Wybory 2015 i to co po wyborach.

opolanka dane według onetu, jeśli chodzi o USA

Andrzej Duda zdobył 18 583 głosy, a Bronisław Komorowski 4 392 - wynika z informacji nadesłanych PAP przez konsulaty w USA. Komorowski wygrał tylko w dwóch (Waszyngton i San Francisco) z 22 obwodowych komisji wyborczych utworzonych na terenie USA.
galopada_   małoPolskie ;)
24 maja 2015 22:18
marysia550, ja w nosie mam PO i PiS. Jedni warci drugich. W przed kamerami wrogowie, a w rzeczywistości wspólne inprezy i chlanie na potęgę. (wiem od bliskiego znajomego siedzącego w polityce, więc nie mam mózgu wypranego przez media m.in jak Kalisz kończył wielokrotnie imprezy w windzie nie mając siły dotoczyć się do pokoju)
smarcik, podoba mi się to! Serio swój głos też oddałam bez przekonania, ale z wiarą w wybór mniejszego zła. Od wielu lat nie ma dla mnie polityków idealnych, bo ciągle jest to samo szambo i te same twarze. Zmieniają się tylko miejsca przy korycie i barwy partii.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
24 maja 2015 22:22
[quote author=galopada_ link=topic=97161.msg2363738#msg2363738 date=1432502017]
Ja z niecierpliwością czekam na jesienne wybory.  🍴



okładka idealna, bardzo mi zapadła w pamięć.
[/quote]

Tez tak to odbieram, niestety. Czas pokaze.

Liczę tylko na to, ze nie skończy sie to otwarta wojna z Rosja 🙁

Czekam na obiecane obnizenie wieku emerytalnego, darmowe przedszkola i doplaty do dziecka.
Ja ostatecznie głosowałam na Komorowskiego, ale mimo wszystko liczę, że Duda będzie dobrym prezydentem. Zobaczymy... ciekawa jestem jaki on jest naprawdę, co będzie teraz po wyborach, czy maska opadnie czy będzie prezentował inną kulturę, niż reszta PIS.
Jeśli Duda wygra, to będzie znaczyło, że ludzie mają sklerozę większą niż mi się wydawało.
Poczekam na głosy z dużych miast.
Jestem jednak pełna obaw.

Wygrana Dudy jakoś bym jeszcze przeżyła, gdyby nie to, jak bardzo będzie triumfował Kaczyński z Macierewiczem.
Ucieszona gęba Kaczyńskiego sprawi mi wielką przykrość.
To nie Duda wygrał. To schowany na czas przedwyborczy Kaczyński wygrał.
Gdyby pokazywał swoją gębę częściej - PiS znowu dałby d.....y.
Kaczor będzie grał na Dudach. Czekam jeszcze na klęczniki na wyposażeniu stanowiska pracy

To nie Duda wygrał. To schowany na czas przedwyborczy Kaczyński wygrał.
Gdyby pokazywał swoją gębę częściej - PiS znowu dałby d.....y


Ale dlatego moim zdaniem wygrał właśnie Duda a nie Kaczyński - Kaczyński przegral, bo widać że jak nie jest obecny w mediach to PIS ma dużo większe poparcie. Ale pewnie tego w ten sposób nie przemyśli  😁
Jak dla mnie to, że Komorowski stacił w tak krótkim czasie ok 20% poparcia to właśnie dlatego, że Kaczyński i Maciarewicz byli schowani - gdyby nie to, w ogóle nie byłoby pewnie 2 tury.
TheWunia, a przypadkiem nie pisałaś o tym ?

http://aszdziennik.pl/114833,jaroslaw-kaczynski-jesli-wygra-komorowski-kupuje-bilet-i-emigruje-z-tego-chorego-kraju

Jeśli to jest to źródło to hmmm, cytuję  -To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone - taki dopisek jest na dole tego portalu...
Branka
Może stanie się cud i Duda zacznie być samodzielnym i niezależnym Prezydentem.
Jednak boję się, że to tylko moje pobożne życzenie. Nie z takimi dudami Kaczyński sobie już radził.
wiecie, to też wszystko zależy od wyborów do parlamentu i układu sił w sejmi
przewaga w pralamencie lub dobra koalicja pis, plus prezydetn pis, wtedy to będzie się działo
jedynie gdyby w sejmie pis miał przeciwwagę w postaci innej partii, ralnie silnej, wtedy scena polityczna jakoś może się ułoży

p.s. oglądałam jedynkę i z całej tej wyborczej debaty z tymi muzykami, zapamiętałam tylko tyle, że prezenterka miała całkiem fajny kostium, ale dekolt źle dopasowała, bo jej było widać więcej jedengo piersi niż drugą  😁 😁  nudna ta debata, skoro patrzę prezenterkom w dekolt  😂
Tiaaaaaaaaaa
telewizja Trwam celebruje zwycięstwo 🙁
Pożyjemy zobaczymy, a teraz przestańcie się obrażać, bo dla nas nic się nie zmienia. Rano trzeba wstać i iść do roboty, zarabiać na chleb.
Co najwyżej to możemy sobie wspólne kakao wypić, bo u nas w głosowaniu wygrało.
Także to proponuję i trochę więcej luzu.
Wiesz Cierp1enie, co poniektórzy nie będą mogli rano spokojnie wstać, bo zapewne nawiedzi ich w snach koszmarny Kaczyński  😀iabeł:
Więc z luzu nici  🤣
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, dotyczy ona osób które z pełnym przekonaniem oddały swój głos na pana Dudę. Młode małżeństwo, niedzieciate. Jeszcze w czasie kadencji obecnego prezydenta okazuje się, że jedyną szansą (nie licząc adopcji) na posiadanie upragnionego dziecka jest in vitro. Dalej staliby murem za obecnym prezydentem, bo widać "Bóg tak chciał"? 😉

