Promocje i wyprzedaże - centrum informacji



[quote author=malinowaa link=topic=15196.msg2365010#msg2365010 date=1432651913]
Ceny skaczą jak szalone, produkty raz dostępne a raz nie, a w sumie to już nic fajnego nie ma...  🙁


Na pewno nie skaczą jak szalone. Niewątpliwie natomiast przeżyliśmy dzisiaj oblężenie, którego nie przewidzieliśmy. Dzisiaj pobiliście absolutne rekordy sprzedażowe w historii naszego sklepu! Dziękujemy Wam za to!
W wyprzedaży -60% przewidzieliśmy dla Was sporą ilość produktów z outletu. Jakież było nasze zdziwienie kiedy po około 40 minutach trwania promocji w Eskadronie wyprzedała się ilość zakładana do 31.05... W związku z tym i w związku z sygnałami, które docierały do nas o dziwnej aktywności i ofertach na sprzęt Eskadrona od osób fizycznych postanowiliśmy zmniejszyć nieco wartość zniżki na Eskadrona z -60% na -50%. Rozwiązanie nieco brutalne, dla nas wcale niełatwe, ale w naszej opinii jedyne uczciwe w tej sytuacji.

[/quote]
A mnie to zastanawia...Jak można być zdziwionym dużym zainteresowaniem eskadronem w takich cenach jakie zostały zaproponowane w wyprzedaży? I nadal nie rozumiem zmniejszenia wartości zniżki i tłumaczenie tego jako jedyne, słuszne i uczciwe rozwiązanie? Uczciwe wobec kogo?
nieuczciwość, naciągactwo, chamstwo ....
Quanta ja rozumiem Cię, ale z drugiej strony przekonało mnie jedno zdanie Equishopu. Piszesz, że płacisz za serwer aby ludzie dyskutowali sobie o koniach w wolnym czasie. Zgoda. Ale wiele razy widziałam sytuacje, że ktoś krytykował sklep dodając niestety od siebie 5 groszy i ubarwiając historię i w momencie jak sklep publicznie tłumaczył historię wówczas osoba oskarżająca pokorniała... bo nie wiedziała, że sklep też to czyta, że jest na forum itp... i przepraszała za swoje ubarwienia. Zgadzam się, że sklep ma nie linkować swoich produktów, nie reklamować siebie itp. Ale wyjaśniać pomówienie albo bronić się w oczywistych sytuacjach dlatego, że ktoś go chłoszcze bo wydaje mu się że jest anonimowy- sorry nie widzę w tym nic złego. Jestem przeciwnikiem "hejtingu dla funu" bo to już nie jest pogadanie sobie o koniach w wolnym czasie. Tylko o ten punkt. Reklamowanie itp- nie ale skrajne sytuacje gdy sklep czuje się np nie w porządku potraktowany publicznie i pisana jest np o nim nieprawda to czemu nie może publicznie powiedzieć "prawdy"? nie znam szczegółów spamowania itp. I rozumiem kwestię Twojej kasy. Ale nie rozumiem podejścia niektórych którzy czują się tak jak pisałam bezkarni i anonimowi i piszą nieprawdę a oczerniana firma ma siedzieć cicho. Tylko to  :kwiatek:
A mnie to zastanawia...Jak można być zdziwionym dużym zainteresowaniem eskadronem w takich cenach jakie zostały zaproponowane w wyprzedaży? I nadal nie rozumiem zmniejszenia wartości zniżki i tłumaczenie tego jako jedyne, słuszne i uczciwe rozwiązanie? Uczciwe wobec kogo?


