Wybory 2015 i to co po wyborach.

subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
24 maja 2015 21:45
Jak tu zyc...
Czas sie pakowac


To miłej drogi życzę, papapa  😀

aszhar ale ja nie wymagam, chodzi mi o to że za parę miesięcy będzie takie same rzucanie wyzwisk (serio Cierp1enie, serio?dorosły człowiek przekręcający nazwisko byłego prezydenta? dziecinada) i narzekanie co było dotychczas.
rybka   Różowe okulary..
24 maja 2015 21:47
Australia daleko Kujka co Ty na to ? jadę z Tobą
slojma   I was born with a silver spoon!
24 maja 2015 21:48
Po komentarzach na fb I nawet tu widze ze wiekszosc za Komorowskim,  wychodzi na to ze naiwna, malomiasteczkowa ciemnota ruszylam do urn.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 maja 2015 21:49
aszhar, biorąc pod uwagę, że i Tusk i Komorowski obiecywali w ostatnich wyborach obniżenie podatków ... no nie wyszło za bardzo  🤔wirek:

ej no 500 zł na każde dziecko daje?? Już go lubię 🙂
Ehh. Ja to tylko czekam kiedy zacznie się migac od spełniania obietnic.. i co wtedy będzie mówił. Pewnie, że PO tak narozwalalo, że nic nie może zrobić.
Szkoda, bo Kaczyński tak się zarzekal, że wyjedzie z kraju jak Komorowski wygra, a tu nic z tego.

Lecicie do Australii? Mój dom marzeń, jadę z wami 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 maja 2015 21:52
Ja się boje...

Ciekawe, jak głosowali emigranci. Nie rozumiem, czemu ktoś mieszkający przykładowo w USA i nie chcący nigdy do Polski wrócić, ma wpływać na mój los. Ja rozumiem ze Polak, że ma prawo. Jednak dla mnie to absurd.

ej no 500 zł na każde dziecko daje?? Już go lubię 🙂


doczytałam...od drugiego dziecka. Kaszanka 🙁
dzięki slojma pozdro z Warszawy, gdzie wiele osób w tym ja, głosowało na Dudę. może po prostu jestem naiwna wielkomiasteczkowa ciemnota 💘
TheWunia, podaj źródło że Kaczyński tak powiedział co do opuszczenia kraju...
slojma   I was born with a silver spoon!
24 maja 2015 21:58
[quote author=marysia550 link=topic=97161.msg2363700#msg2363700 date=1432500703]
ej no 500 zł na każde dziecko daje?? Już go lubię 🙂


doczytałam...od drugiego dziecka. Kaszanka 🙁
[/quote] hehe mieso rozdaje lol
A powaznie nie sadze by dotrzymal jakiejkolwiek obietnicy.  Moze tylko co do kary wiezienia za in vitro I swojej homofobii
opolanka, też tego nie rozumiem...

Też wiem, że Komorowski to nie był idealny kandynat, ale na litość boską, kto głosuje na PiS  😵 Chyba połowa Polski zapomniała co się działo jak oni rządzili, chcą powtórki z rozrywki?  🤔 Masakra, najgorsze jest to, że muszę tu jeszcze mieszkać przez jakieś 4 lata, później wyjeżdżam.

A Pan Duda nie chciał przypadkiem powstrzymać ludzi od emigracji? Chyba mu sie nie uda  🥂
leleiria - ojej serio? niech Ci będzie Komorowski WSIok już skończył swoją prezydenturę, teraz czas na zmiany. Szykujemy się na jesień 🙂


Zonk - a kto tu głosuje na PIS? głosowaliśmy dziś na Andrzeja Dudę.
slojma   I was born with a silver spoon!
24 maja 2015 22:00
[quote author=kurczak_wtw link=topic=97161.msg2363707#msg2363707 date=1432500999]
dzięki slojma pozdro z Warszawy, gdzie wiele osób w tym ja, głosowało na Dudę. może po prostu jestem naiwna wielkomiasteczkowa ciemnota 💘
[/quote] obracamy sie jak widze w innym srodowisku  😉
nie ma to jak obrażać tych co mieli inny głos.... 
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 maja 2015 22:04
Po co gadać takie głupoty o wyjeżdżaniu, co od jutra Polska będzie się walić i palić? Wątpię i wątpię, że chociaż 10% z tych pakujących się i wyjeżdżających rzeczywiście wyjedzie z racji zmiany prezydenta 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 maja 2015 22:06
Połowa moich znajomych na fb właśnie wrzuca post o treści "ku*wa". Gdyby wynik był odwrotny robiłaby to druga połowa. O moich poglądach mówić nie będę bo nie uważam, żeby był to temat do dyskusji na publicznym forum, ale jesteśmy tak śmiesznym narodem, że zawsze i wszędzie jest nam źle i jakikolwiek byłby wybór to i tak większość będzie narzekać  🙂 Szkoda, że zamiast tego np sami nie będziecie kandydować choćby do sejmu, bo narzekać łatwo, a zrobić cokolwiek już gorzej.

