moda, ciuchy etc...

smarcik na takie opcje też będę patrzeć, ale miło by było mieć w końcu jakąś sukienkę. 😀 Mam jedną, najzwyklejszą czarną i ją uwielbiam, no ale coś w jaśniejszym kolorze by się jednak przydało. 😉
widzałyście gdzieś ogrodniczki z długimi nogawkami ale obcisłymi? Tak jak na zdjęciu 😉 bo ja widziłam dużo ale w typie boyfriend a takich nie chcę 😉



widziałam takie na żywo, na dziewczynie i najpierw mi było głupio zapytać skąd ma, a potem mi zniknęła, ale obawiam się, że zachorowałam na takie  🙄
Czy komus rzuciła się w oczy sukienka o takim kroju?
dziewczyny help - ma któraś aktualny numer Glamour- ten z kuponami rabatowymi??
Potrzebuję pilnie kod zniżkowy do Apartu- bedę niezmiernie wdzieczna 🙂  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
23 maja 2015 18:22
Czasem wyskoczę z podartych spodni i sportowych butów. 🤣



oo skad ta kiecka? szukam takiej, tylko w jakims normalnym kolorze (tzn czarnym  🤣 )
Moglibyście polecić jakieś sprawdzone sklepy internetowe z damskimi ciuchami?  :kwiatek:
Nie muszą być jakoś konkretnie tematyczne, takie zwykłe na co dzień.
Jestem kompletnie zielona w zakupach internetowych, a oprócz sieciówek nic mi do głowy nie przychodzi.
Z góry dzięki 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
23 maja 2015 19:21
infantil, Aggi. Są jeszcze chabrowe, fuksjowe i indygo. Czarnych niet. 🙂

Takie są czarne, też fajne: http://sklep.aggi.pl/sukienka-margaery-1-p408.html
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2015 20:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - bikini ze stringami, koniecznie stacjonarnie  👀 Chyba całe miasto już obeszłam  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 maja 2015 20:27
Donia, podobne w Carry są 🙂
Donia, podobne są w Mohito, ale dół mają z koła, ostatnio nabyłam taką (na żywo prezentuje się o niebo lepiej):
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2015 21:04
Babi gdzie ją kupiłaś?! Ja już od dawna poluję, ale jak tylko przecenili to od razu wszystkie 36 zostały wykupione  😵 (chociaż ta w ptaki z nowej kolekcji też do mnie mówi).
Najpierw kupiłam w Reducie, potem wymieniałam w Złotych (zabrałam ostatnią sztukę w rozmiarze 36 😉 ) ale to już jakieś 2 tygodnie temu, nie wiem czy jeszcze coś zostało gdziekolwiek (kupowałam chyba zaraz po tym, jak wrzucili je do sklepu). A tę w ptaki kupiła moja przyjaciółka na swoje poprawiny  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2015 21:10
No nie, zazdroszczę  🙁 Chyba ze 3 miesiące za nią biegałam ale ciągle było mi szkoda płacić pełną cenę.. no i mam za swoje  😉

W ramach pocieszenia chciałabym [url=http://www.topsecret.pl/spodnica-damska-poliesterowa-spodnica-regularna-klasyczna-kroj-tulipan-na-podszewce-olowkowa-z-kieszeniami-z-zakladkami-do-pracy-elegancka-na-co-dzien-na-impreze-ssd0857-top-secret,39864,168,pl-PL.html#color=KOLOR_123]taką spódnicę[/url] - który kolor lepszy?
Żałuj, bo na ulicy wzbudza niemałe zainteresowanie, szczególnie dzieci  😂

edit: ja bym brała granatową 😉
Dziewczyny, widzialyscie gdzieś może stacjonarnie rurki w kamuflażu? Najlepiej standardowym, zielonym ?
Bershka
Pursat   Абсолют чистой крови
03 czerwca 2015 22:01
A znalazł ktoś te piękne ogrodniczki rurki? 😀
Libertee widziałam dziś podobne w H&Mie, na dziale dziecięcym, ale na wzrost 164 więc na "normalnego" ludzia.
mac, dzięki, pójdę zobaczyć 😉 Chociaż z moim 173 może być problem 🤣
Dziewczyny, udało mi się dorwać piękną sukienkę Mango w SH, ale nie mam pojęcia jakie dodatki do niej dobrać, pomożecie? 🙂

ja bm ewentualnie jakis delikatny łańcuszek dała bo sukienka sama w sobie jest bardzo strojna
no właśnie, a co z butami? czarne czy cieliste? 🤔
Ja stawiam na czarne.
ja jedne w reserved
http://www.reserved.com/pl/pl/woman/oldseason-1/lp957-59j/denim-overalls
ale kieszeń mi się nie podoba i tył
nika77, kurcze, szkoda, że nie są jasne :/ bo trochę słaby ten kolor
Pursat obłędna sukienka, właśnie kolor jest w niej najlepszy  😜

Do mnie w końcu doszła spódnica folk, mam do niej idealnie pasującą górę  🏇

Czy ktoś wie, gdzie mogę szukać topów o takiej długości jak w tym linku? Najlepiej w stacjonarnym sklepie. Lub ewentualnie co by innego pasowało jako góra?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 czerwca 2015 21:53
New Yorker  😉 A skąd spódnica?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się