Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Strzyga ale kitty napisała, że tłumaczyli się błędem systemu
kitty ja pytam o to zamówienie "przyjęte do realizacji" z cenami niższymi nie dla jaj tylko dlatego że ma to prawne znaczenie🙂
somebody pokuś się chociaż o przeczytanie dyskusji o equishopie od początku.... Bo do komentowania jesteś pierwsza, tylko zdaje się że nie wiesz co komentujesz....
kitty- właśnie Twój przypadek mógł być tym, który opisali w swoim poście. Że się zorientowali, że osoby fizyczne kupują na handel.
Abstarhując , że Ty nie kupowałaś na handel :P
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 22:32
somebody, a mogłabyś kurna chata przeczytać ich wypowiedź?
10% z prawie 2 tysi to na okrągło 200zł. A to Ty stwierdziłaś, że powinnam ogólnie się cieszyć z promocji. Więc ogólnie się cieszę, ale skoro nie kumasz to to dorzuc mi te 2 stówki, które equishop mi doliczył tłumacząc się błędem systemu.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 22:33
W wyprzedaży -60% przewidzieliśmy dla Was sporą ilość produktów z outletu. Jakież było nasze zdziwienie kiedy po około 40 minutach trwania promocji w Eskadronie wyprzedała się ilość zakładana do 31.05... W związku z tym i w związku z sygnałami, które docierały do nas o dziwnej aktywności i ofertach na sprzęt Eskadrona od osób fizycznych postanowiliśmy zmniejszyć nieco wartość zniżki na Eskadrona z -60% na -50%. Rozwiązanie nieco brutalne, dla nas wcale niełatwe, ale w naszej opinii jedyne uczciwe w tej sytuacji.
Balajlama niestety w potwierdzeniu zamówienia są już wyższe ceny.... tylko dostałam je na 5 min przed informacją, że towar został wysłany....
marysia550 kulki mi się zderzyły dopiero jak o tym napisałaś.... ale spoko, ja osobiście uprzejmie przepraszam equishop za kolejne duże zakupy, jednocześnie obiecuję się poprawić i więcej tego nie popełnić u nich
somebody nadal nie widzisz ironii??? i w zależności od potrzeb różnych tłumaczeń sklepu?
No ok wystraszyli się ogromem swojej własnej wyprzedaży.
Nie mówię, że jest to fair ale oni i tak już przy tych cenach nic na tym nie zarobili więc im to wisi.
A w kwestii podniesienia później cen to i tak zostaje albo nieodebranie paczki i rezygnacja z zakupu albo sąd.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 22:41
somebody, ale co klienta obchodzi czym się kto wystraszy? No sorry 😀 Z resztą, teraz o wiele więcej stracą niż  na tych 10% zaoszczędzili.

Poza tym, po coś wyprzedaże się robi. I (ciii, tylko nie mów nikomu!) nie dlatego, że ma się dobre serduszko 😀
Wisiało to im jak podejmowali decyzje o robieniu klientów w balona. Teraz pewnie sikają w majtki bo się towarzystwo zgadało i upubliczniło ich przekręt. Co z tego, że teraz sprzedali towar (albo i nie bo mogą być zwroty) jak stracili klientów. Klient który wydaje w sklepie jeździeckim za jednym posiedzeniem 2 koła to skarb którego trzeba niuniać, a nie mysleć, że jak tyle wydał to go stać na dodatkowe 10%.
Szaga ja myślę, że oni mają to gdzieś.... większość eskadrona w pl jest od nich, poza tym oni mają jeszcze część weterynaryjną i siodła... więc co to la nich 2 tysie? niestety w pl nie szanuje się klienta...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 maja 2015 22:51
kitty, chyba nie do końca mają, skoro tu przylecieli się tłumaczyć 😀
Kitty czuję się oburzona w twoim imieniu  :kwiatek: Mam nadzieję, że Strzyga ma rację.
Dziewczyny, ale oni mieli okazję naprawić wtope... Olali temat totalnie, więc pokazówkę, to se mogą wsadzić! No nic, kurier będzie rano, zastanowię się czy odbierać paczkę. Mam nadzieję, że im się mocno czknie oszukiwanie klienta...
Gdybym ja miała wydać takie pieniądze na raz to na pewno nie w takim sklepie. Odebrać możesz i odesłać np bo nie wiem jak traktuje się nieodebranie paczki 😉
I zrobiła bym to dla zasady tak jak w przypadku pieniędzy za paczkę które bezprawnie zabrał mi konik.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 maja 2015 06:22
Ma ktoś kod rabatowy do Konika, GNL, albo Pasi-Konika? :kwiatek:
Potrzebuję pinie kupić 4 duże siatki na siano i rabacik by mi się przydał 😉
Zembria balajlama ostatnio wrzucala -15% do gnl
Kitty nieładnie tak zmieniać avatar  i dezorientowac innych ze ktoś nowy dołączył do dyskusji  😁
W koniku jest teraz rabat na dzień dziecka.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 maja 2015 09:16
Dostałam już kod do Konika, dzięki :kwiatek:
Za kod do pasi też byłabym dźwięczna!  :kwiatek:
Szaga ja myślę, że oni mają to gdzieś.... większość eskadrona w pl jest od nich, poza tym oni mają jeszcze część weterynaryjną i siodła... więc co to la nich 2 tysie? niestety w pl nie szanuje się klienta...


