Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

iskierkowa a nie lepiej z UK?

Nie ma to dla mnie większego znaczenia,ale faktycznie lepiej bo wysyłka tańsza i nie trzeba płacić cła 😉 dotychczas dołączałam się do zamówień z USA,ale nie widzę przeciwwskazań żeby zamówić z UK.  zależy mi żeby dostępne były pasty i absorbina 😉
Cześć!Jest ktoś zainteresowany zamówieniem leków na wrzody dla koni Abprazole z USA ze strony www.abler.com ?U mojej kobyłki wrzody zostały zdiagnozowane dwa dni temu,więc pierwszy raz będę to sprowadzać.Ponoć teraz jest sezon dla wrzodowców,więc szukam chętnych do zbiorowego zamówienia.Będę wdzięczna za każdą pomoc.Z góry dzięki  😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
02 kwietnia 2015 17:06
Czy ktoś zbiera aktualnie zamówienie z Hooksa 🙂 ?
karolciaequilano aktualnie zamówienie zbiera Kahlan  :kwiatek:
karolciaequilano   marzenia się spełniają
02 kwietnia 2015 18:42
Grettiena- bardzo dziękuję za info  :kwiatek:
Czy ktoś byłby chętny do zorganizowania zamówienia z premier equine: http://www.premierequine.co.uk ? Do wtorku jest zniżka na wszystko -30%.
Ja niestety nie umiem tego ogarnąć ale chciałabym się podłączyć  😉
Ja zastanawiam się nad ochraniaczami krosowymi. Dobrze kojarzę, że u nich dość regularnie są też wyprzedaże -50%?
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
10 kwietnia 2015 21:03
[font=Verdana]UWAGA[/font]

Robię zamówienie na ochraniacze professional choice z USA
zainteresowanych zapraszam na priv 🙂
bardzo atrakcyjna cena 🙂
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
12 kwietnia 2015 20:43
Czy ktoś może aktualnie robi zamówienie z premierequine i można by było się podłączyć?

Ewentualnie, czy ktoś chętny przyłączyłby się do mnie (tak, żeby przesyłka do Polski
wyszła darmowa = min. 100 funtów)?
Szukam chętnych do wspólnego zamówienia Hyalutidin HCC Mobility. Jedno opakowanie normalnie kosztuje 600 zł, przy zakupie 3 u dra Golonki - 500 zł. W weekend wybieram się na południe i mogę zajechać do Gliwic. Niewykluczone, że zrobię taki kurs jeszcze kilka razy (tak, żeby kuracja trwała kilka miesięcy - a nie chcę zamrażać kasy i kupować od razu 3 sztuk). Leki mogę rozesłać kurierem za 20 zł z ubezpieczeniem. Do piątku muszę mieć konkretne deklaracje.
anetakajper   Dolata i spółka
24 kwietnia 2015 12:43
Ktoś będzie robił zamówienie : http://www.equestrian.com/c/clearance/?pageSize=160 
Chciałabym się podłączyć  :kwiatek:
czy nie będzie ktoś zamawiał z
www.kraemer-pferdesport.at  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
podłączyłabym się z chęcią :kwiatek:
Ja tak długo czekałam aż sama zamówilam. Gdyby ktoś jednak reflektował to ja także się podepnę pod Karemera.
czytając wasze zmagania z kreamerem ,cieszę się ,że mam możliwość podjechania tam w każdej chwili  😡
Akurat z kraemerem zmagan brak, zamawia sie od nich szybko i bezproblemowo 🙂 proste jak budowa cepa.
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2015 11:20
Dokładnie, zamówienie z Kraemera to czysta przyjemność, tam nie ma naprawdę żadnych zmagań i problemów. Ja robiłam niedawno zamówienie, więc szybko raczej nie będę znowu zamawiała.
Ja się z nimi broń Boże nie zmagałam - jednak opcja podzielenia kosztów wysyłki do Polsku jest milą opcją!
No chyba, że komuś nie robi to różnicy.
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2015 12:54
Euphorycznie, z tym się zgodzę, fajnie jest ten koszt podzielić, chociaż 15 euro ogólnie rzecz biorąc da się przeżyć 🙂 No i jak się zamawia za ok. 300 euro, to nalicza się rabat i wtedy wychodzi wysyłka w cenie.
Livia, a gdzie jest informacja o tym rabacie?
laczy sie z innymi promocjami?
Euphorycznie, 2 pady to już 200 mamy w planie wydac.... :P moze trzeba sie zastanowic zeby cos jeszcze wziac, albo kogoś dokoptowac, zeby wiekszy rabat wyciągnąć? 😉 (i bede brac wysylke do niemiec raczej - darmowa powyzej 150 ojro 😉 )
Livia   ...z innego świata
28 kwietnia 2015 10:33
horse_art, nigdzie nie ma, ale jak jestem zalogowana na swoje konto to powyżej 250 Euro mi się naliczyło 😉 Raczej nie łączy się z innymi.

W sumie jakbyście robiły, to się podłączę, bo widzę że wreszcie przyszły pokrowce na siodła, które chciałam.
Livia a jakie to pokrowce? poka  👀
Livia   ...z innego świata
29 kwietnia 2015 17:14
Euphorycznie, TAKIE dokładnie 🙂 Chciałam je zamówić już dawno, ale nie było ich w magazynie, dopiero teraz przyszła dostawa.
anetakajper   Dolata i spółka
11 maja 2015 11:55
Czy ktoś będzie robił zamówienie z hooksa? Chciałabym się podłączyć  :kwiatek:
Dziewczyny, do poniedziałku mogę być codziennie w Kraemerze w Poczdamie, więc jakby ktoś coś chciał to zapraszam na PW 😉
Czy ktoś nie reflektuje na zakupy z Bucasa? Będę robić niedługo, wysyłka gratis i mam dostęp do całkiem zacnych cen - pełna oferta. Więcej info na PW.
Witam
Czy znajdzie się jakaś dobra dusza, która będzie niedługo na zakupach w Kramerze albo robi zamówienie zbiorowe, do którego można się podłączyć? Potrzebuje kupić 2 rzeczy dla mini shetty za około 50 €.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Naprawdę, nikt... nic... w sprawie zakupów z niemieckiego Kraemera?
Jestem zdesperowana, bo potrzebuje niedostępny w polskich sklepach sprzęt dla mini szetlanda.
Jeśli ktoś będzie chętny dołączy???- bo ja będę zamawiała zakupy za kwotę 50-70€, a od 250 € naliczany jest rabat 5%, a podobno od 300€ -przesyłka gratis? Wyczytałam taką informacje na forum o rabatach i darmowej przesyłce - ktoś potwierdzi?
Pozdrawiam.
ewamloda, szkoda że nie napisałaś 3 dni wcześniej bo jeszcze we wtorek rano byłam w Kramerze. Mam 5% rabatu na stałe, moge ewentualnie pożyczyć.
Będę zamawiać w tym tygodniu Equimins Flexijoint z Wielkiej Brytanii. Dostępne pojemności 1, 2,5 i 5 litrów.
Przy założeniu, że dwie osoby zamówią po kanisterku 2,5 litra wyjdzie on po 400 zł (a nie 500 zł jak w polskich sklepach) + 14 zł przesyłka na terenie PL.
Im więcej osób tym lepsza cena. Ktoś chętny?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się