I tak odnośnie osób obrażających innych za odmienne poglądy - macie racje, wyjeżdżajcie czym prędzej bo przykro mi, że mój piękny kraj jest bezczeszczony przez osoby o tak niskim poziomie kultury osobistej  😉
a jesienią będzie powtórka z rozrywki. Głupki pójdą i będą głosować na obniżenie wieku emerytalnego, bo tak i teraz wiele osób zrobiło
personalnie do gościa nic nie mam, ale jak mam przez 5 lat słuchać o zamachu w Smoleńsku to  😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 maja 2015 22:08
I tak odnośnie osób obrażających innych za odmienne poglądy - macie racje, wyjeżdżajcie czym prędzej bo przykro mi, że mój piękny kraj jest bezczeszczony przez osoby o tak niskim poziomie kultury osobistej  😉


👍 👍

Mnie aż się śmiać chce bo jedni znajomi się zaczynają pakować, a druga połowa chce pomóc w pakowaniu BK  🙄
TheWunia, podaj źródło że Kaczyński tak powiedział co do opuszczenia kraju...


Obiecuję, że jak się doszukam do tego linku to wstawię, przez 3 dni non stop było to udostępniane na fejsie 😉

Niestety haremy babć po mszy ruszyły tłumnie do urn, a na kazaniu było na luzie powiedziane, że głosowanie na Komorowskiego to grzech (sic!), fakt, że mała ta moja wioska no, ale ludzie.. żenada

iwona jak tak będą drążyć smoleńsk, historię wojen itp to ja bym nie była taka pewna czy tu się nic nie będzie palić i walić, a żyjąc na wschodzie średnio mi się to uśmiecha
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 maja 2015 22:10
Jestem ciekawa tylko jak wiele osób głosujących na Dudę interesowało się jego poglądami a nie tylko obietnicami...
Będziemy mieli państwo kościelne, ot co.
safi- u mnie się nie pakują. Moi piją z rozpaczy :P

TheWunia- u nas tylko ksiądz powiedział żeby zagłosować.
Dworcika   Fantasmagoria
24 maja 2015 22:11
[Img]https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmark#!/TrzezwoscJestFajna/photos/a.509189269189238.1073741828.500198026755029/707560399352123/?type=1&source=48&refid=17&ref=bookmark&_ft_=top_level_post_id.925157660840095&__tn__=E[/img]
smarcik, czy Ty mi przypadkiem nie czytasz w myślach? Miałam coś pisać, ale już nie muszę, bo napisałaś za mnie 😉
[quote author=marysia550 link=topic=97161.msg2363700#msg2363700 date=1432500703]
ej no 500 zł na każde dziecko daje?? Już go lubię 🙂


doczytałam...od drugiego dziecka. Kaszanka 🙁
[/quote]

no jeszcze wszystko przed tobą  😀iabeł: 😀iabeł:
Cariotka   płomienna pasja
24 maja 2015 22:12
Ja wyjeżdżam 1 czerwca bo i tak miałam wyjechać nawet jakby papa smerf wygrał  😁 chciałabym tylko mieć do czego wrócić, bo Polskę stać na to żeby żyło się lepiej  🙂
Ja nie wierzę w lepszą Polskę pod rządami p. Dudy.
Mam żal tylko i wyłącznie do ludzi, którzy nie głosowali.
galopada_   małoPolskie ;)
24 maja 2015 22:13
Ja z niecierpliwością czekam na jesienne wybory.  🍴



okładka idealna, bardzo mi zapadła w pamięć.
galopada- ja mam taka wizję, że teraz mu rząd wszystko przyblokuje, więc żeby popchnąć jego obietnice trzeba będzie PiS wybrać. Tak, że wiesz, co będzie jesienią
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się