Facebook -czy ktoś korzysta?

Gillian   four letter word
16 marca 2015 16:26
można zablokować komuś wysyłanie do mnie wiadomości na fb? pewnie można, ale nie dokopałam się jak.
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
16 marca 2015 16:30
Gillian, wchodzisz w pełną konwersację i u góry masz "Działania", wybierasz "Zgłoś spam lub naruszenie" 😉
Gillian   four letter word
16 marca 2015 16:31
git 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 kwietnia 2015 07:13
Czy można ukryć swoją obecność na FB? żeby się nie wyświetlać jako aktywny na czacie?
opolanka, na czacie wybierasz "Opcje" - > Wyłącz czat -> Tu wybierasz, czy dla wszystkich, czy konkretnych osób. 
Wyłączając czat dla wszystkich, ty też nikogo nie widzisz.
Czy facebook ma w regulaminie zapis o przeprowadzaniu konkursów? Albo oślepłam, albo zgłupiałam. Ktoś wie czy konkursy na zasadzie polub-udostępnij są zgodne z regulaminem?
Wyuszenie polubienia fanpage, a nie konkretnego zdjęcia jest od dawna zabronione.
Tu jest fajnie opisane tworzenie konkursów:
http://czaplicka.eu/zmiany-regulamin-facebook/
To wiedziałam 🙂 Już znalazłam ten fragment regulaminu. Bardzo dziękuję Armara, strona, którą podałaś i tak się przydała  :kwiatek:
Gdzieś widziałam fajną infografikę z zasadami, ale nie mogę jej odnaleźć. Jakby mi się to jednak udało - wrzucę ją tu. 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
07 kwietnia 2015 08:19
opolanka, na czacie wybierasz "Opcje" - > Wyłącz czat -> Tu wybierasz, czy dla wszystkich, czy konkretnych osób. 
Wyłączając czat dla wszystkich, ty też nikogo nie widzisz.

dziękuję 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 kwietnia 2015 10:32
czy mogę jakoś zablokować to, że moi znajomi widzą że polubiłam coś? zdjęcie, link, post na czyjeś tablicy
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
17 kwietnia 2015 17:52
Czy mogę Was prosić o krótką, szybką przysługę? Wystarczy tylko kliknąć w opcję "Equine Night" w ankiecie, będę bardzo wdzięczna!  :kwiatek:
https://www.facebook.com/events/1547420825537450/permalink/1590434827902716/?qa_ref=pp
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2015 18:53
Tak tym spamujesz, że aż mi się odechciało klikać.
Mam pytanko: czy jeżeli dostałam na moją komórkę 4 smsy pod rząd o treści "Twój kod dostępu do Facebooka to..." to znaczy, że ktoś próbuje zhakować mi konto? czy co innego może to oznaczać? 😁
Tak. Jesli masz ustawione to zabezpieczenie, to kod jest wymagany przy próbie logowania z nieznanego urządzenia. Jeśli to nie ty się próbowałaś logować, to znaczy dokładne tyle, że próbował ktoś inny. I to ktoś kto zna hasło, bo kod wpisuje się po podaniu hasła.
no to fantastycznie 🙄 ktoś musiał zhakowac moje hasło, bo nigdy przenigdy nikomu swoich haseł nie podaję.
mam pewne podejrzenie co do osoby, bo ktoś inny ze wspolnego kręgu padł ostatnio ofiarą takiego włamu na konto i świństewek przy uzyciu messangera...
hasła pozmieniane.
wendetta, do poczty też zmień. tej na którą masz fb ustawionego.
Otworzyłam link od koleżanki na fejsie i wlazł mi wirus, który wysyła wszystkim filmy na których są oznaczeni. Nie mogę dodawać postów na swojej tablicy nawet, żeby poinformować aby nikt ich nie otwierał, mam zablokowaną tą opcję, nie mam pojęcia co zrobić?
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 maja 2015 20:39
Powiedzcie, skąd FB bierze "osoby, które możesz znac", na stronie i wysyła tez maila. Jacyś znajomi znajomych? Tacy, co często zaglądają na mój profil?
Powiedzcie, skąd FB bierze "osoby, które możesz znac", na stronie i wysyła tez maila. Jacyś znajomi znajomych? Tacy, co często zaglądają na mój profil?


Zazwyczaj osoby, które mają tych wspólnych znajomych...  Chociaż mi czasami zdarzają się osoby, które odwiedziły to samo miejsce, albo też coś tam lubią ...
Gillian   four letter word
24 maja 2015 07:05
Można zablokować powiadomienia o urodzinach?
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2015 15:50
Znowu mam problem ze swoim fanpage'em  👿 nie mogę oznaczać osób, miejsc, nawet innych stron w pojedynczych postach, muszę robić kilka prób, żeby wreszcie się dało to zrobić... W przypadku zdjęć w albumach nie mam takiego problemu. Co jest u diabła? Kiedyś tak nie było  😤
Polityka FB - wolą, żebyś zapłaciła za promowanie fanpage'a 😉
A nie tak sobie pooznaczasz, popromujesz za friko. Phi!
Spróbuj, czy jako osoba prywatna nie możesz potagować - jeśli to ma u Ciebie sens.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2015 16:03
Ale jednak finalnie udaje się oznaczać i osoby, i miejsca, i strony... Dlaczego więc to nie działa od razu? Co takiego się zmienia, że za milionową próbą wreszcie się udaje? I dlaczego problem jest jedynie przy pojedynczo dodawanych zdjęciach, jako posty, a nie przy albumach? Może to chodzi o to, że moje albumy potrafią mieć tyle wyświetleń, że FB blokuje mi możliwość ich promowania  😂
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
26 maja 2015 19:42
Po dodaniu postu kliknij F5, wtedy bez problemu oznaczysz co chcesz i kogo chcesz w opcji edytuj post/oznacz znajomych, bo jeśli od razu po dodaniu klikasz w post, to wyświetlają się do oznaczeń jakieś dziwne fanpage i osoby 🙂
Jeśli o to chodzi, to powinno zadziałać 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2015 19:51
Nie działa do teraz :/
Można zablokować powiadomienia o urodzinach?


[s]Podpinam się do pytania  :kwiatek:[/s]

Gillian, ustawienia -> powiadomienia -> urodziny -> wyłącz  😀
Gillian   four letter word
26 maja 2015 20:50
jaaaaa, dzięki!! nie zauważyłam tego!
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
27 maja 2015 10:28
Nie działa do teraz :/


To nie mam pojęcia  🙁
Mi pomogło bez problemu.
Nie działa do teraz :/


a może to chodzi o to,że te osoby muszą zaakceptować i zgodzić się na oznaczenie na zdjęciach/postach?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się