NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

To ja dopiszę tarzan44 - dała propozycję cenową w ogłoszeniu a na moją odpowiedz napisała -a które to ogłoszenie bo ,,zapomniałam ,, 😉
Do dnia dzisiejszego zero odzewu. Jak widać kilka osób bawi się w ,,klikanie,, propozycji bez zamiaru kupowania.
Ktokolwiek wie, ktokolwiek widział!
Poszukuje osób, które zakupiły z woj. Pomorskiego sprzęt typu wedzidlo, oglowie. Sprzedawała ta osoba również napiersnik, komplet ochraniaczy, podkładkę pod siodło.
Transakcja udana, lecz sprzęt okazał się kradziony i to w dodatku z tereny szkoły (w Bolesławowie). Możliwe, że było więcej tego. Nie chce prosić o od sprzedanie sprzętu, lecz o same namiary na osobę.
Wiem, że ta osoba chodzi do technikum w Bolesławowie.
Wszystko było sprzedawane po bardzo niskiej cenie, nie czyszczone!
Za wszelkie informacje będę bardzo wdzięczna 😉
miyu13 dostałam propozycje cenową pod ogłoszeniem która mi odpowiadała. Jednak brak odzewu na wiadomość, że cena mi odpowiada. Kolejna osoba bawiąca się w dawanie propozycji.
Gniadata   my own true love
18 maja 2015 14:30
Niepoważnych też można? 😉
Jeśli tak, to wpisuję Franię. Od dwóch tygodni (mimo kilkukrotnego jej logowania się i przeczytanych wiadomości) nie mogę doprosić się odezwu w sprawie ochraniaczy, które rzekomo niemal 2 tyg temu miała wysłać za pobraniem, co ponoć nie stanowiło problemu. Pieniędzy na szczęście nie straciłam ale ciśnienie mi się podniosło (przez ten czas mogłam zorganizować sobie inne ochraniacze albo, no nie wiem, cokolwiek innego 😉). Nadzieję co prawda już straciłam, że może otrzymam odpowiedź albo ochraniacze jakimś cudem przyjdą pocztą - no ale w każdym razie przestrzegam innych.

EDIT: Wyjaśnione 😉
To ja dopiszę tarzan44 - dała propozycję cenową w ogłoszeniu a na moją odpowiedz napisała -a które to ogłoszenie bo ,,zapomniałam ,, 😉
Do dnia dzisiejszego zero odzewu. Jak widać kilka osób bawi się w ,,klikanie,, propozycji bez zamiaru kupowania.



Angela to ja rowniez sie dorzucam do tej uzytkowniczki. Napisala mi pw, ze chce ode mnie nauszniki, najdrozsze jakie mam na sprzedaz. Odpisalam, ze poprosze o wybor wysylki i podanie adresu. Dostaje wiadomosc: a o co chodzi? Wiec pisze o ktore ogloszenie chodzi. 3 dni cisza, po czym dostaje wiadomosc: Jestem zainteresowana ale nie mam pieniedzy.
Napewno niesolidna i zawracajaca 4 litery osoba!
olga96, dawaj znać, trzymam kciuki!


Dostałam wezwanie na policję  😀iabeł: wreszcie sprawa idzie do przodu  🙂
Przepraszam za post pod postem, ale trochę czasu minęło i na całkiem inny temat.

Nie polecam użytkownika paulap dostałam dwie propozycje cenowe od tej osoby w dwóch ogloszeniach. Kontakt się urwał po jednej wiadomości. Kolejna osoba, która tylko zaśmieca propozycje.
Wygląda na to, że rzeczona Monika Flis, tym razem nick henbed, wróciła do gry.
Kupiła ode mnie 5 czapraków i ochraniacze, za łączną kwotę 345 zł. Przelew był niby zrobiony 17 maja, do dziś go nie otrzymałam. Paczkę wysłałam na podstawie potwierdzenia, najwidoczniej sfałszowanego.
Czy ktoś mieszka w okolicy Biłograja, miejscowości Zagumnie i może mi pomóc?

