AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Drabcio - sedziowie mieli usmiechy na twarzy ;-) mialo to byc z humorem, szkoda tylko ze kobylka dzisiaj powiedziala nie ;p pokazac sie umie ;-) z soboty nawet 9 dostali za dodanie ;-)

Drzonkow byl pod wzgledem organizacji duzo lepszy, Wroclaw dwa lata temu nie dociagal organizacyjnie. Nie spodziewalismy sie pod tym wzgledem zmian, wiec moze dlatego na nas wrazenia nie zrobil brak organizacji. Bylismy przygotowani na to.
Problem z organizacją AMP polega na tym,że nie jest to ani dochodowe,ani chyba kosztów nie pokrywa.Wpisowe od zawodnika wynosi...20 zł więc nie ma wielu chętnych do organizacji.Myślę że byłoby fajnie gdyby wróciły do Drzonkowa albo w 2016 były w Warszawie.

Edit: Pani co strzelała fochy i chamówę nie była z AZS PW.W sumie nie wiem kto to był,blondynka z warkoczem.
Ale słyszałam od pani z Lodzi ze politechnika? Albo uniwerek będą chcieli organizować.
Oooo ja zupełnie nie ogarnialam kto jest a rv, nikt sie nie przyznawal, a tu prosze, okazuje sie, ze nawet stalysmy z Aga w jednej stajni :-D

To byly moje pierwsze AMPy. W zeszlym roku bylam w Drzonkowie tylko jako luzako-widz i szczerze mowiac wracam bardzo zadowolona. Kon sie spisal, bylo wesolo,  fajna ekipa w stajni F, jedzenie zadowalajace, nazbieralismy z kolega troszke nagrod. Fakt, rozprezalnia okropna, lipa z brakiem siana w czwartek, ale my sobie kupilismy prosto z nielegalnej dystrybucji ;-)
Mam nadzieje, ze w przyszlym roku z powrotem bedzie Drzonkow, albo inne tak fajne miejsce.

Generalnie naszym zamierzeniem bylo pojechac i dobrze sie bawic. Tak wlasnie bylo!

Facella, jakbys miala wiecej tych zdjec, to poprosze slicznie na maila kajka46@op.pl
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2015 20:00
A no i jeszcze muszę to powiedzieć: żarcie było paskudne.Stołowałam się w McDonaldzie.

O nie, pierogi były dobre!

Jasnowata, już pw skrobię.
Facella, ale mówimy l jedzeniu ze stołówki co bylo w pakiecie na ampach.

Z uczelni medycznych oczywiście bylo bardzo mało osób wiec lapalam się tylko na indywidualne klasyfikacje, ale skonczylam na 4 miejscu ujeżdżenie amator i 6 w kombinowanym 😉 jestem dumna z chłopaków bo spisali sie mega. Gdyby nie mój debilizm w piątek to byloby jeszcze lepiej.
Ja raczej też się nie wybieram za rok, jeśli to będą Partynice, ze wszystkich wcześniej wymienionych powodów. 😉

E tam, dobre zatrzymania mi wychodziły na tej rozprężalni, zdjęcia jeszcze z piątku. 🤣
A powie mi ktos po co sie tam rozprezalyscie skoro byla normalna ujezdzalnia wolna, ta co dla skokow? Bo czuje tu duzo narzekania dla narzekania, sorry.
Jedzenie mi smakowali, serio, a dzisiejszy sznucel byl super. Powaznie :P.
Biuro dramat, ale ja Partynice daze duza sympatia i sam Wroclaw tez.
Bardzo dziwne ze ampy sugerowaly hotel 5km dalej, 1500m byl Ibis ktory wychodzil taniej! niz ta wieniawa... 15 min sie szlo.
No ale trzeba bylo na to wpasc, sprawdzic gdzie jest hotel, poprosic azs o wykupienie noclegu w innym... Postarac sie trzeba bylo dziewczyny.
Ale zgadzam sie, prze dziwne ze taki w dupnym miejcu sugerowali. Szkoda ze nie ten argo ktory jest za brama partynic 🙁.
Ponieważ zostałam wyrzucona z rozprężalni skokowej, gdyż osoby z hali, zostały wyrzucone z hali (rozprężenie) na plac skokowy i jakiś organizator stwierdził, że mamy się rozprężać pod placem (niebieską widownią)?