coś jak z konikami pod stadionem
wykupuwali po kilkanaście sztuk na raz, a za dwa-trzy miesiące zobaczysz te sprzęty na allegro. w cenie mniejszej niż sklepowa, ale większej niż były kupione
czysty zystk  😀
co nie zmienia faktu, że jak miało być -60% to dalej ma być -60%, zasad zabawy się nie zmienia!  🤬
To jak najbardziej zmiana promocji w trakcie jej trwania jest trochę chusteczkowa...
trzeba było sobie od razu zaznaczyć, ż e dana osoba może kupić tylko 3 rzeczy
ale i tak od razu by się znalazło do kupowania na babcie, mamę, tatę, dziadka, psa, sąsiada, psa sąsiada  😁
w temacie bytności sklepów zgadzam sie z Balajlama, . zresztą, temat wałkowany wielokrotnie.
tak  czy siak sklepy są (nap przez pracowników) i uczciwe byloby gdyby mogły się wypowiadac oficjalnie, a nie przez krety. same wrzucac nawet promocje (no to ciezkie do zrobienia...ale mozna by nawet watkek na ten cel zrobic z okreslonymi zasadami). a juz na pewno się wypowiadac jak sa np neislusznie oczerniane czy jest jakis problem. i tak i tak sie to dizeje.
nie wyrzucicie chyba wszystkich właścicieli, pracowników z forum nagle. i dochodzenia czy ktos przypadkiem nie pokazuje rzeczy ze sklepu....  oczywiscie powinny byc reguly, zeby sie forum miejscem reklamy nie robilo o cyzm mówiła Q ona placi, utrzymuje, to moze. tylko tez zeby to bylo oficjalne byloby milo.
bo przecież reguły powinny być takie same dla wszytskich, a nie kara jak tylko ktos sie przyzna czy wypowie majac oficjalny nick.  dlatego powyzszego bana nie rozumiem. w ostatnooch dniach bylo wiecej takich sytuacji i nie bylo banów. nic zlego (na forum) nie zrobili.

co nie zmienia faktu, że podwyższanie cen w czasie kupowania "bo zainteresowanie duze - wiec niech placa wiecej" uwazam za wybitnie naganne i odrzucajace od chęci jakiejkolwiek współpracy z tym sklepem. bo np. nie wiadomo ile bedzie trzeba placic...
horse_art
każdy ma prawo się wypowiadać i sie bronić, bo póki co jeszcze żujemy w wolnym kraju
ale, takie firmy (sklepy, kowale, stajnie, pensjonaty, hipoteriapie, weterynarze, hodowcy, itd.)  powinny mieć oficjalne konta, które były by naszczególnych zasadach
między innymi zakaz reklam (poza dodawaniem ogłoszeń, tam by sobie mogli, bo skoro każdy może dodać ogłoszenie, to czemu nie sklep?)
zakaz pisania na forum, poza sprawami dotyczącymi tylko i wyłącznie sklepi (w stylu własnie bronienie się przed złym pr)
zakaz banerów, reklam, kontaktu innego poza pw, etc.
i wtedy by było jasno i przejrzyście, kto pisze, dlaczego pisze, po co pisze, itd.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 09:32
Ano dlatego, ze to by była forma reklamy. Sklepy w telewizji musza zapłacić za to, zeby wrzucić info o promocjach 😀

Poza tym tak, w pierwszym poście equishop sie tłumaczył, ale w drugim juz radośnie napisał dlugasny post z LINKAMI DO SWOICH DEREK W PROMOCJI.
Pominę juz kilkanaście postów smoka, ktory pisuje peany na temat tego sklepu i wszyscy chyba widza, ze nie jest bezstronnym użytkownikiem. 
ale ja cały czas piszę, żeby nie mogły się sklepy reklamować tlyko ewentualnie wypowiedzieć w temacie gdzie są niesprawiedliwie potraktowane tylko to. prawo głosu i obrony wiadomo że za reklamę się płaci 🙂
Widzę że miarka się przybrała bo na 5 stron dyskusji o derkach zalatwianych z decathlonu promocjach yard equites konika i horse town takiej reakcji nie było.
Tak od postow smoka sie robi  🤔
E., i wlasnie o tym pisze: byłoby jasno, klarownie - bez niedomówień i spin, że ten tak, a tamten siak traktowany czy że udaje, nie udaje...

a tu prosze - deca jak sie reklamuje jest git, jak konik i cos tam - git... jak sie sklep wypowiedzial (glupio bo glupio ;/) ale calkiem bez sciemniania - to ban... i jak tu nie oszukiwac?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 10:14
horse_art, nie do konca za to, ze sie wypowiedział. Moim zdaniem za namolne działania przeszłe + w drugim poście były tylko linki do promocyjnych derek XXL.

