Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Klami, z tego co pamiętam, to w sklepach piszą: Animo blue, bluette.
anai, o, dzięki. Piękny ten kolor jest.
Ja sobie chyba kupie softshell fairplaya, podobają mi się bardzo
Dramka, macałam ostatnio w sklepie,  fajne  są.  I mają  przepiękną koszulę konkursową, z koronką.
darolga   L'amore è cieco
11 maja 2015 12:40
Help! Widział ktoś, gdzieś?  🙇 🙇
Euro Star:
pytanie o trwałość nadruku na odzieży z tej firmy  🙂 ktoś nosi dłuższy czas ? jak sie sprawuje ? http://www.horsetshirt.com.pl/pl
blucha - dzisiaj przyszły do mnie dwie polówki od nich. Na razie moge powiedzieć tylko ,że rozmiarówka mocno zaniżona w polo . I śmiało trzeba brac o rozmiar , lub dwa mniejszą. Jakościowo fajne. Na bazie polówek Adler. A jak z nadrukiem , okaże się w praniu 😉 . Ale bardzo ładne 🙂.
Mnie spodobały się koszulki i fraki Kingsland ze sklepu: https://www.equishop.com/pl/6-ona Wypytałam o bluzę na sklepowym czacie. Ma być ciepła i rozmiarówka w normie.

Dlaczego mi się wydaje, że ma deja-vu (pod innym nickiem)???
CeraŁ   dużo dużo zmian..
21 maja 2015 21:07
Klami   biało-złota?





Ew nowy kolor Fair Playa np :



Przepraszam jeśli foty za duże  :kwiatek:
Wie ktoś może czy któryś sklep internetowy ma w ofercie ubrania Horseware z tegorocznej letniej kolekcji? Zależy mi bardzo na koszulce polo w małe koniki, mam taką z jakiejś starszej kolekcji i jestem zachwycona  😍 a nigdzie nie mogę ich znaleźć.
Gdzie dorwę sztylpy z lakierowaną górą? Znalazłam tylko jednej firmy. Akurat te jakoś za bardzo mi się nie podobają. Któraś forumowiczka wstawiała swoje zdjęcia w takich sztylpach ale nie mogę ich znaleźć...
Monika228, uderz do wątku 'czapsy i buty', tam na pewno ktoś Ci pomoże 🙂

mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy wątku
Czy ktoś tutaj posiada frak Spooks i mógłby mi powiedzieć jak się sprawuje w użyciu? Nie miałam okazji nigdy pomacać więc nawet nie wiem jaki to materiał a jednak trochę kasy wywalić trzeba 😉
Fraki spooksa sa bardzo wygodne natomiast delikatne i łatwo sie mechacący

Bryczesy pikeur...

Zobacz ofertę: BRYCZESY PIKEUR 38 JAK NOWE
http://allegro.pl/showItem2.php?item=5436854437
Dramka, to bryczesy firmy Parkur, ktoś musiał się pomylić 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 czerwca 2015 15:41
Monika228, takie czapsy ma Fair Play, Pascuello, Kentaur, możliwe że Hippica mogłaby wykonać na specjale zamówienie. Z syntetycznych są jeszcze Harry's Horse.
Powiedzcie mi, niedawno zakupiłam lazurowy frak i nie mam zielonego pojęcia z jaka koszula to pogodzić na razie mam klasyczna białą i nie wygląda za dobrze... A i jaki zegarek do tego srebrny czy zloty??  😉  🤔
Ktoś z Was ma/miał do czynienia z
Frakiem ORLANDO softshell - Covalliero

Jak się układają ? Warto kupić, czy lepiej coś innego wybrać ?

edit: zdjęcie
Powiedzcie mi, niedawno zakupiłam lazurowy frak i nie mam zielonego pojęcia z jaka koszula to pogodzić na razie mam klasyczna białą i nie wygląda za dobrze... A i jaki zegarek do tego srebrny czy zloty??  😉  🤔


Źle wygląda z białym? Mi się wydaje, że to fajne kolorystyczne połączenie 🙂
Zegarek moim zdaniem srebrny.
asds   Life goes on...
06 lipca 2015 14:52
Też poproszę o opinię co do:

Frakiem ORLANDO softshell - Covalliero


Ewentualnie czy widziałyście może rajtrok szary który jest oferowany w większych rozmiarach. Niestety przy moim rozmiarze biustu w FP musiałabym zamawiać na wymiar 🙁.
asds Zamówiłam i wzięłam dla siebie, jak na tą cenę za softshell'a całkiem niezły, materiał cienki i przyjemny w dotyku - okaże się jaki będzie w praktyce.

