Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

czy u Was też kod do GNL nie łączy się ze stałym progiem rabatowym ?  🙁
Niestety nie laczy sie z rabatem stalego klienta
Napisane jest u mnie na ulotce z kodem że nie łączy się z rabatem stałego klienta.
-10% do cavalloshop z okazji Dnia Dziecka 😅
dzięki, dziś dzwoniłam i potwierdzili, że się nie łączy  🙁 Za piękne żeby było prawdziwe  😁
Dzisiejsza wiadomość od konika 🙂
Gdzie dostanę cottony w promocji??  ❗ ❓ 😉
przecież jest promocja w koniku i w gnl, obejmuje też cottony. więc o co chodzi?
na FB sklep Kadryl proponuje 20 % rabat
czy ma ktoś rabat do Animalii?  :kwiatek:
Wiecie moze czy w tych sklepach rabaty tez obowiązują na pasze? Lub wiecie, gdzie jest jakaś promocja na pasze?🙂
Mam 10% do prolinen jak chcesz 🙂
w gnl na kod gnl2015 jest rabat na wszystko łącznie z paszami 🙂 wpisałam na wszelki wypadek sprawdzić🙂
W Pasi-koniku -15% na czapraki. Hasło: CZAPRAK + darmowa wysyłka powyżej 99 zł
czy ktoś wie ile wynoszą te % zniżki w warszawskim mustangu? (sprzetjezdziecki.com)
Od 29 Dzień Dziecka w Equidea 😅 Jak co roku: ile masz lat tyle % rabatu. Max. -25%. 
W equidea tylko w sklepie stacjonarnym?
W sklepie internetowym też 🙂
W Dobrym-Koniu jest promocja 20% na Horze
anetakajper   Dolata i spółka
26 maja 2015 06:47
Ktoś posiada kod promocyjny do Dromy  :kwiatek:
anetakajper, tak: revolta daje bodaj 5% rabatu na wstępie.
anetakajper   Dolata i spółka
26 maja 2015 07:15
Faktycznie. Dzięki 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 maja 2015 09:11
konik.com.pl 25 maj do 1 czerwca rabat na dzień dziecka -15% na hasło kucyk 😀😀
Wiecie może czy jest/będzie jakaś promocja z okazji dnia dziecka w HorseTown? 😉
Jakies przecieki czy yard equites cos planuje na dzien dziecka? ?
W Bergo -15% na cały asortyment do 1.06 .
Jakby ktoś szukał Eskadronów...w Equishopie mega promocja na Dzień Dziecka- 60% taniej. Można wyrwać cottona za 50 zł  ❗ Ja zamówiłam pad ale się śpieszyłam żeby mi nie wykupili i nawet nie wiem jaki wzór wybrałam bo podobało mi się kilka  🤣
Kurczę, a moje kolory wyprzedane. Nie dla mnie taka promocja 😀

Ale w sumie na jasno gniadego konia, to by bardziej pasował ten brudny fiolet czy może zgniła limonka?
https://www.equishop.com/pl/czapraki/7010-czaprak-bawelniany-next-generation-w14.html
Koniarze! Dzisiaj promocja specjalnie dla Was  🙂 Wszystkie książki -30% do końca tygodnia. http://www.galaktyka.com.pl/list,12.html
Ludzie, cottony za 50 zł, NO BŁAGAM! Czy ekipa z Equishopu sumienia nie ma?? Miałam teraz nie kupować niepotrzebnych szmatek 😕
Capnęłam deep pink, całkiem ładny jest. Z trudem się powstrzymuję od dokupienia owijek i nauszników do kompletu, no ale litości, cały koń różowy  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się