AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Mozii   "Spełnić własną legendę..."
22 maja 2015 10:46
fabapi, rozwaliłaś system  😁 Dla mnie to takie trochę czepianie się szczegółu niekoniecznie istotnego. Z resztą nie pamiętam, ale w poprzednich latach chyba tak nie było? 
I jak robimy ze spotkaniem? Gdzie i o której? Moze na tej imprezie integracyjnej gdzies sie przed wejściem umówimy?
o 20 przed wejściem?


może jestem nienormalna, ale moim zdaniem podłoże było idealne. koń mi się nie ślizgał, super się odbijał.  😜
może się spotkajmy na zewnątrz na tym "tarasiku", z boku? Żeby gdzieś się oddzielić od wszystkich wchodzących 😉
okej. 😉
No to mamy umówione 😉 do zobeczenia
Podłoże dziś di skoków spoko, ale widziałam, że parę koni (w amatorach) bez haceli ładnie się ślizgało.
Za to rozprężalnia dla P1 to był jakiś żart. Na błocie, gdzie większość bała się zagalopować, by potem wbić na kwarc.

Ok, to do zobaczenia!
Podłoże dziś di skoków spoko, ale widziałam, że parę koni (w amatorach) bez haceli ładnie się ślizgało.


niby tak, ale jadąc na trawę trzeba się z tym liczyć... ja konia specjalnie na te zawody okułam, żeby móc wkręcić hacele.
Nie no ja też sobie gwintowałam przed wyjazdem, szkoda by mi było by koń mi w zakręcie zadem się podwinął.
Ale ten miks dla mojego skoki piasek potem trawa, a potem ujeżdzenie błoto/trawa (gdzie zdjęłam hacele, by nie przyhaczył), a potem kwarc, no na pewno trochę od nóg wymagało.
Za to rozprężalnia dla P1 to był jakiś żart. Na błocie, gdzie większość bała się zagalopować, by potem wbić na kwarc.

Przecież mieliśmy do dyspozycji rozprezalnie pod hala

Nas pokonaly budki sędziowskie. Całkowicie 😀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 maja 2015 20:13
drabcio to Ty jechałaś amatorów uje po rudym kucyku ? 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 maja 2015 20:41
Byłam, widziałam, porobiłam zdjęcia, padam na twarz  😁 od tego głupiego kwarcu boli mnie głowa...
drabcio to Ty jechałaś amatorów uje po rudym kucyku ? 🙂


Nie ja jechalam po rudnym ale zwykly kon I jechal na nim jakiś chłopak z Lublina I jechałam P1
A ten o ktorym mowisz to ten islandzki? Bo miałam takiego na rozprężalni właśnie
Ale nic w przyrodzie nie ginie drabcio nie przyszła do rv to rv przyszła do niej i od słowa do słowa z melanie wyjasnilysmy ocb z rozprezalniami. Kazali im się rozprezac w skrajnym błocie podczas gdy druga część mogla normalnie na czworoboku za halami jeździć..
Facella udało Ci się złapać fochy młodego?  😁

Byłam z koleżanką zerknąć na chwile pod to miejsce gdzie miało być spotkanie ale już tak pusto było.  Dopiero po 21 skonczylysmy konie ogarniać
Udalo nam się spotkać w kilka osób, ale zapowiadało sie po wiadomościach na forum ze przybedzie więcej osób. Mam nadzieje ze dzisiaj tez ktos przyjdzie i sie przywita, nie gryziemy 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 maja 2015 07:37
Ja dzisiaj po jazdach chciałabym godz na chwile wpaść i poznać  kogo sie uda 🙂
Dzisiaj ja chyba wpadne, ale ode mnie sie wybieraja na miasto wiec zobaczymy czy bede miala jakis transport 😉
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 maja 2015 09:44
drabcio nie islandzki, na P1 po rudym kucu ktoś miał właśnie problem też z budkami, ale nie widziałam reszty, bo poszłam 🙂 , ja nie podchodziłam do nikogo, bo wpadłam na chwile 😉
dzisiaj nie dojadę, ale może jutro na finały przyjdę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2015 10:43
Facella udało Ci się złapać fochy młodego?  😁