Oszustce nie przepuszczę.
Facella dopiero tu zajrzalam. Spodnie od Baś dostalam rowno po 3 tygodniach od dokonania wplaty, zwykla poczta, a nie kurierem DHL jak bylo mowione. Szkoda mi czasu na komentowanie tego wiecej, ja nigdy juz nie dokonam u niej zakupu, moje zdrowie jest wazniejsze. No i jeszcze jak ktos nie lubi lumpeksowego smrodu to tym bardziej odradzam.
monika flis z miejscowości zagumnie to nie kto inny niż słynna oszustka do niedawna monika bednarz
croopie- http://www.stadniny.pl/oferty/1365577650  adres sie zgadza?
demonek449, niestety się zgadza..
Ja z nią załatwiłam sprawę bardzo polubownie. Dopiero po zakupie siodła zorientowałam się kto to, ale poprostu regularnie dzwoniłam co z paczką, kiedy będzie itp. Żadnych złości czy zastraszen i siodlo w końcu przyszło i to nawet gratisy mi dolozyla o wartości jakoś 300 zł (nowy popręgu daw mag)
Może próbuj tak, dzwoń, pytaj, słuchaj wymówek i potem znowu dzwoń 😉
Tak właśnie robię, chcę to zakończyć naprawdę bez afery, nie nakręcam się, ale już jestem wystarczająco cierpliwa...


No więc kontakt nawiązany. SMS-owy, nie udało mi się przekonać koleżanki do telefonu.
Twierdzi, że jest w szpitalu, a paczkę nadał do mnie mąż. Wysłała SMSem numer przesyłki, awizo jest już u mnie, więc wygląda na to, że jedyny koszt jaki poniosłam z tej aferki to koszt przesyłki. I po co? Po co taka farsa? Biorę nie biorę, nie mam pieniędzy to nie kupuję, a nie liczę na to, że sprzedawca machnie ręką  🤔wirek:. Nie rozumiem, ale cóż, już nie muszę.
W każdym razie uważajcie na henbed, Monika Flis.
Pragnę ostrzec przed użytkownikiem polga00@o2.pl. Na Facebooku znana jako Ola Piskorska bądź Zolka. Kupiła siodło przez re-voltę za 1500zł. W ten sam dzień w którym jej siodło wysłałam, ona już je wystawiła za 2500zł w dodatku posługując się nie swoimi zdjęciami, tylko zdjęciami z mojego ogłoszenia. Chciała więc sprzedać już siodło którego jeszcze nawet fizycznie nie miała, w dodatku zawyżając cenę.
I z tego co widzę, robiła tak już nie raz, bo znalazłam niepochlebne opinie już na jej temat.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 czerwca 2015 18:53
A co w tym nieuczciwego?
Właśnie dopisałam w poprzednim poście bo wysłało mi zanim go skończyłam pisać 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 czerwca 2015 19:04
Ale ja nadal nie rozumiem co w tym nieuczciwego. Kupiła siodło za taką cenę jaką jej sprzedałaś. To tylko i wyłącznie jej sprawa co zrobi z nim później. To, że dała ogłoszenie zanim siodło do niej dotarło, to jeszcze nie jest żadne oszustwo. Jedyne do czego można się przyczepić, to kradzież zdjęć, ale nie wiem czy to, aż takie przewinienie w tym przypadku, żeby trafić do wątku.
Sprzedaje siodło którego fizycznie nie posiada? To raz. Posługuje się nie swoimi zdjęciami? To dwa. Przy okazji oszukując że siodło nie pasuje na jej konia, skoro nawet go nie przymierzała bo go jeszcze nie ma? Już pal licho że sobie cenę zawyża...
No cóż, wg mnie nie jest to fair zagranie.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
07 czerwca 2015 19:21
Siodło do niej "idzie", a jak na razie, to wystawiła tylko ogłoszenie, a nie sprzedała siodło, którego nie ma. Wydaje mi się, że po prostu nie pasuje Ci, że chce siodło sprzedać za więcej, niż Ty je sprzedałaś. Z tego co zrozumiałam, to wywiązała się z transakcji z Tobą bez problemu, więc nie rozumiem dlaczego oskarżasz ją o nieuczciwość.
Choćby temu, że ze mną się targowała, wciskała bajeczki że jej brakuje pieniędzy a bardzo jej na tym siodle zależy, a że miałam dobre serce to jej cenę opuściłam? Chyba każdy by się wkurzył jakby ktoś wcisnął taką bajeczkę a za chwilę wystawił siodło którego jeszcze nie ma za cenę o 1000zł wyższą... Skoro wg Was jest to najzupełniej w świecie normalne to ok. Nie mam więcej nic do powiedzenia.
Moockingjaay, boże święty, ty na powaznie? Biznes to biznes, ludzie nie od dzisiaj kombinują żeby zarobić. Dziewczyna ci zapłaciła umówioną kwotę a ty wysłałas siodło. KONIEC. A dalej, co kupująca zrobi już ZE SWOIM sprzętem to jej własna, prywatna sprawa. Może i nawet oddać za darmo, albo sprzedaż 10 razy drożej. Takie życie. Tu jest wątek o ludziach co swoimi działaniami sprawili że druga osoba została STRATNA finansowo, a nie o tym że ci naopowiadała bajeczek a ty się zgodziłaś opuścić cenę. Ze mną ludzie też się targują jak coś sprzedaje. Mówią że zostało im tylko tyle na koncie i więcej nie zapłacą. Mam prosić o wciągi? To moja sprawa czy zechcę obniżyć cenę.
Trzeba bylo sprzedac drozej a nie teraz plakac, ze ktos zarobi😉
Choćby temu, że ze mną się targowała, wciskała bajeczki że jej brakuje pieniędzy a bardzo jej na tym siodle zależy, a że miałam dobre serce to jej cenę opuściłam? Chyba każdy by się wkurzył jakby ktoś wcisnął taką bajeczkę a za chwilę wystawił siodło którego jeszcze nie ma za cenę o 1000zł wyższą... Skoro wg Was jest to najzupełniej w świecie normalne to ok. Nie mam więcej nic do powiedzenia.

