Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 maja 2015 10:06
bjooork, startować będę tylko na Benefisie. Dolos nie skacze, Hello też raczej nie 😉 są to konie które dla przyjemności mogę czasami ukraść i pojeździć.
zgodnie z obietnicą wrzucam Dzidzia :-) "Naumiało" się dziecko trochę tego jeździectwa ostatnio. Czasem serio mam ochotę z  niego nie zsiadać  😁 powoli kończą mi się egzaminy, liczę zatem na to że w końcu zacznę regularnie jeździć, póki co Dzidzio więcej czasu spędza w trenerskich rękach  😁



Precelek  😍

I chyba zczeznę z zazdrości... 😤
Precelek, ciacho do schrupania 😉
Wpadam z pytaniem-czy ten kłus wygląda na poprawny? Czy koń jest w nim rozciągnięty? Pędzący? Czy jest na kontakcie i.t.p? Niestety nie mogę obciąć tego zdjęcia 🙁  Bedę wdzięczna za każdą opinię, jeśli ogóle coś da się zobaczyć :kwiatek:
amnestria   no excuses ;)
26 maja 2015 15:31
palemko... wrzuć filmik :kwiatek:
ja odnoszę wrażenie, że koń pędzi, ale to tylko zdjęcie - w dodatku jedno
Wiem, że się nie udzielałam ale mam taki zaciesz z młodej, że jakoś już mi energii na Internet brakuje normalnie. Mam ją już "przy sobie" i regularnie choć powoli ćwiczymy. Pomaga mi koleżanka, która jej dosiada. Za chwilkę spuścimy się z lonży. Cejlon, który jest w mega kondycj (jak na niego)i, będzie robił za konia przewodnika i na początek planuję sporo pracy w terenie.
Jak dobrze, że moje konie się lubią 🙂 Coś od nas chciałaś?

Mała na pierwszej trawie



Mała modelka :-)


Pozdrawiam kącik 🙂
Dziewierz hahahaha nie spodziewałam się takiego komentarza  🙂  🙂  :kwiatek: bardzo to miłe  :kwiatek:
anai dziękuję, cieszę się że widać progres, z konia czuć to jeszcze fajniej  🙂 U was swoją drogą, także chyba coraz lepiej co?  😍 ależ on się składa!
Milla dziękuję w imieniu dzidzia  :kwiatek:
anai, kawał konia 😍
Precelek dorośleje, już nie taki dzidzio jak na początku  😀

Losia, darolga, podbijam pytania o nowe info🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 maja 2015 08:08
Cieszę się, że Ptyś się podoba :kwiatek:
Specjalnie dla Precelek jakieś fotki 🙂



By Magdalena Gnich
Arivle piekny obrazek tworzycie, naprawdę miło popatrzeć! :kwiatek:
Arivle fajnie wyglądacie  🙂

Był już Szymek w pieluchomajtach, teraz pora na kosmowdzianko.

On mnie znienawidzi  😂
tulipan, przebrałaś go za pielęgniarkę 🙂

anai, powinnaś zawodowo zajmować się szkoleniem młodych 🙂
Dawno sie nie udzielalam ale czytam gdy mam czas...
Precelku dzidzia robi wrazenie, zycze zdrowka I owocnej pracy. Bedzie super wygladac na czworobokach
tymczasem moj Hadzi dojrzewa... w wieku 9 lat wypadalo przestac byc umyslowym zrebakiem 🙂 do C klasy brakuje juz tylko lotnych. Z kazdym nowym dniem wstajac z lozka dziekuje zrzadzeniom losu ze trafilam na ks centurion, moja kochana trenerke Efke I Lostak, ze kupilamakurat tego malego terroryste.
Pozdrawiamy
[img]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/t31.0-8/11110989_859705454102273_4013904355114732129_o.jpg?efg=eyJpIjoibCJ9[/img]
Moon   #kulistyzajebisty
28 maja 2015 18:49
konwalia, pisałam już kiedyś - super, super i jeszcze raz super! Normalnie jakbyś złapała pana Boga za nogi ;-) I znowu się powtórzę - ile daje dobry dozór z dołu i warunki do jazdy - widać właśnie po Was, po Kujce, po Amnestri...  😍
I pokaż siebie w siodle, bom bardzo ciekawa jak teraz wyglądacie. A po tym samym foto widzę, że nooo jest klasa!  😅