+ zauważcie, ze animalia sie tu nie wypowiada. Chociaz miałaby pełne prawo.
Ano dlatego, ze to by była forma reklamy. Sklepy w telewizji musza zapłacić za to, zeby wrzucić info o promocjach 😀


a czym wrzucanie reklam do działu ogłoszeń, różni się od naszego wątku informacyjnego o promocjach? tak tylko pytam  :kwiatek: bo różnica jest tylko ta, że piszemy my, w sensie użytkownicy, a nie sklep sam w sobie, więc ten argument jest trochę naciągany
O decathlonie nie wiem nic, nie wypowiadam się, bo pewnego pana posty już mi się nie wyświetlają  👀
Strzyga, trzeba było usunąć post (chyba już resztą usunięty) i dać ostrzeżenie, ale od razu ban?  👀
Niee najpierw quanta dała ostrzeżenia ban dopiero dzisiaj się pojawił.
Smok reklamowal equishop i zresztą dalej jego posty widnieja. Deca to kto inny i starsza historia 😉
a to nie wiedziałam, że najpierw poszło ostrzeżenie, przepraszam  :kwiatek: :kwiatek:
swoją drogą, ja chyba kiedyś dałam plusa equishopowi, nie wiem czy się z niego nie wycofać, co by mi nie posądzili o propagandę  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 13:48
E., cóż, szkoda, że się nie zachowały posty niejakiej anabelle. Której dziwnym trafem WSZYSTKIE  posty były spamem o equshopie 😀 Dlaczego my mamy być proequshopowi, jeśli on próbował nas zrobić w balona?
A ja myślę ,że nie ma już po co o tym dyskutować i zaśmiecać wątku, bo decyzja i tak została już podjęta🙂 Mówcie lepiej gdzie jakies aktualne duże promo na jakieś fajne czapraki,kantarki i środki do pielęgnacji (wszelkie psiki, nabłyszczacze, owadoodstraszacze itp itd) ?? 😀  będę wdzięczna 😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
27 maja 2015 13:59
Comandore w gąszczu off topu znalazłabyś, że jest -15% w gnl, bergo, konik na cały asortyment  😉
xequus a no właśnie 😀 Dzięki Ci wielkie  :kwiatek:
Dziewczyny, mam pytanie. Czy jak equishop dostał bana, to mają wgląd do swoich pw? napisali mi nawet, że może zrekompensują mi różnicę, tylko nie wiem czy teraz mogą to przeczytać..... ❓
Nie wiem, czy wczoraj miałam przywidzenia, czy czarna absorbina w bergo była po 109 zł??? Widział to ktoś? Mozliwe , że się powtórzy?
ja widziałam, nie zdążyłam kupić🙂 Też czekam na powtórkę 😉
Dostałam z zamówieniem kupon rabatowy do Pro-Linen, moze ktoś skorzysta: ae57526b1d 😉
w amigo
na hasło FOAL 27-28
- 20% na rzeczy oznaczone nazwą grupa A
-10% na grupę B
i -5% na grupę C
drabcio świetnie, że wczoraj zamówiłam z amigo bez rabatu  😵
anuluj i zamów jeszcze raz  🤣
drabcio zrobiłabym tak, ale już wysłali  😤
Gniadata   my own true love
27 maja 2015 19:14
Nie wiem, czy wczoraj miałam przywidzenia, czy czarna absorbina w bergo była po 109 zł??? Widział to ktoś? Mozliwe , że się powtórzy?


a nie ma nadal? ja dzisiaj rano zamiawialam w tej cenie.
[quote author=marysia550 link=topic=15196.msg2365757#msg2365757 date=1432737133]
Nie wiem, czy wczoraj miałam przywidzenia, czy czarna absorbina w bergo była po 109 zł??? Widział to ktoś? Mozliwe , że się powtórzy?


a nie ma nadal? ja dzisiaj rano zamiawialam w tej cenie.
[/quote]

możesz mnie już nie dobijać?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się