Westernowa Rewia Mody

.
Muchozol, ładna 🙂
też polowalam na takie, jedna nawet z takim portem wygietym kupilam...tez ladną. ale kicha. mój woli proste. takim się mocno sprzeciwia.... a wiekszosc ladnych wlasnie ma takie "uwypuklenie" 🙁

a skóre z basketem czy czymkolwiek innym moge ci zrobić 😉
Dostałam dzisiaj nówkę sztukę. Wkrótce zdjęcia na koniach  🏇
.
To jest całe siodło, tylko fendery nie przypięte.
Dorcysia, mów do mnie jeszcze o tym siodle! co to? jak? gdzie, z czym? 😉
Muchozol, dzięki🙂 te znam, nie zrobiłam "o ja cie musze musze mieć!" :P może i dobrze z  drugiej strony hehe 😉
tez uciekam, musze skonczyc prezenterke i oglowia ;/
Dorcysia miałam przyjemność siedzieć w tym siodle ale niestety tylko na koźle 🙁 Czekamy z ciekawością na relację z jazdy 🙂 no i jestem mega ciekawa jak to się  sprawuje w trudniejszych warunkach, i jak wygląda pielęgnacja 🙂
Euphorycznie piękny jest ten kocyk ! Czekamy na zdjęcia pod siodłem 🙂 uwielbiam takie połączenie kolorów.
To jest siodło futrzane Mattes. Nie jest to zwyczajna bezterlicówka. Ma w środku specjalny tunel i system rozkładający ciężar jeźdzca.
Siodło było wielokrotnie testowane na Uniwersytecie z Zurichu, poprawiane i nie ma żadnych punktowych nacisków.
Siodło składa się z trzech części. Padu/ czapraka, bazy i siedziska. Czapraki mogą być w różnych kształtach, ja ma akurat westowy.
Bazy dla wszystkich siodeł są jednakowe. Siedziska mają rózne rozmiary. Siodło jest niesamowicie wygodne i miękkie. Na początku trzeba się przyzwyczaić, że w kłusie może trochę podbijać, ale to mija jak siodło się uleży. Galopuje się jak w bajce. Fajna rzecz dla osób, które jeżdzą spacerowo, starszych ludzi, rekreantów. Siodło jest leciutkie, nie ma problemów z osiodłaniem nawet wysokiego konia. Mozna go dopasować do każdego grzbietu. Czaprak ma kieszenie na wkłady korekcyjne a tunele mają różne szerokości.
A jaki koszt?
Dorcysia  🤔 Mam głupie pytanie - latem nie jest od tego futra za ciepło?  Kurcze, sama bym wsiadła z ciekawości... Lubię bezterlicówki.
Euphorycznie,  odkąd spróbowałam zawsze jeżdżę w futrze na siodle - bez latem poci się tyłek itd. z ...jest miło 🙂 nie grzeje ani inne "rzeczy" których się obawiałam/ każdy obawia 🙂
Dorcysia coś mi się wydaje, że Adaś będzie się uśmiechał o testowanie  😁
Livia   ...z innego świata
23 maja 2015 08:37
Muchozol, fajna ta czanka! Głupie pytanie, ale czy te wygięcia mają jakieś znaczenie? Czym się różni delikatny łuk od takiego Z?

Dorcysia, technologicznie na pewno to jest fajne i dopracowane siodło, ale kompletnie do mnie wyglądem nie przemawia 😁
.
Zdecydowałam. Wyruszam na poszukiwania kompletu Professional's Choice w żyrafkę.  😜
Livia   ...z innego świata
28 maja 2015 09:25
Euphorycznie, łoł, z grubej rury 😂 Ale myślę, że efekt będzie bardzo fajny 🙂
Tylko nie mogę znaleźć jak na razie. Chciałabym jeszcze przy okazji nie zbankrutować.  🙄
.
Fakt, ochraniacze same w sobie to już efekt wow.
Moje niespełnione marzenie i zapewne takie zostanie.
Ja mam kontaktowe w kratke Yorka jak ktos chce  😁
Livia   ...z innego świata
28 maja 2015 13:55
Muchozol, te koszty za każdym razem jak je piszesz, mnie przerażają 😁 Ja muszę w końcu jakieś ciuchy kombinować na serio, bo zawody jedziemy za miesiąc 🙂 Niby tylko podwórkowe, ale chciałoby się ładnie zaprezentować 🙂
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2015 23:15
Livia   ...z innego świata
29 maja 2015 07:53
Muchozol, pewnie głupie pytanie, ale co to jest sleazy? 🙂

smartini, pamiętam że tą koszulę kiedyś tak "na sucho" pokazywałaś -  wygląda super!
.
Koszula fajna ale pad, meh, nie. Zdecydowanie mi się nie podoba.  🤔
Muchozol j tam nadal chciałabym Muchę w tym Prośkowym zobaczyć.  😂
.
smartini   fb & insta: dokłaczone
29 maja 2015 09:51
Muchozol, nie licz na to ^ ^ wzorki są czadowe  🏇
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się