Styl western (dawniej kącik)

Ja nie kalkluje,ja znam realia😉a za jakis tydzien zaczne pracowac nad kondycja, bo latem to nam bedzie najbardziej potrzebne. No i posluszenstwo 😁

Mam pytanie apropos kowbojek buckaroo. U Karolass sa po 1200 zl a w eqwescie po 550. Wzielabym tylko boje , ze taka roznica cenowa? 👀
rosek0 "troszke" inna firma.

Jak bedziesz w Karpaczu do wpadnij do Lubania, obmacasz 🙂
rosek0 "troszke" inna firma.

Jak bedziesz w Karpaczu do wpadnij do Lubania, obmacasz 🙂

Chetnie bym wpadla, po kapelusz 😉 kowbojki do tego czasu musze jakies miec 😉
ovca   Per aspera donikąd
26 maja 2015 16:57
14czerwca zabieram kobyle i jade do .....Kobylej Gory  😁


w Kobylej Górze jest jakaś stajnia westowa albo rajdowa??  👀
Ja to chyba wpadnę po portki - jakoś się cykam bez mierzenia.  🤣
Kowbojki zresztą też bo nie mam łydki jak przecinek a ryzyka w tej materii nie lubię.  😂
[quote author=rosek0 link=topic=27.msg2364953#msg2364953 date=1432647227]
14czerwca zabieram kobyle i jade do .....Kobylej Gory  😁


w Kobylej Górze jest jakaś stajnia westowa albo rajdowa??  👀
[/quote] nie, nie. Znajomy ma domek w lesie , nad jeziorem i miejsce dla koni 😉
ovca   Per aspera donikąd
26 maja 2015 20:33
[quote author=ovca link=topic=27.msg2365049#msg2365049 date=1432655861]
[quote author=rosek0 link=topic=27.msg2364953#msg2364953 date=1432647227]
14czerwca zabieram kobyle i jade do .....Kobylej Gory  😁

w Kobylej Górze jest jakaś stajnia westowa albo rajdowa??  👀
[/quote] nie, nie. Znajomy ma domek w lesie , nad jeziorem i miejsce dla koni 😉
[/quote]

ehhhh. Ja też mam tam domek, i dlatego się rozmarzyłam, bo wyszukałam jedną stajnię w okolicy ale tam straszne nudy, oprowadzanki na kucykach i full profi pani instruktor w trampkach na folblucie, nie pogadamy  😁
Ja swoje kowbojki za 25 zł ciuram i ani myślą się rozwalić.

Pytanie z innej beczki, bardziej sklepowej półki.
Kto wie, gdzie mogę znaleźć ofertę padów podobnych do tego (kształtem i wycięciem, spód może być inny): klik?
Bądź czy istnieje osoba, która by ściągnęła dla mnie podobny bądź wie, że jakiś sklep polski by się tego podjął?
Karolass ale troszke inna firma to znaczy duuuuzo gorsza? No kurde nie stac mnie na ponad 1000 za kowbojki a snia mi sie po nocach !!! Warto wziac te z eqwestu? Tak szczerze 😉
Mi sie film nie otwiera🙁 kto wygral?
to jest playlista, nie film, z kilku konkurencji

skopiuję swój wpis z fb, tam wymieniłam co kto zajął :-)
Za nami pierwszy tym sezonie start na zawodach pod patronatem PLWiR. Były to zawody BLB Extreme Trail w Komarnie. Serdecznie gartuluję wszystkim zawodnikom a w szczególności naszym debiutantom, Izie, Asi i Michałowi jeszcze raz dziękuję za bardzo zaangażowane luzakowanie i dokumentację filmową Emotikon smile

A oto nasze wyniki, w kolejności rozgrywania konkursów:
ET IN HAND: 2 miejsce Patrycja z Eureką i 7 miejsce Nicola z Nicponiem
ET Youth: 3 miejsce Emma na Napoleonce, 5 miejsce Gabrysia G na Napoleonce i 6 miejsce Nicola na Nicponiu.
ET Amateur 1 miejsce Kasia na Napoleonce, 5 miejsce Patrycja na Eurece, 7 miejsce Grzesiek na Night by Night i 9 Dominika na Night by Night
ET Open 4 miejsce Kasia na Napoleonce, 8 Grzesiek i 9 Tomek na Night by Night
ET Race Open 1 miejsce Mira na Nicponiu i 4 miejsce Patrycja na Eurece.
Magda Pawlowicz ale to fajnie wygląda! Kurcze, chyba trzeba sobie załatwić kilka takich pieńków.  😁