Ja też uważam to za niewłaściwe (jeśli było tak jak opisalaś). No, ale ja jestem dinozaurem.  🙁
Uwaga na oszustkę Bboss.
Kupiłam u niej siodło z ogłoszenia :
[[a]]http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AWBmlKSQ9CooJ%3Aogloszenia.re-volta.pl%2Fsprzet%2Fszczegoly%2F185873[[a]]+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Po rozmowie telefonicznej dogadałyśmy że wpłacę jej pieniądze na konto. 26 maja wpłata została dokonana. Kontakt jest nadal, lecz siodła nie dostałam do dziś, Pani zapewnia że zostało wysłane. Niestety nie dostałam potwierdzenia wysyłki, co gorsza okazuje się że oszukała wiele osób na wynajem mieszkania. Nazywa się Karolina M. ( podam pełne imię i nazwisko na pw )  i mieszka w Poznaniu. Oczywiście powiadomiłam ją że zgłoszę sprawę na policję , lecz jej to nie rusza. Jeśli jest ktoś z okolic i ją zna to bardzo proszę o pomoc.
Udało mi się skontaktować z właścicielem stajni w której K. trzyma konia, dostałam drugi numer telefonu ( pierwszy przez który się kontaktowałyśmy został wyłączony ) i kontakt nadal był miły. Niestety że jest oszustką to potwierdzona informacja...
Bede tam ale za dwa tygodnie, wiec jezeli niczego nie zdziaasz do tego czasu to postaram sie  jakoś pomóc  🙂
W końcu skończyła się i moja cierpliwość do niepoważnych propozycji cenowych i braku kontaktu celem dokończenia transakcji. Już po raz drugi za to samo użytkowniczka margonetka i żeby nie było wklejam:
Matinka propozycja cenowa która mi odpowiadała i zero kontaktu i odpowiedzi na wiadomości. Nie polecam.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
09 czerwca 2015 22:54
W każdym razie uważajcie na henbed, Monika Flis.

A na allegro - jakże oryginalnie - bedhen.
drogie dziecko za pisanie nieprawdy są paragrafy,jutro się o tym przekonasz
Prosimy o potwierdzenie nadania.

Ja jestem z okolic Poznania.
Podaj mi dane na PW to może ktoś ode mnie ją zna i pomoże.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się