Zapraszam na wyprzedaże za granicę . Tylko takie fizyczne a nie przed komputerem . 😁 Zdarzają się nawet wypadki smiertelne . 😂 Strona Equishopu obejmuje cały świat więc na pewno tak jak w przypadku wyprzedaży chętnych jest 1000 razy więcej niż towaru i nikt na to nic nie poradzi. Wpadek nie ustrzegnie się ten co nic nie robi ale mam takie wrażenie że są ludzie którym nawet jakby dać coś za darmo to i tak będą niezadowoleni . 🙄 To jest własnie domena klientów z PL a nie problem szanowania klienta. 😉

A to z polskiego Lidla
   😁

A to USA i Japonia


Pomijam że jakoś inni są zadowoleni http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,81.msg2366348.html#new
Nie wytrzymalam. Wcisnelam ignoruj.
Nie wytrzymalam. Wcisnelam ignoruj.


Jeśli to do mnie i związane z moim tekstem , to słusznie .  :kwiatek:
Dostałam takiego maila:
Zapraszamy na zakupy:
Horze i Pharmacare: 20% taniej!
www.dobry-kon.pl

POLECAMY TEŻ NASZE CENOWE HITY:
czapraki HKM 49,40: http://dobry-kon.pl/search/?fraza=hawaii&submit=+szukaj+%C2%BB+
owijki polarowe HKM 29,95: http://dobry-kon.pl/search/?fraza=fox&submit=+Szukaj+&s=1
kantarki Magia 9,97: http://dobry-kon.pl/search/?fraza=magia&submit=+Szukaj+&s=1
Kantar LH 21,90: http://dobry-kon.pl/opis/4286721/kantar-z-podszyciem-little-horse.html
bryczesy Kerbl od 59,77: http://dobry-kon.pl/search/?fraza=bryczesy+kerbl&submit=+Szukaj+&s=1
Kurtka VH od 69,72: http://dobry-kon.pl/search/?fraza=kurtka+esteem&submit=+Szukaj+&s=1
Dworcika   Fantasmagoria
28 maja 2015 13:38
Smok10, Twoim zdaniem normalne jest zmienianie cen w trakcie realizacji zamówienia? 🤔
Smok10 nie umie nie robić zadymy. Przecież to nic nowego... ale może lubi być ( napisałabym inaczej, ale nie wypada) robionym w balona.... Poza tym on się nie bawi w pierdoły eskadrona, to nie ten level.
Mam wrażenie, że tu cały czas myli się zachłanność klienta z nieuczciwymi praktykami w sprzedaży. Klient ma prawo być nakręcony na artykuły po wybitnie niższej cenie, sklep nie ma prawa zmieniać warunków regulaminu w trakcie trwania promocji o charakterze nieciągłym. I to nie jest czyjś wymysł i osobiste poczucie niesprawiedliwości tylko tak stanowi kodeks cywilny.
Ale przecież Equishop jest taki wspaniały i cudowny ze by się takich praktyk nie dopuścił
Napisano że to był błąd w systemie , a błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi.
P.S To chyba nie ja robię zadymę  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się