Nasza twórczość fotograficzna cz. II

podzielę się z kilkoma fotami z warsztatów psiej fotografii z cudowną Alicją Zmysłowską  😜


Ooo, znam Paulinę 😀 Mały Kraków.
Nie chcesz czasem pofocic moich chodziaków? Bo zdjęcia piękne 😉 no i psich modeli też miałaś cudownych 🙂
smartini, cieszę się, że coś się spodobało :kwiatek: A okładki gratuluję! 😅
Monta, pierwsze nie jest czarno-białe tylko szaro-szare 😉 Na drugim z kolei powychodziły przepalenia. Kadry same w sobie raczej na plus 🙂
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
29 maja 2015 18:33
ja dziś tylko na chwilę, sezon zawodów w pełni 😉
i rybka pożyczona na jeden weekend, faaajna zabawa  😍

edit: zmniejszyłam  😡
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 maja 2015 21:40
Kaskal ale zazdro  😲 też chcę fisha! Oba kadry wymiatają <3

Wróciłam właśnie z mikrowycieczki do Kolonii i snując się w deszczu po targu staroci kupiłam.... szkło  👀 jakaś prehistoria analogowa, 50mm f.1.4  😵 nijak do Nikona nie pasuje i czeka go wycieczka do Palecwnosie, który zawyrokuje czy wgl coś z tego będzie, no ale dałam za niego... 24 euro... Kompulsywne zbieractwo się włączyło, nie mogłam się oprzeć i nie wziąć.
Tak więc trzymajcie kciuki za możliwą (i możliwie tanią) przeróbkę pod Nikona  😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2015 21:54
Smartini, jak dziś pamiętam wycieczkę szkolną do Wiednia i sklep w rogu jakiejś ciasnej uliczki, a w nim na wystawie po sam sufit cacka analogowe 💘 niestety nie pozwolili mi wejść, ale z kolegą nie mogliśmy się oderwać od szyby (zresztą później mi wcisnął Heliosa).

Kaskal, już Ci na fbl pisałam, że zazdroszczę. Zmniejsz zdjęcia.
smartini, Facella, dziękuję!  :kwiatek:
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
01 czerwca 2015 13:03
Ja co prawda raczej nie robię zdjęć na zawodach, bardziej "artystycznie", ale pokażę swoje ostatnie wypociny  😉


Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 czerwca 2015 08:30
kaskal, fajne kadry, też lubię pobawić się fishem.

A tymczasem elegancja rodem z wyścigów w Newmarket  😀

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11013259_800607580055607_2241171074961020693_n.jpg?_nc_eui=AWjpS6UgdU0MhdPzyP8XXz95IX6XtVUA426B9w&oh=87044a762533365191722a7866622020&oe=55F09501[/img]

edit: rozmiar foto
Świetne! Jak zawsze od Ciebie 🙂
Ja jestem po całym weekendzie sesji z dziećmi i umieram 😀
Wojenko 🙂
Przypomniałaś mi moje dawniej popełnione 🙂

Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 czerwca 2015 22:20
Sezon na leżenie w trawie uważa się za rozpoczęty 😉









Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2015 19:10
Lena, bardzo fajne! Co za szkiełko?
Tokina 100/2.8 macro
smartini   fb & insta: dokłaczone
05 czerwca 2015 11:38
smartini, no pewnie 😉


edit:
wróciłam ze spaceru z psem i coś pofociłam 😉
Do kosza, czy coś próbować z niego wyciągnąć? Oczywiście widzę, że jest dużo rzeczy nie tak, jak powinno być, ale ma to dla mnie jakiś swój klimat 😉
Moje pierwsze próby z Heliosem

Kastorkowa   Szałas na hałas
06 czerwca 2015 05:47
Moje dwie kwiatopstryki

Moon   #kulistyzajebisty
08 czerwca 2015 20:47
Lena boskie kolorki!

Tymczasem jaram się fotami z CSIO  😍 wolę nie liczyć na sztuki ile zrobiłam, folder zajmuje mi jakieś 30gb O.o













znowu galeria na rv mi jakość i kolorki zjadła, a bu 🙁

Moon, ale żylety! Mi coś niestety nie szło z ustawieniami 🤔
Moon, pierwsze i ostatnie świetne!  🙂
Może ktoś ma natchnienie na zdjęcie około rowerowe? Do jutra do 20 można nadsyłać prace na [url=http://www.masa.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=295:cykliczny-konkurs-fotograficzny-2015&catid=17:wito-cykliczne&Itemid=71]cykliczny konkurs fotograficzny[/url] 🙂
Moon, z galerią RV nie jest jeszcze tak źle, ja jestem przerażona, jak foty wyglądają na facebooku... 🤔

Kilka moich czwartkowych strzałów, bo dopiero pierwszy dzień ogarnęłam 😁 Mój sprzęcik całkiem miło mnie zaskoczył 🙂









Zrobić zdjęcie z dekoracji bez możliwości wejścia na parkur to mission impossible 😁

Pamiętacie, że wernisaż wystawy STADO już jutro? Kto się wybiera 🙂?
Więcej informacji: klik

Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
11 czerwca 2015 15:00
moje pierwsze krajobrazy, prosze o konstruktywna krytyke 🙂 Wstawilam te zdjecia tez w watku o gorach ale tu moge prosic o opinii 🙂

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10
Gienia-Pigwa na codzień nie udzielam się w wątku, ale dla mnie zdjęcia szał! Jedyne nad czym bym popracowała to kolory, na większości zdjęć niektóre elementy, przynajmniej dla mnie, zlewają się. Myślę, że możnaby jakoś je wyciągnąc.

Jeśli jesteśmy przy poprawie kolorów. Zdjęć nie robię, ale często dostaję takowe do obróbki do dalszego wykorzystania. Niestety każda moja próba zrobienia czegoś dobrego z kolorami kończy się źle  🤣 Czy macie może godne polecenia tutoriale czy artykuły, które mogłyby mi w tym pomóc? Chętnie poczytam też po angielskiu. Dodam, że korzystam z Photoshopa.

Z góry dziękuję  :kwiatek: :kwiatek:
Jesli ktos chetny poogladac, zapraszam 🙂 https://www.facebook.com/Mo16photography
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się