A u Lucjana... wetka nie dojechała, będzie dopiero we wtorek  😵 wiem, że lepiej za długo niż za krótko czekać, ale normalnie już mnie aż skręca od środka... Ja chcę już jeździć, rzeźbić, aaaa!
Cejloniara  😡 ten model idealnie spełnia nasze wymogi pod względem kroju i był dostępny od ręki. Niestety w tym kolorze  😁

Dzisiaj sprawdziliśmy plecy Carycy i Szymka. Od jesieni Szymek urósł o pół rozmiaru (a przez ostatnie 1,5 miesiąca nie robił nic!), a Kaśka o 1,5 rozmiaru. Także siodło do poszerzenia. Generalnie jak Beata z Equipa zobaczyła Carycę to jej się łza w oku zakręciła nad zmianą pleców. Mam doskonały dowód, że robota idzie w dobrym kierunku i jak dużo nam pomogła trenerka  💘

Wrzucam też filmik z treningu, krótki  🙂
tulipan, konwalia  👍
Gratuluję, konie wyglądają zachwycająco!
Trzymałyście za nas kciuki a ja nawet zapomniałam napisać w końcu co się z nami dzieje, tak więc mały update.
Dukat niestety wciąż na L4, ale mam nadzieje, ze przyczyna została wyeliminowana i za niecałe 2 tygodnie rozpoczniemy rozruch. Siedzi biedak całe dnie w boksie, ma jedynie pozwolenie na +- 30 minutowe spacerki  😕
Żal mi chłopaka strasznie, więc jak tylko mogę się pojawić w stajni to zabieram go w mini tereny  😉 Spacerowicze z psami się z nas nabijają, ale co tam


Dukson pozdrawia z urlopu

btw zrobiłam zobie zestawienie z zeszłorocznego L4 i aktualnego - jednak dobre siano to podstawa


Ramires, haha, nic się nie martw - ja ostatnio w lesie biegałam truchcikiem z koniem w ręku. Spotkani na rowerach państwo zdziwili się tylko, że konie wyprowadza się jak psy...
Można i samemu kondycje poprawić 😉
Ja swego czasu wybierałam się w teren z koniem i z nim biegałam 😀
Cejloniara, śliczna jest Twoja klaczynka. I zazdroszczę, że możesz mieć oba konie razem na padoku, moi panowie chyba by się zagonili na śmierć. A co do szarego, to nie moja zasługa. On ma papier i głowę na bycie "top" co w połączeniu z doświadczoną trenerką robi swoje. Ale dziękuję!
Ramires, faktycznie teraz wygląda rewelacyjnie! Wracajcie spokojnie do roboty 🙂
tulipan, derka szałowa 😉
konwalia, rewelacyjnie Hadżi wygląda 😀 Fajnie, że go pokazałaś, dawno Was tu nie było.
arivle, pięknie wyglądacie.
Precelek, widać różnicę, oj widać! U nas też się dzieje, jest fajnie 😉

Szary w krzakach:
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11054406_868873419840486_6570600595422007322_n.jpg?oh=1f0a153c79f0c8dc542c393eeb7a3a70&oe=55BF4A3B[/img]
 
anai, ale zakamuflowany. Bardzo go lubię! A najbardziej to, że często o nim piszesz 🙂
Ramires, szkoda go, ale mam nadzieję, ze wszystko zmierza ku dobremu! 😉
tulipan, czemu zdecydowałaś się na sprzedaż kobyły? W planach jakiś fajny młodziak z zachodu?
konwalia, bardzo fajnie wygląda! Jeśli pozwolisz, to uderzę na PW w kwestii ośrodka  :kwiatek:
Precelek, Twój karusek to mój ulubiony konik na rv. Bardzo ładnie progresuje, życzę powodzenia w dalszym treningu.
Olson jest coś młodego w planach, ale zobaczymy jak się rozwinie sytuacja  🙂