Co do jedzenia, jako wegetarianka posilałam się gdzie indziej, kotlety sojowe, które oferowali żułam jak gumę. 🤣
Jak dobrze kojarzę ten argo był w ten weekend zarezerwowany i nie mogli go proponować, bo za późno wzięli się za rezerwację w tym hotelu.
Ja też chyba jestem rozpieszczona przez Drzonków, brakowało mi tego, że w chwilę mogłam na chwilę się kimnąć w pokoju, mając go 200m od stajni, bo tu robiłam drzemki w aucie pod stajnią.
A co do zmiany hotelu, nie każdy AZS zgadzał się na coś "nie proponowanego", nam powiedzieli, że opłacą ten, który jest w propozycjach (mimo, że wypadał droższy).
Tak wiem dzwonilam tez do argo 🙁
A to sorry, nie trafilam na te sytuacje z wywalaniem na bloto ze skokowej. To widac ja jestem rozpieszczona przez moj azs 😀

http://www.ampy.pl/jck1415/files/1516_oferty_zestawienie.pdf 
czy ktoś ma jakieś zdjęcia z moich przejazdów? skoki amator, Natalia Woźniak i Dywersja  :kwiatek: :kwiatek:
podłączam się do pytania powyżej 🙂 Magdalena Soyta i Markus, ujeżdżenie, amator 😉
Zorilla, tak jak ci napisała Melanie wywalali. No i rozprężalnia była kawałek drogi jak juz się dojechało pod czworobok i zobaczyło wspaniałe warunki to mogło czasu nie starczyć na wycieczkę na skokową rozpręzalnie i z powrotem.
Ja do jedzenia nic nie mam, wybitne nie było, ale ogólnie ok. Najgorzej było w czwartek bo brakowało podstawowych rzeczy np. Soli czy pieprzu :P ale potem coraz lepiej było.

Pewnie sporo niedociągnięć byśmy wybaczyli ale wszechobecne naburmuszenie trudno było nie odczuć.
Mnie mocno zdziwiła akcja z ogiero wałachami. Do mnie wet też jakies dziwne żarty rzucał ze mam konia innej płci, a po odprawie myślałam że jednak to żarty nie były. Dzisiaj sprawdzam paszporty i wszystko ok. Jesli to miało być śmieszne to widocznie mam inne poczucie humoru.
Pan komisarz natomiast przybył 5 min przed rozpoczęciem konkursu i opierdzielił ludzi że skaczą jak go nie ma. Następnie ochrzanił wszystkich że śmieli ustawić krzyżaka bo nie wolno jak sa tylko dwie przeszkody.

Ja rozumiem że może i to są pierdoły bo wszyscy żyją i nikt nikomu bóg wie czego noe zrobił ale jak się to wszystko zbierze to powstaje srednio miły obrazek.
Ja też proszę o zdjęcia, jeśli ktoś mi przypadkiem coś zrobił. 😉 ujeżdżenie amator, Marta Gryglak i Eneida. 😉

Jeśli chodzi o organizację, to faktycznie było parę kwiatków, typu brak obsługi parkuru na początku rozpoczęcia I półfinału profi, czy rozprężalnia dla ujeżdżeniowców bardzo daleko od czworoboków i co najgorsze, brak komunikacji między czworobokami, a rozprężalnią. Jednak mimo to uważam, że zawody były świetne, atmosfera jak zawsze na AMPach super, studenci pomocni, otwarci, zadowoleni. 😉
Jestem ciekawa bardzo gdzie będzie w przyszłym roku. 😉
co do organizacji i trzymania się przepisów, u mnie wygrała dziewczyna rozprężająca się na czarnej przed uj. amatorów, ofc nikt nie zwrócił uwagi, tudzież nie poczynił kroków odpowiednich  🙄
Kurczę zostawiłam dwa paszporty, awydali mi tylko jeden, spostrzegłem sie dopiero w domu - ciekawe czy sie z nimi dogadam ;p
Facella taaaaak, to ja 😀
Jakby ktoś jeszcze miał jakieś nasze zdjęcia to byłoby cudownie!
Agnieszka Cwynar i Szafirka - ujeżdżenie amator, a z koniem Bianca de la Cour skoki amator 😉