Niestety nie 🙁 była obsuwa na profi i jak przybiegłam pod drugi czworobok, to właśnie robiłaś element pt. "stępem na długiej wodzy opuścić czworobok" 🙁
Mam sporo zdjęć, w tym kilku re-voltowiczów  🙂 może ktoś mnie widział, zielono-granatowa koszula w kratę (ewentualnie czarny sweter na to), czarne spodnie i niebieskie buty, torba foto z przypinkami, aparat w łapie i rozwiany włos  😁
Na spotkaniu nie byłam, bo wyszłam po 17., a szkoda 🙁
Facella, a nasz cos masz?
Facella, a cos konikowego masz? :-)
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2015 12:20
Mam was obie  🙂 muszę siąść i obrabiać...
[quote author=drabcio link=topic=1954.msg2362435#msg2362435 date=1432283923]
W paszporcie młody ma wpisane że jest ogierem a wet nie napisal w paszporcie ze przeszedł zabieg kastracji i musiałam przynieść zaświadczenie o zabiegu.. ja i kilkanaście innych osób 😀


Rozumiem że jakby nie to zaświadczenie - to koń cierpi na rzadka chorobę zaniku jąder .....
[/quote]

wnętry  😂  same wnętry  😂
ale co to ma do zawodów i prawa startu konia? chyba liczy się szczepienia, a nie wnętrowstwo  👀
A'propos koni, które zostały pokonane przez budki sędziowskie na ujeżdżeniu to ja z moją Szafirką połamałam jeden płotek w amatorach xD
Objeżdżałam czworobok przed przejazdem i budka dosłownie się na nas rzuciła! (Przynajmniej Szafirce się tak wydawało ;p) Efektownie wskoczyłyśmy na czworobok łamiąc przy tym jeden płotek, potem druga budka też chciała się rzucić, ale na szczęście tego nie zrobiła :P
W samym przejeździe też miałyśmy bunt na budkę 😀
Fajnie było, mi się podobało, zwłaszcza, że w sumie i tak z takimi buntami byłam 10 :P
Zobaczymy dzisiaj jak będzie na hali 😀iabeł:
A parkur w sumie nie jest tragiczny, hacele są to i na skróty da się jechać 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
23 maja 2015 12:47
A gdzie amatorzy w ogóle mają czworoboki? Jeden na hali, a drugi przed trybuną, czy trybuna i przy stajniach jak było 2-3 lata temu?
Facella w takim razie byłyśmy parę razy blisko siebie, ale nie wiedziałam jak wyglądasz więc siedziałam cicho 😡 będziesz jeszcze?
Mozii, jeden na hali, drugi przed niebieskimi trybunami
Ja nauczona po wczoraj wzielam mlodego na hale pokazać co I jak ale teraz dolozyli stoliki plus sa otwarte drzwi i jest spiker.
Oj będziemy fruwac..
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 maja 2015 13:29
Szafirka, to Ty przewróciłaś w sumie ze trzy płotki? W takim razie Cię widziałam i nawet nie wiedziałam, że to Ty 😡
Shantowa, już nie. W weekend dojazd ciężki i chyba bym zbankrutowała, szczególnie, że nie mam pewności co do tego, czy ktoś w ogóle kupi zdjęcia...
Szafirka o proszę, to Was widziałam  😉 Niezłą manienę zrobiłyście 😂
Facella, a udało Ci się może złapać mnie na ujezdzeniu na amatorach wczoraj? Monika Kołodziej na takim ciemnogniadym ze skarpetą na lewym tyle. ;d 

U nas znak rozpoznawczy to chyba wyciągnięte, jedyny element a poziomie.  🤣

Mam nadzieję, że dziś tez kogoś złapię wieczorem. Jak na razie to tylko drabcio, sonkowa i aga. ( :
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
23 maja 2015 16:34
Szafirka to chyba Ciebie widziałam 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się