telefony komórkowe

update: po trzech godzinach sam z siebie się właczył. Bez niczego. To chyba nie wróży za dobrze naszej dalszej wspolpracy... no ale przynajmniej nie zostalam bez telefonu.
Mam pytanie, może ktoś wie..Moja dzielna mamusia 🙂 zainstalowała sobie klawiaturę swype w swoim sony xperia. I uczy się pisać i bardzo jej to odpowiada, tylko że nie może znaleźć miejsca gdzie są emotikony. Wie ktoś gdzie tego szukać?
Muffinka u mnie wyświetla się przy dłuższym przyciśnięciu "enter" - w prawym dolnym rogu
Powiem mamie, niech kombinuje choć ja dziś przez chwilkę grzebałam w jej telefonie i nie mogłam ich znaleźć.
Ma ktoś Lumię 640? Jak bateria?  👀
Ma ktoś Lumię 640? Jak bateria?  👀


Moja mama ma, przy użytkowaniu tylko do dzwonienia i smsowania trzyma tydzień
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2015 18:03
Używa ktoś z was szkła hartowanego na telefon? Ja dzisiaj dostałam, przykleiłam wg instrukcji i mnie szlag trafił, bo dotyk zwariował, nie dało się nic przesunąć, powiększyć, pomniejszyć itd., docisnęłam tę szybkę i jest lepiej, ale nie tak dobrze, jak bez niej... Mogę coś z tym zrobić poza odklejeniem szybki i wywaleniem jej do kosza? 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 maja 2015 18:27
W drugiej połowie lipca będę brać nową umowę z Play i zastawnawiam się nad telefonem

Podobają mi się najnowsze LG - posiada ktoś tego najnowszego co ma w ofercie w Play? Jak się sprawuje
Warto zawracać sobie głowę Samsungiem?
[quote author=Euphorycznie link=topic=76.msg2366261#msg2366261 date=1432805261]
Ma ktoś Lumię 640? Jak bateria?  👀


Moja mama ma, przy użytkowaniu tylko do dzwonienia i smsowania trzyma tydzień
[/quote]

Czyli przy normalnym użytkowaniu pewnie ze dwa dni max. To dobrze.  😎
Notarialna nie wiem którego masz na myśli, ale mogę Ci polecić LG G3, którego ma już od dłuższego czasu mój facet. Telefon jest co prawda duży, ale wygląda bardzo elegancko w porównaniu do reszty plasticzków. Nic się nie tnie, robi świetne zdjęcia. W porównaniu do mojego samsunga s5 słabo wypada jedynie wyświetlacz a raczej kolory, bo jak wiadomo samsungowe są niesamowicie wyraziste - ale co kto lubi.
Facella, ja używam i nie mam takich problemów. Śmiga tak samo jak bez szybki.
Ale raczej nic z tym nie zrobisz, może słabej jakości ta szybka, czy coś...
Dzisiaj stałam sie posiadaczką ( czy szczęśliwą to się okaże  😎 ) Htc desire 820 i mam pytanie, jak dodać ileś tam kont gmail do już istniejącego ? Siedzę nad tym już jakiś czas i nie bangla...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 maja 2015 21:56
A nie ma w ustawienia > konta > dodaj konto > google 👀
No właśnie nie ( w poprzednim One tak miałam a teraz nie ma tej opcji ), i nie bardzo wiem jak się za to zabrać... Może coś namieszałam przy ustawieniach ?...nie wiem
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2015 07:51
Używa ktoś z was szkła hartowanego na telefon? Ja dzisiaj dostałam, przykleiłam wg instrukcji i mnie szlag trafił, bo dotyk zwariował, nie dało się nic przesunąć, powiększyć, pomniejszyć itd., docisnęłam tę szybkę i jest lepiej, ale nie tak dobrze, jak bez niej... Mogę coś z tym zrobić poza odklejeniem szybki i wywaleniem jej do kosza? 😉


Takie rzeczy daje się kleić kolesiom, którzy je sprzedają 😉 Robią to perfekcyjnie 😉

W drugiej połowie lipca będę brać nową umowę z Play i zastawnawiam się nad telefonem

Podobają mi się najnowsze LG - posiada ktoś tego najnowszego co ma w ofercie w Play? Jak się sprawuje
Warto zawracać sobie głowę Samsungiem?