edit: faaaaak, ja kompletnie zapomniałam o swoich paszportach 😵
dobrze, że mam blisko, może je odzyskam...
a może łatwiej będzie jak każdy napisze gdzie ogólnie znalazł zdjęcia? ja na razie tylko jagodowy fotograf i u facelli
ententa, bo oni się trzymali tylko wybranych przepisów :P

nikinga, do mnie napisały dwie osoby na fb, ale widze że tylko skoki cykali.
a gdzieś są wstawione jakieś zdjęcia? 😀
co do organizacji i trzymania się przepisów, u mnie wygrała dziewczyna rozprężająca się na czarnej przed uj. amatorów, ofc nikt nie zwrócił uwagi, tudzież nie poczynił kroków odpowiednich  🙄


A zwróciłaś na to uwagę komisarzowi na rozprężalni?
anai, ja nie widziałam komisarza ani 2 ani 3 dnia na rozprężalni ujeżdżeniowej. Naprawdę dziwnie tam było, ale się czepiali tak jak pisałam, że ludzie śmieli krzyżak skakać, albo nie było nikogo. A żeby przejechac z rozprężalni skokowej (która jako jedyna się nadawała do jazdy) na czworobok na zewnątrz potrzeba było dobre kilka minut, a komisarz chyba stał tuż przy czworoboku.
[quote author=ententa link=topic=1954.msg2363837#msg2363837 date=1432536597]
co do organizacji i trzymania się przepisów, u mnie wygrała dziewczyna rozprężająca się na czarnej przed uj. amatorów, ofc nikt nie zwrócił uwagi, tudzież nie poczynił kroków odpowiednich  🙄


A zwróciłaś na to uwagę komisarzowi na rozprężalni?
[/quote]
Nie wiem o kim mowa nie wiem jaka była sytuacja ale komisarza na rozprężalni przez dwa dni nie widziałam ani prze minutę  😉 (no chyba że był zakamuflowany)
[quote author=ententa link=topic=1954.msg2363837#msg2363837 date=1432536597]
co do organizacji i trzymania się przepisów, u mnie wygrała dziewczyna rozprężająca się na czarnej przed uj. amatorów, ofc nikt nie zwrócił uwagi, tudzież nie poczynił kroków odpowiednich  🙄


A zwróciłaś na to uwagę komisarzowi na rozprężalni?
[/quote]

Komisarza nie było, a szukanie na siłe kogoś, żeby zrobić dziewczynie problem, byłoby wg mnie przegięciem 😉
Jeśli komisarza nie było, to faktycznie źle. Ale i tak lepiej takie nieprawidłowości zgłaszać (sędziemu) lub zwrócić uwagę samemu zawodnikowi (być może nie ma pojęcia, czego nie wolno).  Nie jest przegięciem trzymanie się litery prawa.
na skoki też się rozprężał toś na wielokrązku z czarna przełożona przez ostatnie kółko, ale nie wiem czy to legalne...?
W sumie jakby ktoś też złapał mnie, chętnie zdjęcia przygarnę/kupię.
Skoki i ujeżdżenie amator.
Monika Kołodziej, 164, ciemnogniady wałach Volstrup'gaards Comet.
Jeżeli chodzi o mnie to znajdą się jakieś fotki par :
ujeżdżenie finał - 25,36,42,48,62,68,71,115,152,157,183

skoki profi niedziela - 77, 89, 120, 126, 172

+ dekoracja bez koni
czy moglabym poprosic o zdjecia z dekoracji? 🙂 jesli ktos ma z przejazdow,to tez z checia przygarne! Zaretino i Maria Goss, 178 🙂 skoki i ujezdzenie amator
Maria, u mnie masz zdjęcia z dwóch dni i w końcu ich nie wzięłaś 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się