Wprawdzie jeszcze nic nie jest przesądzone, hipotetyzuję, ale było jednak dość głośno o poglądach Dudy na ten temat.
I nie każdy musi wstać rano do pracy 😁 Ja np. rozważam wzięcie L4 na okoliczność braku odpowiedniej ilości snu, ponieważ wizja katolickiego kraju spędza mi sen z powiek. Ciekawe czy doczekamy się zmiany nazw ulic, np. Smoleńskie Przedmieście brzmi całkiem zacnie 😜

Tak czy inaczej uważam, że z dwojga złego naród wybrał tego gorszego.
Jeśli Duda wygra, to będzie znaczyło, że ludzie mają sklerozę większą niż mi się wydawało.
Poczekam na głosy z dużych miast.
Jestem jednak pełna obaw.

Wygrana Dudy jakoś bym jeszcze przeżyła, gdyby nie to, jak bardzo będzie triumfował Kaczyński z Macierewiczem.
Ucieszona gęba Kaczyńskiego sprawi mi wielką przykrość.
To nie Duda wygrał. To schowany na czas przedwyborczy Kaczyński wygrał.
Gdyby pokazywał swoją gębę częściej - PiS znowu dałby d.....y.
Kaczor będzie grał na Dudach. Czekam jeszcze na klęczniki na wyposażeniu stanowiska pracy
PiS to nie moja bajka, jednak frustracja debilnych lemingów, osłodziła mi fakt, że  wygrał socjalista. a że pobożny, a nie cyniczny to bez znaczenia.
smutna gęba Kuźniara da mi dobry nastrój na co najmniej tydzień.
Mnie zastanawia tylko jedna rzecz, dotyczy ona osób które z pełnym przekonaniem oddały swój głos na pana Dudę. Młode małżeństwo, niedzieciate. Jeszcze w czasie kadencji obecnego prezydenta okazuje się, że jedyną szansą (nie licząc adopcji) na posiadanie upragnionego dziecka jest in vitro. Dalej staliby murem za obecnym prezydentem, bo widać "Bóg tak chciał"? 😉

Wprawdzie jeszcze nic nie jest przesądzone, hipotetyzuję, ale było jednak dość głośno o poglądach Dudy na ten temat.



ile jeszcze będziecie powtarzać teorie wyssane z palca

Duda nie jest przeciw in vitro.
Duda to może być nawet lewicowy, nie ma to znaczenia.
Ocipieli wszyscy z tymi wyborami
Zen u nas w "Klerykowie" gdzie oczywiście D. ma jeden z wyższych % już można iść na spacer ulica Prezydenta Kaczyńskiego i przejechać się ulicą Przemysława Gosiewskiego....;-) czekam na aleję Zamachu w Smoleńsku czy Plac Męczenników Smoleńskich....
Ale patrzcie jakie emocje - nie pamiętam w ostatnich latach wyborów, o których by tak wiele mówiono/pisano. Z jednej strony to dobrze, że ludzie się interesują, głosują... z drugiej mam wrażenie, że zapanowała społeczna histeria  😀iabeł:
galopada_   małoPolskie ;)
24 maja 2015 23:34
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
25 maja 2015 00:48
wrotki, lubię to! 😉

A Wy już nie tragizujcie tak, że katolicyzm taki straszny. Weźcie pod uwagę, że między innymi właśnie katolicyzm chroni nas przed zalaniem przez muzułmanów. Nie wiem jak Wy, ale ja się nie piszę na drugą Szwecję.
Jak nie eurowizja to wybory jak nie wybory to eurowizja i tak do usra*** 😵
Averis   Czarny charakter
25 maja 2015 00:59
Monoc, przed zalewem muzułmanów chronią nas przede wszystkim niski standard życia, żenujące zaplecze socjalne i głodowe płace przy wysokich kosztach życia.
W naszym interesie jest, żeby się nie poprawiał standard życia i nie rosły płace 🙂
Inaczej żadna Duda nie pomoże  😁 😁
Gratuluję tym, których kandydat wygrał ...  No to ja teraz siadam i wyglądam na te wspaniałe czasy 😉 jakie nas czekają, tyle obietnic do realizacji ...
Niestety dziś obudziłam się w innej rzeczywistości i nie jest mi z tym dobrze. Widzę, że mechanizm wyparcia u niektórych działa wspaniale.
I nie każdy musi wstać rano do pracy 😁 Ja np. rozważam wzięcie L4 na okoliczność braku odpowiedniej ilości snu, ponieważ wizja katolickiego kraju spędza mi sen z powiek.
bardzo mi przykro. Jestem katoliczką i nie sądziłam że mogę stanowić zagrożenie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się