Ramires dodaj też, że Duk się dobrze sprawuje mimo długiego postoju  😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 maja 2015 23:01
Mogę się pochwalić?  🏇

pozdrawiam cały kącik!
juliadna, chwal się chwal koniecznie, bo pewnie będą jakieś cudne zdjęcia 🙂

anai, dziękuję 🙂 ona się cały czas bardzo zmienia i rośnie z dnia na dzień. To smok będzie a nie klaczynka. A w ubiegłym tygodniu urodziła się u nas jej półsiostra (ta sama matka) po Midasie KWPN 🙂 oooogromniasta. Pod brzuchem mamy się nie mieści 🙂

tulipan, mówi się, że dobry koń nie ma maści, to tak po prawdzie to i derek powinno dotyczyć 🙂

Ramires, ja swego czasu z Cejlonem namiętnie straszyłam grzybiarzy 🙂 a tak się zastanawiam, jeździć konno po lesie zakazane ale chodzić z koniem w ręku, jakby czytać przepisy literalnie, to już chyba nie 🙂

Precelek, do schrupania ten Twój koń 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 maja 2015 10:27
Precelek, Dzidziu w każdym kolorze wygląda jak milion dolców!! 😍
anai, cholernie miło się patrzy na Wasz progres! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy :kwiatek: i miło, że stadko się podoba 🙂
Cejloniara, ale Młoda ma śliczną główkę!
arivle, szał ciał i staniki latają! 😁 bardzo fajnie się prezentowaliście 😉
tulipan, mój oszołom za taką derkę to by mnie pewnie ukarał jeszcze dłuższym łapaniem na łące 😁
konwalia, bardzo fajnie Hadżi wygląda 😉
tulipan, Katarzyna jest zaje*ista 😍 😜
Ramires, trzymam kciuki żeby było już tylko lepiej 😉
juliadna, mnie tam okładka nie dziwi, Fuerte jest stworzony do zdjęć! 😁


A skoro kruszynki się podobały to jeszcze dwa Dolosiątka 😉


Mojej córce ostatnio uśmiech z twarzy nie schodzi. A ja z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że ta kucka to był strzał w dziesiątkę. Tak fajnie się im współpracuje 😀



Nie wiem czemu ententa się nie chwali jakiego fajnego ma Rudego konia  🙂

ententa ostro na**wia do sesji  🤣
Rudy koń poszedł w trening do tulipan, co bardzo mnie cieszy  💃
Mimo trudów edukacyjnych,  wpadam z krótką relacją z ampów, mój Rudy oficjalnie jest 3 koniem wśród koni startujących w kat. uniwersytetów  😅 generalnie zawody udały się dość nieźle, z 1 dnia nie jestem zadowolona, ale 2 nadrobiliśmy, ostatecznie 17/56 koni, 1,5% zabrakło do finału 😉
i tu GIGANTYCZNE podziękowania należą się tulipan za opiekę trenerską i ogromne wsparcie dla mnie i rudego konia  :kwiatek:
dzień 2gi


fot. Paweł Szymula  :kwiatek:
miłości międzykonkursowe

dzień pierwszy, fot. Vanessa Sojda


brzezinka masz się z czego cieszyć, zdolna ta Twoja córa!
darolga zdrówka! co u Was ?
Ramires wracajcie do roboty! musimy w koncu na jakiś teren się zgadać 🙂
anai cudowny jest Twój Siwson!  😍
Precelek Dzidź Ci rośnie i pięknieje w oczach! muszę kiedyś Was zobaczyć na żywo ! planujesz jakieś zawody, czempionaty? 🙂
juliadna gratki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się