Edit: aaa, Nicpoń ma jakie ochraniacze?  😎
owijki w kratkę :-)
Magda Pawlowicz  😵 simple as that. Ładny skubaniec jest!
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2015 01:07
smartini, jak zwykle super zdjęcia!

Będziesz mam nadzieję w EZ w lipcu... Poproszę Cię wtedy ładnie o kilka zdjęć :kwiatek:



smartini Fajny "siad" na pierwszym zdjęciu.  😀
No i koszula z ostatniej fotki też niczego sobie!  😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2015 08:34
Złota, jeśli nic nie popsuje moich planów to będę i z aparatem i z Budyniem 😉
Euphorycznie, siad to jest tutaj :P
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10422173_779016472197413_638467048753573410_n.jpg?oh=16b26b40f59399858b53c1376d506452&oe=55F05BB7[/img]
smartini  😂 Fajny kawał konia. Wszystkie są zawijane?
Komplet Professional Choice to za mało jak na obciążenia?  👀
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2015 08:49
no rzadko spotyka się ochraniacze na zawodach, 95% zawija, z podkładkami
Livia   ...z innego świata
28 maja 2015 09:28
smartini, cudowne zdjęcia! Pad ze srokacza mi się bardzo podoba 🙂

Na rozluźnienie atmosfery napiszę, że w końcu ruszyliśmy z miejsca z drągami! 😅 Wczoraj miałam jazdę z instruktorką i koń tylko raz puknął drągi jak przechodziliśmy. Także kryzys chyba zażegnany 😀 W ogóle ćwiczenia w kwadracie są dużo fajniejsze niż w trójkącie 😂

I co najlepsze, za miesiąc będą w okolicy zawody westowe, więc wkuwam schemat traila, organizuję sprzęt i będziemy startować 😜
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2015 09:44
Livia, to Final Smoking Gun 😉 a pad jest super, muszę w EZ na zawodach go wziąć do mojej różowej kwiatkowej koszuli  😀iabeł:
Gdzie jedziecie na zawody, że jeszcze miesiąc a juz macie schemat? :P
Livia   ...z innego świata
28 maja 2015 09:50
smartini, liga podwórkowa, nic specjalnego 🙂 Ale jak na pierwsze koty za płoty w sumie fajna okazja 🙂 Znajomy ma swoje rancho w Poniszowicach i organizuje takie rekreacyjne zawody.
smartini   fb & insta: dokłaczone
28 maja 2015 10:03
A widzisz :P
Tak się zdziwiłam bo dawno nie widziałam tak szybko schematów 😉
.
Livia to powodzenia.
Jeżeli los pozwoli to ja w najbliższym czasie mam również wyjazd.
odnosnie owijek - nowe badania bodajze w Cavallo. Owijki nie wpomagaja sciegien, co wiecej, przegrzewaja bardziej niz ochraniacze. Nawet dobrze zwiazane owijki nie podtrzymuja sciegien. Ale coz, ladnie wygladaja 😉 i w cuttingu widzi sie tylko ochraniacze, a tam zdecydowanie wiecej przeciazen.
.
Livia   ...z innego świata
28 maja 2015 13:54
smartini, w takim razie serio się cieszę, że u nas schemat już jest i mogę zacząć ćwiczenia konkretne 🙂

Muchozol, dziękuję, kciuki się przydadzą 🙂 A co do drągów, moja ulga była przeogromna, bo już naprawdę byłam bardzo zaniepokojona brakiem efektów. Teraz tylko szlifować 🙂

maluda, dzięki 🙂 Jaki wyjazd? 🙂

Ja osobiście używam ochraniaczy, bo szybciej się je zakłada, a zawijać dobrze nie umiem 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się