Też bałam się o rozmiar bo z biustem mam tak samo jak Ty.
Szczupła ale biust sporawy  😵
Ma ktoś bryczesy Spooksa? Warte są ceny, lej wytrzymały? :kwiatek:
oli330, ja mam, model Vivia. Póki co mogę się wypowiedzieć z perspektywy ok. 2-miesięcznego użytkowania. Są mega wygodne, dobrze się układają (po założeniu przy siedzeniu np. tak normalnie na krześle niby się marszczą na kolanach, ale w siodle bardzo dobrze przylegają) i materiał super w noszeniu (wg mnie rewelacyjny na lato, nie wkleja się, jest dość cienki i mocno elastyczny). Niestety delikatnie się zmechaciły na udach (widać to tylko z bardzo bliska i zdaje mi się, że za pierwszym razem nie przewróciłam ich na lewą stronę podczas prania, więc to pewnie dlatego... mam nadzieję, że golarka do ubrań sobie z tym poradzi, ale na razie boję się zaryzykować :hihi🙂. Jeśli chodzi o lej - sprawuje się bardzo dobrze. Powiedziałabym, że jest dość podobny do Comfitechu w Fair Playach (a ten jest świetny, rok użytkowania i zero śladów, nawet się nie skulkował, więc liczę, że ten spooksowy będzie się podobnie zachowywał), tylko trochę cieńszy i chyba lepiej trzyma.
Ja je zamówiłam ze względów estetycznych 😉, poza tym Spooks robi z założenia porządne ciuchy, więc miałam nadzieję, że bryczesy też. Trafiłam w promocji (ok. 80 zł mniej niż regularna cena) i powiedzmy, że cena była jeszcze do przełknięcia (przy czym przy normalnej już bym się mocno zastanawiała ze wskazaniem na "nie", nie wiem, jak bardzo musiałyby mi się podobać bryczesy, żeby dać za nie 500+ 😉).
Swojego czasu macałam też Spooksy, których nie widzę na stronie producenta... Były podobne do modelu Ricarda, ale miały lej silikonowy (inny niż w Ricarda Grip, z tego, co pamiętam, to silikon był w kształcie małych koników na całym leju) i materiał był inny w dotyku niż ten w moich (a Ricarda ma ten sam skład, co moje). Pewnie coś, czego już nie mają w ofercie... Koleżanka mierzyła i mówiła, że są mega wygodne, jakby w ogóle nie miała na sobie bryczesów (wcale ich nie czuła). Tylko rozmiar nie pasował na żadną z nas. Z dotyku - idealne na lato. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... pewnie nigdy się nie dowiem, co to był za model, a jak znam osobę, która je miała na sprzedaż, drugie takie się nie trafią. 😉
Bryczesów spooksa nie miałam ale miałam frak, koszulkę konkursową i bluzę i byłam bardzo zadowolona z jakości materiału.
Klami jakbyś jeszcze szukała,  spooks ma beż http://tiny.pl/gxxbq
Z fb Fair Play:
koszulka turniejowa

Mi się podoba 🙂
Zakupy uznaję za udane 😀
Dzięki dziewczyny za linki do koszul, ale to muszę odłożyć na potem skoro nie potrafię zdecydowac się na kolor marynarki. :/

Nic nie ma ciekawe na rynku, czy ze mną jest coś ni tak. Usiłuje wybrać sobie jakąś marynarkę granatową / czerwoną,ale nihuhu nic nie widzę fajnego. :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się