Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Rano zrobiłam tatuaż na stopie. Wszystkie apteki pozamykane, a mam tylko wazeline do ust różaną. Mogę smarować?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 maja 2015 19:11
Mój tygrys, który jeszcze nie jest skończony.  😉
Monika228 raczej tak, skoro natłuszcza skórę powinna być ok

zabeczka17 kawał dziary  🙂 super
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 maja 2015 05:18
Jeszcze dojdzie kilka kresek 😉 juz sie nie moge doczekac 😉 dzieki
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
25 maja 2015 09:56
zabeczka17, cudo! Gdzie robiłaś?

A ja zmieniłam koncepcję, dzięki czemu spełnia się marzenie i tatuaż wykona mi Szymon z krakowskiego Kultu  😜 Jego styl jest obłędny, musiałam tylko zebrać trochę odwagi na tak żywy tatuaż. Byłam na konsultacji, nadawaliśmy na tych samych falach, termin pierwszej sesji wyznaczony na 29 lipca. Chyba zwariuję z niecierpliwości do tego czasu.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 maja 2015 10:21
W Glogowie w Sortis-ie 😉 znajomy Meza robi tam dziary 😉
Musze przyznac ze bolało, ale kiedy sobie na niego popatrze to wiem ze warto bylo pocierpiec. Po wakacjach czeka mnie trzecia sesja 😉  jednak to juz na luzaku 😉Nie wiem czemu ale moja skora na udzie puchnie. Mocno. Po godzinie nieie chce wspolpracowac i nie przyjmuje barwnika. Pokazuje sie krew i po zawodach. Na szczescie nie psuje to efektu.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
25 maja 2015 14:02
To mocno niefajnie z tym puchnięciem, ale dobrze, że dzieło mimo wszystko powstało. Po ostatniej sesji rób kolejne zdjęcie!  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 maja 2015 15:31
Nie odmówię sobie tej przyjemności  😉
Zrobiłam w niedzielę takie maleństwo. Dzisiaj trening. Posmarować wazeliną i normalnie na to podkolanówki? Czy zakleić to jakimś plastrem?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2015 16:08
czemu smarujesz tatuaż wazeliną? kup alantan/bepanthen.
mimo że jest taki malutki, to ja bym odpuściła trening chociaż na tydzień.
Mój tatuażysta stwierdził, że tatuaż jest mały i w moim przypadku wystarczy wazelina. Powiedział też, że zagoi mi się po tygodniu i że jeżeli bardzo chcę to mogę trenować.
Troszkę głupio mi 20 min przed treningiem dzwonić do trenera i odmawiać...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 maja 2015 16:27
A musisz trenować w tych szpilach i podkolanówkach, cokolwiek trenujesz? Z wazeliną mega słaby pomysł.
Ee, no bez przesady, ja bym się nie przejmowała, taki mały tatuaż to ranka jak po ugryzieniu owada, nic mu się od treningu nie stanie  🙄
wazelina jest o tyle słaba, że uniemożliwia skórze oddychanie. chyba lepszy byłby najzwyklejszy krem, ale od wazeliny też raczej nie umrzesz 😉
ja bym założyła plasterek. zawsze to trochę ograniczy dostęp różnych syfów (jedziesz do stajni?).
Martuha, i jak? Robisz tatuaż u Marty na TattooFest?
Tak, tak do stajni. Zakleiłam plastrem, nic się nie stało. Ale ciągle o nim myślałam i odruchowo piętę trzymałam trochę wyżej niż normalnie, żeby but tak nie naciskał w tym miejscu. Ale jutro i pojutrze odpuszczę.
Posłucham doświadczonych i kupię maść. Dziękuję 🙂
lotka13, niestety nie 🙁 nadal mi się marzy, ale na razie brak środków.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 maja 2015 23:23
Zabeczka piekny jest!!!  😍

Jedyny konski ktory wpadl mi ostatnio w oko:  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 maja 2015 05:20
Dziekuje  :kwiatek:
zabeczka, sliczny jest!!! Kocham koty i mega mi sie twoj podoba 😍 :kwiatek:

Czekam na nastepny albo do sierpnia (zalezy jak skore opale w wakacje i czy w ogole opale) albo dopiero do pazdziernika 😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 maja 2015 06:56
Twoj lew tez kest piekny 😉 widze ze mamy podobny gust jesli chodzi o motyw przewodni 😉 ja planuje zrobic jeszcze mini kicie na kostce. Ale to juz nie w tym roku 😉
Niedługo dołączę do posiadaczy dużych kotów - termin na 4.06, nie mogę się doczekać 💃
Ja mam termin za 2 tygodnie 😅 Szybciej niech ten czas leci! 🤣
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 maja 2015 19:25
Mo B. piąteczka! 😅 ja też mam termin na 4.06 💃
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
26 maja 2015 22:12
Dziewczyny, koniecznie wstawiajcie relacje i zdjęcia  :kwiatek:
Smarcik wyświetliło mi się na fejsie i pomyślałam o Tobie. :kwiatek: Włóczykij by Misia
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2015 16:08
O rany, rany jaki on jest piękny!  😍 A ja od lat szukam osoby, która zrobiłaby mi perfekcyjnego włóczykija.. (poważnie, chodzi za mną chyba odkąd skończyłam 15 lat, w międzyczasie wpadły inne tatuaże a w tym przypadku nie mogę się zebrać).
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 maja 2015 18:20
smarcik, masz tak jak ja  😡
mi się bardzo podoba ten:

Smarcik rozważ jeszcze Martynę. Myślę, że mogłaby zrobić coś absolutnie wyjątkowego 😍
Miałam dzisiaj przerażający sen, a mianowicie śniło mi się, że spóźniłam się na dziaranie 8 godzin! 😲 Jestem umówiona na 11, a w moim śnie dotarłam do Katowic na 20! Mam nadzieję, że to nie jest żaden proroczy sen, ale jako, że jestem osobą, która ma dość duży problem z punktualnością ( 😡 ) zaczęłam się martwić o siebie.
ashtray myślę, że z taką motywacją, jaką jest nowa dziara raczej się nie spóźnisz 😁

Mi został tydzień do terminu, ale się cieszę!  😜

Ale kolczykowo jest mi łyso - musiałam tydzień temu wyjąć sideburna, bo zaczął mi się zaczepiać o wszystko 🤔 I wczoraj miałam wycinanego jednego z md z dekoltu, bo zaczął migrować. Dopiero za miesiąc-dwa mogę wstawić z powrotem 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się