Galopem po plaży- gdzie nad morzem?

Libeerte, Kuźnica, Jastarnia, Jurata, Hel. Serio bardzo trudno było zobaczyć na mapie google?
W Jastarni kiedyś była jakaś mała stajnia.
epk, dzięki 😉 Chciałabym, żeby mapy google mi działały, mam czarny ekran, a nie google mapę..
Klapcio89, Libeerte zarówno Jastarnia jak i Chałupy są blisko mnie. Jeśli macie ochote na teren po zatoce puckiej, zapraszam.
Melduję, że nie jeździłam 😉
Przy pakowaniu do samochodu stało się jasne, że mój kask musiałabym chyba na głowie wieźć nie mówiąc o butach, sztylpach itp. A na miejscu i tak tak dużo się działo, że szkoda by mi było nawet czasu by jechać do stajni.
Powiedzcie mi czy znajdę gdzieś w pobliżu trójmiasta miejsce gdzie mogłabym pojechać na plażę ze swoim koniem? Żeby można było zatrzymać się, wysadzić zwierzaki z trailera, pojeździć i wrócić z powrotem tak aby nie przejechać turystów i żeby nikt się do nas nie przyczepił?
Teraz po sezonie polecam plaże na wyspie sobieszewskiej. Najwygodniej będzie podjechać do wyjścia przy hotelu Orle (asfaltowa droga prawie pod samą plażę). Turystów już u nas malutko więc powinien być spokój a plaża najładniejsza w 3city
Polećcie jakąś stajnię, albo może ktoś z was prowadzi wyjazdy konne na plaże. Jestem w Ustroniu Morskim do piątku i chciałam spełnić swoje marzenie, bo już 2 razy mi się nie udało :/

Chciałam w Bobolinie, bo jazdy prowadzi tam mojej ukochanej trenerki znajomy, jednak to 60 km w jedną stronę, do tego jutro mają Hubertusa.
Dzwoniłam do Sianożet, do stajni Trotto, ale nie odbierają.
Cierpienie1  tak z ciekawości kto prowadził jazdy w Bobolinie? Ktory instruktor ?Aktualnie jest tylko  jedna instruktorka .  😉

p.s. a "erania" nie prowadzi wyjazdów w teren? Miałabyś chyba najbliżej. Ewentualnie Budzistowo  😉


A Budzistowa nie znam.

Co do Bobolina to Adam.


ps. Budzistowo - 200zł od konia za wyjazd na plażę, drogo. No, a wcześniej jeszcze jazda na placu, też płatna.
W Budzistowie stoi z koniałkiem Gillian, popytaj  😉
a Adam  😉

teraz doczytałam, noo niezłe ceny.... U nas widać są niskie  😉 Jutro fakt mamy hubertusa ale w poniedziałek można spokojnie jechać w teren🙂 Fajnie byłoby poznać na żywo kolejną re-voltowiczke  🙂
siwaaa - nie znam Adama, to dobry znajomy mojej trenerki z Karpacza, miała mi załatwić wyjazd na plażę przez niego, no ale jednak 60km jechać w jedną stronę, gdzie tu obok tyle stajni.
Ooo szkoda 🙂 Dzisiaj wracałam z Kołobrzegu mogłam zgarnąć po drodze 🙂 a jechałam prosto do stajni  😉
Jutro mam jazdę w Erani 🙂 nie mogę się doczekać!



edit: byłam i polecam, świetna stajnia, super konie i prowadząca Agata przemiła!
a galop po plaży - magiczny 🙂
oj, za późno tu wlazłam 🙂
Budzistowo ma wyjazdy, ale polegają na tym, że się jedzie przyczepą na plażę i tam godzinę jeździ na plaży. To już lepiej chyba przejechać się wierzchem gdzie indziej, tak myślę 😉 tak na przyszłość, dla kolejnych żądnych galopu po plaży 😉
Jak na przyszłość, to u mojej teściowej w Mielnie są trzy konie. Znaczy się dwa dotychczasowe + doszedł kuc feliński.
Jeśli się odpowiednio wcześnie zgłosi chęć wyjazdu na plażę dla maks. dwóch osób, to jest taka możliwość.
Do plaży są 2 km, cena i czas trwania do uzgodnienia.
W Grzybowie są fajne tereny na plaże. Blisko, konie przyzwyczajone. I przy samym Kołobrzegu. 😉
W Budzistowie stoi z koniałkiem Gillian, popytaj  😉
a Adam  😉



