ig: milen.ju
22 maja 2015 11:39
Książka A. Paalmana jest jedna, prawda? Ta: klik, tak?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2015 11:44
Budyń za dużo! 😁
mils, znalazłam jeszcze taką: http://www.goodreads.com/book/show/717366.The_Arabian_Horse
I nic więcej.
mils   ig: milen.ju
22 maja 2015 11:51
budyń dziękuję bardzo! :kwiatek:
czy na zdjęciu do dowodu osobistego, tego aktualnego czyli robionego na wprost można mieć opaskę na głowie? Taką cienką, ledwie widoczną? czy to już bedzie odebrane jako nakrycie głowy? Nie wiem...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 maja 2015 21:10
Dlaczego Superman nie lubi się z Batmanem?
To Superman ma w ogóle coś wspólnego z Batmanem (w sensie, że te postaci występują w jednej historii)??
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2015 20:10
Ja kojarzę serię memów, w której chodziło chyba o to, że Superman ma lepsze życie od Batmana i dlatego ten drugi go nie lubi  👀
Gniadata   my own true love
24 maja 2015 21:10
kenna Superman i Batman to to samo uniwersum, były na stówę jakieś crossovery, pierwsze co mi sie kojarzy to serial animowany Liga Sprawiedliwych bodajże, tam byli obaj.

nie wiem czy się nie lubią (wolę Marvela, DC ledwo ogarniam) ale też mi się coś kojarzą te memy co Facelli, najbardziej mi zapadł w pamięć taki, co Wonder Woman sobie leci, Superman sobie leci, a Batman z kwaśną miną maszeruje 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 maja 2015 21:15
No o te memy chodzi 😁 Uwielbiam je 😜 Ale zastanawia mnie, czemu Superman ma koszmary z Batmanem w roli głównej? 👀
nie chce tu wstawiać cytatów, nie będę nikgo pouczać, bo sama mam problemy z ortografią i stylem
ale była rozmowa taka:
"lniany czy rzepakowy olej"
"obojętne"
no więc, w tej sytuacji mówi się "obojętne" czy "obojętnie" bo dla mnie "obojętne" to jest wyraz uczucia, że ktoś czymś się nie przejmuje, a w wyborze z dwóch opcji takich samych to chyba jest "obojętnie"
prawda? czy jest to obojętne?  👀
E., w domyśle "(jest mi to) obojętne" i, również w domyśle, "obojętnie (który)", więc wydaje się, że obie opcje są poprawne 🙂
dziękuje  :kwiatek:
Pochorowałam się w ciągu 24h i mam ogromne problemy z zatokami. Cała wydzielina zamiast iść nosem spływa do gardła i mimowolnie ją połykam, przez co jest mi straszni niedobrze. Jakieś rady jak się z tym uporać?
Pani w aptece dała mi Sinupret. Wzięłam jedną tabletkę w południe i położyłam się spać. Obudziłam się zbyt gwałtownie i jak tylko się spionizowałam, tak z nosa poszła krew. Wiązać to z tymi tabletkami? Zazwyczaj mam problemy z naczyniami podczas choroby, ale krew kapie, a nie leci ciurkiem...
cavaletti Sinupret jest ziołowy, nie powinien działać tak agresywnie, chociaż jeśli masz słabe naczynia to mógł coś tam porobić...
Zawalone zatoki szybko kończyły się u mnie antybiotykiem, bo momentalnie się nadkaża 🙁 a ostatnio najlepiej pomogły mi sterydy donosowe, mimo że broniłam się rękami i nogami... 🙁
Właśnie jak ognia chcę uniknąć antybiotyku, a muszę być jutro do 15 ogarnięta na tyle, żeby pójść do pracy...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 maja 2015 19:22
cavaletti, inhalacje, nagrzewanie, duże dawki witaminy C. ale jak trzeba antybiotyku, to trzeba =(
Ja stosowałam sinupret i nie jest to lek działający od razu i na pewno nie do stos po 1 tabletce przy poważnych stanach, nie wiem czy w ulotce nie masz napisane 3 razy dziennie po 2, ja przynajmniej tak stosowałam po bardzo długim zawaleniu zatok i się w końcu doleczyły po 1 tyg/1,5 tyg
Sinurept może jest i dobry przy pierwszych objawach. Ja stosowaam go przez tydz. a i tak wyladowalam na antybiotyku.
Po dwóch dniach w końcu zaczęlam odczuwac ulge
upewnijcie mnie przede wszystkim piszę się osobno?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2015 09:31
Tak  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się