Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 maja 2015 11:19
Julie, o, to nie ma jeszcze piatek? u nas wlasnie sie przebily- wszystkie na raz, a jakze... Jeden dzien (noc wlasciwie) przy tym ostro przegoraczkowal i juz, humor i apetyt byly bez zmian (no jak wstal goracy jak piecyk to jakby troche spokojniejszy byl 😁 )
Julie Ja mialam usuwane wszystkie 4 osemki przy pomocy tego aparatu. Naprawde nie bylo strasznie i odczulam ogromna ulge po ponad roku (!) baardzo uciazliwego zabkowania. Na szczescie zdarzylam przed ciaza, bo chyba bym zwariowala jeszcze z zebami i ciaglymi stanami zapalnymi dziasel.
szafirowa, No, nie ma jeszcze piątek. Ale jemu późno zęby w ogóle wyszły, pierwszy jak miał około 11 miesięcy, chyba nawet pierwsze kroki zrobił, przed pierwszym zębem.

Pandurska, A to fajnie. W takim razie w ogóle się nie obawiam. 🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
26 maja 2015 15:25
moc waszych kciuków jest wielka. Wszystko isę powiodło choć w drodze na EEG ledwo mi się udało nie dopuścić do snu. Dwa razy wstawaliśmy by ją przewietrzyć. W tym raz 400metrów od miejsca badania bo już miała całkowity odlot. Dotarliśmy do gabinetu wcześniej i dobrze bo nas zaraz przyjęli a tak to byśmy czekali z wrzeszczącym dzieckiem, a chwile po nas jakiś duży chłopczyk przyjechał z mamą więc byśmy sobie poczekali. Usypialiśmy ja chyba 15min. Darła sie strasznie. Bo jak jest zmęczona to jest horror. Ale zasnęła i spała tyle ile miała spać 🙂

tak więc dzięki dziewczyny.  :kwiatek: Proszę raz jeszcze byście trzymały kciuki tym razem za wyniki. Dopiero w poniedziałek mam dzwonić do neurologa, który dostanie zapis na płycie w weekend.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 maja 2015 16:54
szafirowa, plac zabaw odpalony 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 maja 2015 19:00
ash, no to ten... jak tylko nie bedzie padac to nadciagamy! 🙂
Jaki plac zabaw 😀iabeł:?
hehe

A piątki to kiedy dziecku powinny wyjść? Adaś nie ma jeszcze.

A co do usuwania ósemek. Mi pani doktor powiedziała ze z prześwietleniem tego zęba zapłacę 500 zł za jeden 😉 Tak więc nie usunęłam od ponad pół roku. Są sobie i czekają az przyjdzie ich czas.
Ostatnio pytałam o wymawianie "L", co nie? 🙂
Próbowałam kilka razy poćwiczyć z Gabikiem kląskanie, ale nie bawiło go to, robił tylko takie cmokanie jak zwykle, czyli dźwięk bardziej "C C C" niż "plum plum".
No a dziś jedziemy samochodem z przeprowadzką do nowego domku, komentujemy mijane pojazdy i obiekty... mijamy Lidla, a Gabryś mówi "LIDL"! 😀
Miałam wrażenie, że sam był tym zaskoczony i ucieszony.
Nie jidj, tylko wyraźnie Lidl! 😅
Tak nas to ucieszyło, że potem jeszcze kilka razy chętnie powtarzał Lidl i lalala. 😀
Meldujemy się z Adaśkiem 🙂 Miałam do nadrobienia ponad 40 stron wątku, ale zrobiłam to! Gratuluję wszystkim nowozafasolkowanym i tym rozpakowanym 🙂
Adam rośnie i nabywa nowych umiejętności. Nauczył się niedawno przewracać na brzuch, więc leżenie na nim nie jest już wcale takie złe. A jak już sił brak to ryczy, żeby go odwrócić. I czasem tak co chwilę. Włosy mu się przerzedziły, przejaśniały, ale ja dopiero po zdjęciach widzę, jak bardzo się zmienił w tak krótkim czasie. Zresztą, same zobaczcie 🙂

Alqualoth, Najpiękniejsze, najbardziej wzruszające zdjęcie ever!!! 😍
Aż mi się łezka w oku zakręciła, bo wiem, że on taki wytęskniony i wyczekany skarbek Twój. Śliczny jest, a z Ciebie taka piękna kobieta, że nie mogę się na to zdjęcie napatrzeć.
Julie, brawo dla Gabika 🙂
Julie, dziękuję  :kwiatek:
Naczekałam się, ale warto było właśnie na niego...
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 maja 2015 07:07
Alqualoth, faktycznie się zmienił - one tak już mają 😉 Super chłopak, no i Ty piękna!
Alqualoth - jesteście oboje przepięknie a zdjęcie boskie!
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
27 maja 2015 08:20
Muffinka, vis a vis ashowego bloku jest superancki miejski plac zabaw, taki jakby idealnie dla 2-3 latkow zaprojektowany i bardzo arakcyjny 🙂 ja tam jade 5 minut darmobusem spod swojego bloku 😉

Alqualoth, zdjecie cudne, niesamowicie klimatyczne 🙂 Tylko jak tak patrze... to bym Cie nakarmila 😉

Mam jakas fote to wrzuce- Jasinski w prezencie urodzinowym od swojej dziewczyny
He, he, Szafirowa,  to chyba tylko na tym zdjęciu tak wyszłam 😉
No to jeszcze jedno.

