wasze ulubione seriale

Strzyga, lol 😂 Zoidberg i Bender to najlepsze postaci ever.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 maja 2015 20:02
Przez długi czas miałam dzwonek w telefonie z dr zoidbergiem robiącym woop woop woop woop woop
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 maja 2015 20:06
Jeszcze Adventure Time uwielbiam(co widać po awatarze 😎 ), ale to już hardcore dla chorych umysłów 😁
Obejrzałam Devious Maids 😉 faktycznie super serial. Mega lekki i fajnie się ogląda 😀
a ja zaczęłam oglądać  ,,The Good Wife" i wpadłam  😍 😍
Jak już będę na bieżąco z Suits ( :kocham🙂 to też mam zamiar się wziąć za Good Wife. 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 maja 2015 08:22
Zaczełam oglądać Arrow i Flasha  🏇

P. przepadł przy oglądaniu The Big Bang Theory  😂

czy odcinek 23 - My Brother's Keeper SPN to finał 10 sezonu? 👀

safie, Big Bang 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 maja 2015 20:41
Dzięki  🙂 tak to jest jak się na szybko pisze i nie myśli  🤣
Gniadata   my own true love
30 maja 2015 18:14
calore niestety tak 🙁
Dziewczyny, wam tez seansik.tv nie działa ?
Interbeta, patrzyłam teraz i nie działa
Gniadata, już obejrzałam. niezły pomysł z tym Mrokiem, chociaż zaleciało strasznie OUAT 😁 może ten 11 sezon nie będzie taki zły
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2015 14:44
Dziewczyny, wam tez seansik.tv nie działa ?

😵
(18+ bo się pan Mecwaldowski brzydko wyraża)
Dobrze, że obejrzałam ostatniego Castle'a, może do końca września sobie znajdę nową stronę...
A odcinek nic mi nie urwał i jestem zawiedziona. Tak jakby to wcale nie był finałowy odcinek sezonu, tylko każdy inny  🙄
Kto oglądał ostatni odcinek Bones? Smutno mi :-(
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
31 maja 2015 17:07
Dziewczyny, wam tez seansik.tv nie działa ?


niestety też... ewentualną alternatywą może być kinoman.tv 🙂
Mnie juz wkurza wylaczanie moich ulubionych stron i przerzuciłam sie na książki...
Gillian   four letter word
31 maja 2015 21:21
Czekoladowiec, a co się stało? ja nie oglądam już od jakiegoś czasu bo się mdłe zrobiło, ale zaintrygowałaś mnie 🙂 zarzuć spoilera na pw 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2015 21:21
Jadę autem, radio włączone, wiadomości polityczne ze świata i nagle słyszę "Według Richarda Webbera(...)" i od razu zaciesz - to chyba się leczy  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
31 maja 2015 21:24
[quote author=Interbeta link=topic=205.msg2367917#msg2367917 date=1433068358]
Dziewczyny, wam tez seansik.tv nie działa ?


niestety też... ewentualną alternatywą może być kinoman.tv 🙂
[/quote]

Pytanie "jak długo?"  🙁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
31 maja 2015 21:58
smarcik tak, to już zdecydowanie zboczenie 😁
smarcik haha dokładnie <3
Gillian posłałam priv 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2015 22:47
Ja też poproszę spoiler z Bones 😉
I ja po proszę o spoiler Bones :-). Może to mnie odciagnie od ogladania serialu w sesji :P
Gniadata   my own true love
01 czerwca 2015 07:48
Gniadata, już obejrzałam. niezły pomysł z tym Mrokiem, chociaż zaleciało strasznie OUAT 😁 może ten 11 sezon nie będzie taki zły


właściwie to SPOILER
ja pierwsze co pomyślałam to "jeeezu, znowu popsuli świat?" 😁
no i co będzie z Casem, i Crowleyem, i Śmiercią (strasznie go lubię, mam nadzieję, że nie zabili go tak.. na śmierć :hihi🙂 🙁
Gniadata, oj tam, wyjątkowo żaden z braci nie umarł 😁 oni chyba tylko w nieparzystych sezonach odwalają kitę 😁 najbardziej boję się o Impalę, bo C&C na pewno przeżyją. w końcu Śmierci chwilowo nie ma, ale wątpię, żeby zniknął na dobre. może odleciał w to miejsce, gdzie chciał wysłać Deana?

o którym odcinku Bones mówicie?
ja robiłam 3 podejscia do ostatniego sezonu Supernatural, ale ostatnie 5 odcinków to wciągnęłam w jeden wieczór 😀 Mimo że znowu coś bracia w świecie popsuli, mimo że już nie wiem co nowego mogą wymyślić to i tak czekam na kolejny sezon 😀
Na czym oglądacie? Od czasu kiedy umarło iitv nie mogę znaleźć sensownego serwisu:/
Ramires, ja na watchseries ale tam masz w oryginale 😉 Jak potrzebuje coś z napisami ładuje z rana na kinomanie. Póki co nic lepszego nie znalazłam ;/ po iitv świat się skończył.
Gniadata   my own true love
01 czerwca 2015 12:16
calore hahahaha może cos w tym jest z tymi nieparzystymi sezonami 😂 jeny, ten serial doprowadził do tego, że jak Dean celował w Sama tą kosą to no było mi troszkę smutno, ale bardziej zastanawiałam się co tym razem wymyślą, żeby go wskrzesić? 😁 co do Impali, spooooko, Dean ją przywrócił do żywych po kraksie z ciężarówką w pierwszym finale, ze spotkania z Ciemnością też ją wyciągnie 😉 właśnie o Cassa i Crowleya się mimo wszystko boję bardziej niż o pana Śmierć, no bo kurde, taki potężny, stary i w ogóle a tu go Dean wykiwał?  😜

xxagaxx no ja wszystko (oprócz kilku odcinków przed maturą bodajże) oglądałam na bieżąco, dzień po premierze w USA, z ang napisami bo polskich jeszcze nie było, wiesz, jaką ja teraz pustkę w życiu odczuwam? 😂 kolejny raz mam wrażenie, że nie dotrwam do października  😜 a co do fabuły to też tak mi się wydaje, że juz nie mogą nic nowego wymyślić, ale nie zdziwiłabym się w ogóle, jakby 11 sezon nasz zaskoczył 👀

Ramires ja torrentuję + napiprojekt. inaczej bym nie oglądała w ogóle, bo mam tak sprawny komputer i laptop, że nie odtwarzają mi się nawet filmiki z jutuba 😵
xxagaxx Dziekujeee! Nie potrzebuje napisów 😀 A pamietasz może które linki (w sensie np.vodlocker, vidbull itp) działają i są za free? Bo oczywiście 90% nie działa
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się