Może zacznijmy od tego jaki to LG, chyba, ze mamy sobie sami poszukać? 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 maja 2015 08:32
Kupiłam przez allegro 😉
Chyba już kiedyś pytałam, ale... 👀 Polecicie jakieś strony skąd najlepiej zamówić etui z własnym zdjęciem?
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2015 19:11
funnycase.pl, jedno miałam na poprzedni telefon, na nowy już właśnie wędruje  😅

Jestem mega, mega zadowolona z mojej M2  😎
O to dobrze, bo właśnie z tego zamówiłam. 🙂 Już się nie mogę doczekać aż przyjdzie. 😜
Takie rzeczy daje się kleić kolesiom, którzy je sprzedają 😉 Robią to perfekcyjnie 😉

a kto ci to powiedział? 😎
czy ktoś ma styczność z telefonami typu manta, prestigio, my phone itd. chodzi mi o "chińczyki" kopie telefonów markowych. i mam na myśli te bardziej tłuste modele. używa ktoś?
katija, jedna moja koleżanka miała prestigio - ekran pękł sam
katija ja mam chińczyka Kingzone K1 turbo ale z tego co wiem to nie jest kopia jakiejś znanej marki
Libeerte, to samo słyszałam o sony xperia, więc... to trochę za mało 😉
casines, i co i jak? fajne to jest? ile kosztuje? etui się na to kupi? opowiadaj,
Bardzo przyjemny telefon, jak kupowałam kosztował 250$ czyli jakieś 800zł. Ekran full hd, 5.5cala, dual sim, bateria duża ale niestety przy takim ekranie szybko się wyładowuje ( przy graniu w ingress internet+gps i ekran najmocniej podświetlony to jakieś 2-3h grania). Silikonowe etui jest razem z telefonem w pudełku, a takie etui 'książeczki' można dokupić za 20-25zł. W moim telefonie jest problem z drugim slotem na sim, bo trzeba wsadzić tą kartę w jakiś specjalny sposób żeby działała, ale u mojego faceta normalnie działa. Polskie menu, nie ma żadnej nakładki na androida ale ściągnełam sobie z google playa.
Radzi sobie ze wszystkimi grami, nie ma problemów z zawieszaniem, crashowaniem itd.
Telefon generalnie świetny, tylko ta bateria niestety :/
Jeżeli szukasz czegoś z chin to baaardzo dobre opinie ma Xiaomi, wyczytałam nawet że jest 3 największym producentem telefonów zaraz za apple i szajsungu 😀
casines, dziękuję, oglądam.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2015 09:06
casines, mój Lg G3 z 3000 baterią przy graniu w Igress na LTE ledwo dociąga do 2h, a telefon ma ledwo pół roku. 😉
Graba.   je ne sais pas
13 czerwca 2015 09:08
a na co polecacie patrzec jeśli chodzi o baterię? Szukam telefonu tak do 800zl(może trochę więcej) i bateria jest w sumie najważniejszym kryterium. Samsungi czy nokie? o LG słyszę same niepochlebne opinie, myślałam trochę o iphonie, ale zniechęca mnie troche itunes :P
Czy te emotikonki stworki, ikonki różnych rzeczy itp. da się jakoś ściągnąć na telefon, czy jeśli tego nie ma w telefonie to już nie będzie? Irytuje mnie to, że zamiast tych buziek, widzę kwadraciki.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 czerwca 2015 09:22
Osobiście nie kupiłabym nigdy Nokii, bo ich system według mnie do intuicyjnych nie należy.
W obecnej chwilii LG wypuszcza tak samo dobre (albo i lepsze) telefony co Samsung, a w niższych cenach. Np LG G4 = Samsung Galaxy S6, a róznica w cenie w abonamencie to niemal 1000zł.


Miałam Samsunga Galaxy S3,którego bardzo kochałam i kupiłam LG G3. Wszyscy mówili, że LG do dupy. Ale co jest w nim do dupy? Nie mam z nim żadnych problemów, tak jak nie miałam z S3.
I właśnie 20 minut temu robiłam porównanie LG G4 vs Samsung Galaxy S6 Edge i się okazuje, że jednak tańszy LG wypada lepiej. 😉

W obecnej chwili ja bym wybierała tylko pomiędzy LG a Samsungiem. 😉
Jara ja mam baterie 3200. A już myślałam że tylko mi schodzi tak szybko bateria...
LG ma bardzo fajne telefony w świetnych cenach, piszę już o tym od dawna  🙂 Miałam samsunga s2, w sumie dalej go używam ale tylko do smsów i dzwonienia i nie zdecydowałabym się drugi raz na samsunga, no nie.. Ceny totalnie z kosmosu (zwłaszcza że ja nie biorę umowy z telefonem) a same telefony tyłka nie urywają, ale to oczywiście tylko moja opinia 🙂
Jest jeszcze pare ciekawych firm, typu wcześniej wspomniane Xiaomi które mam nadzieję zacznie wchodzić na polski rynek lub Pentagramy które już są (np Monster X5 z baterią 3000 i 6000mAh w zestawie. Ile to grania w ingressa 💘 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się