PS. Ale te dzieci rosną. Jasiek już taki wielki 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 maja 2015 11:44
Awualoth fajnie wyglądacie! 😀

Z każdym dniem jestem coraz bardziej zaskoczona tym, ile taki 3 latek już czuje i rozumie 😲
"Jak będziesz na mnie krzyczeć to nie będę grzeczna, wiesz?"
Alqualoth cudne masz zdjęcia z tym światłem (o modelach już nie wspominam 😉 )!  💘
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
28 maja 2015 07:25
Alqualoth, piękne zdjęcia  🙂

Moje Dziecię skończyło dzisiaj pół roku  😍 A dopiero co się urodził  😉 Pozdrawiamy Mamy i Dzieciaczki  😀

maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 maja 2015 07:43
Kasia Konikowa, jesteś! Zastanawiałam się, co u Was...
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
28 maja 2015 08:02
maleństwo, jestem, jestem, czytam codziennie  😉 U nas dobrze, Misio rośnie dosłownie jak na drożdżach, codziennie się zmienia, codziennie jest coś nowego, a ja absolutnie zakochana i zachwycona  😍 Co u Lineczki? Wstaw jakąś fotkę księżniczki  😀 Buziaki dla Was  🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 maja 2015 08:37
Kasia Konikowa, och, tak zdawkowo... A ja właśnie jestem ciekawa tego "codziennie coś nowego" - bardzo Misio broi?

Z Lineczki jest mały czubek, szaleje strasznie. Na wszystko się wspina, wybebesza mi szafki, pranie, szuflady. Stoi, potrafi zrobić przy meblach lub od mebla do mnie kilka krokow, kilka sekund czasem ustoi bez podparcia. Gada coraz bardziej "po ludzku", choć nadal po swojemu, na spacerach chce wszystko badać - listki, trawki. Je całkiem sporo warzyw i owoców, dziś zabrała mi ogryzek po otartym jabłku, który chciałam obgryźć - musem pogardzila, za to ja ogryzka nie uświadczyłam 😉 Dreczy psa okrutnie, bo chce z nim spędzać czas, a nie umie jeszcze pogłaskać, tylko paca go po łbie 😉

Especially for U





ash   Sukces jest koloru blond....
28 maja 2015 15:47
maleństwo, myślałam ze na ostatnim zdjęciu swiecisz cyckiem 😀
Mam zlasowany mózg! 🙂 hahaha
Śliczna Linka, szybko dorastają dzieciaki.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
28 maja 2015 15:53
ash, pffff, no ładnie... No nie, chyba aż taką ekshibicjonistką nie jestem 😉. Bardzo szybko dorastają, nie nadążam...
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
29 maja 2015 07:16
maleństwo, cudna Lineczka  😍 haha taki szkodnik mówisz z niej?  😎 fajne jest to badanie świata przez dziecko, poznawanie wszystkiego, obłęd  😀
Misio rozrabia coraz bardziej, jest bardzo rozbrykany, roześmiany, fika, coraz bardziej się przemieszcza, pluje, gada po swojemu, zaczepia, bawi się zabawkami, już świetnie łapie wszystko w rączki i pakuje oczywiście do buzi, w wanience chlapie, obserwuje, wszystko go interesuje, pies najbardziej, dotyka Poli, patrzy gdzie ona idzie, głaskał już ze mną konie, powoli chyba szykuje się do siadania, bo jak jest na moich kolanach oparty o mnie, to podnosi główkę do przodu i plecy i tak sobie sam siedzi, jest bardzo wesoły, płacze mało, gęba ciągle roześmiana  😀 ma coraz większą moc sprawczą  😉 W dzień ma regularne 3 drzemki, od dwóch tygodni przesypia całe noce, rzadko się już budzi w nocy na karmienie. Diety jeszcze nie rozszerzam, dzisiaj idziemy na kontrolę i ważenie. Wrzucam jeszcze 3 fotki  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 maja 2015 07:23
Kasia Konikowa, ale on wielgachny! Śliczną ma buzię.
No to i my zawitamy w wątku.Klara urodziła się tydzień temu.Niestety CC i pełna narkoza,ale z mała wszystko dobrze 💃
iga07- gratulacje  😅
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 maja 2015 09:14
iga07, gratuluję!
Iga gratulacje 🙂 Śliczna mała i imię piękne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się