Jezus Maria powiedzcie, że nie chodzi o Adama Miarkę...  🙇 🙇 🙇
Miarka ma swoją stajnię w Gąskowie. "Stajnię" hahaha
Thymos spokojnie  😉 na 10000% mogę Ci powiedzieć, że nie chodzi o Miarke.
Na wiosne widziałam go  może z 3 razy, ale bywał chwilowo....
A powiecie, co to za Adam?
nie tu, kurde. Co ślepemu po oczach.  :kwiatek:
Zaczęłam myśleć o wakacjach i mam pytanie. Macie do polecenia jakieś stajnie z terenami w okolicach Władysławowa, półwysep Helski?
Będę jechała z warszawy i chciałabym gdzieś w miarę blisko.
Cześć,

szukam stajni gdzie można pojechać na plażę, ale bardziej na wschodzie Polski. Im bardziej tym lepiej 😉 Z tego co widzę większość polecanych jest na zachodzie, niektóre w okolicach 3miasta, a dalej co?
Gillian   four letter word
25 maja 2015 21:57
Piotrek, czarna dziura 🙂 jakie miejscowości Cię interesują w przybliżeniu, coś podpowiem 🙂
Gillian, jestem teraz na Suwalszczyźnie i być może będę jechał na zachód nad morze -  w przybliżeniu interesowało by mnie cokolwiek na wschód od Elbląga, czyli Zalew Wiślany. A jak nie, to załóżmy do Gdańska 😉

Któraś z tych ?  http://re-volta.pl/stajnie/szukaj/mapa🙁54.30369533308159,%2019.569302410156297)/odleglosc:50
Cos w Kołobrzegu lub okolicach 🙂? Bo wybieram się od 4.06 i póki nie ma ludzi bym sobie skorzystała z takiego czegoś.
Gillian   four letter word
26 maja 2015 12:01
arlyn, w Kołobrzegu wyjazd na plażę w rozsądnej cenie - Grzybowo. I to chyba wszystko 😉 trzeba wyruszyć poza miasto, żeby coś ogarnąć - Sianożęty, Ustronie Morskie ERANIA, Mrzeżyno. Coś się znajdzie 🙂 w Mielnie są konie teściowej Julie i też można śmignąć na plażę - odległość jakieś 30km.

Piotrek, a to nie moje okolice, więc nie pomogę zbytnio jednak 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 maja 2015 12:08
W okolicach Elbląga masz Kadyny, tam dwie stajnie są co najmniej, ale to raczej "galopem po zalewie" niż po plaży 😉 Na mierzei jest stajnia "U Bohuna" w Sztutowie i tam na pewno jeżdżą w tereny na plażę. Jeszcze w Jantarze jest stajnia, ale to już bliżej Trójmiasta.
Gillian, ok

zembria, zalew się nie liczy 😉

W Sztutowie oprócz U Bochuna znalazłem jeszcze OJK Mierzeja.
W Jantarze to chodziło Ci o Buffalo Bill ? Bo znalazłem tam jeszcze jakaś jedną stajnię, ale bardzo mało informacji jest dostępnych.

Czy jeździłaś w którejś z nich i możesz polecić/odradzić ?

Dojazd rzędu 1 godziny to nie problem.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
26 maja 2015 21:18
Nie wiem jak ze stajniami w Jantarze jest, wiem tylko że są 😉 "U Bohuna" wypożyczałam konie do sesji ślubnej na plaży. Tyle mogę powiedzieć, że klacze grzeczne i ułożone były, a instruktorki które przyjechały na nich na plażę były "ogarnięte" i sympatyczne 🙂 Więcej nie podpowiem, bo nie byłam tam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się