Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

to mam niedouczonego promotora  🙄 wg niego razem


Oddzielnie, ale od "nie do uczonego" aż oczy bolą.  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2015 10:45
to mam nie do uczonego promotora  🙄 wg niego razem


Niedouczonego jak już jesteśmy w temacie pisowni  :kwiatek: Btw. kłóci się z Tobą o takie pierdoły? Współczuję..  😉
wiem wiem 🙂 komputer żyje swoim życiem 😉 już zmieniam 🙂

Tak kłóci się o to 🙂 jak i o 100 innych rzeczy 🙂
Ma za dużo wolnego czasu albo nie ma poważniejszych zastrzeżeń, to czepia się drobiazgów (i to jeszcze niesłusznie).
Zaciśnij zęby, przetrwaj, obroń.  :kwiatek:
Najpierw muszę ją napisać hihi  😀iabeł: ostatnio czepiał się uwaga.... mojego stylu pisania  😁
Najgorsze będą badania. Nigdy ich nie robiłam i nie za bardzo wiem jak, ale to akurat na samym końcu  zrobię 🙂
Spoko wg mojego jest zwrot na przedzie i postawy przedsiębna i zasiębna 😉
czy fitness kluby/ siłownie w hotelach są z reguły w cenie noclegu czy dodatkowo platne?
Do tej pory w hotelach 4* lub 5* spotykałam się, że w cenie.
a to jest szansa 😉 dzieki!
Ale czasem wi fi było dodatkowo płatne <absurd!> 😤
tutaj wifi w podstawowym pakiecie jest darmowe, ale szybsze łącze już płatne 😉
no nic, wrocę do hotelu to się dowiem jak z ta siłownią, ale chcialam juz sbie zaplanowac relaksujące popołudnie 😉
Wyślij do nich maila i zapytaj 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
29 maja 2015 08:44
Dziewczyny poszukuję francuskich perfum o nazwie MATIN BONHEUR Lothantigue.

Zamknęli sklep francuski w moim mieście, na allegro nie ma, Internet wyrzuca tylko francuskie i czeskie strony 🙁
Nikt mi nie odpisał w facebookowym wątku, więc zapytam tutaj:

Da sie jakoś zablokować to ciągłe udostępnianie darmowych doładowań? Mojej mamie sie to udostępnia kilka razy dziennie i nie wie jak sie tego pozbyć...  😵
Teraz jeszcze zaczęła udostępniać filmiki o GMO...
Trzeba było nie klikać 😉

może oczyszczenie komputera adw cleanerem coś da, chociaż to facebookowy wirus..
mama twierdzi, że nie klikała.  😀 nie wchodzi na fb tylko z jednego komputera, więc myślę, że to nic nie da.
Sonkowa, każdy "baner" na którym jest napis "kliknij podwójnie, żeby zamknąć" włącza udostępnianie. Żeby nie wiem jak fascynujące info się pod tym kryły - nie wolno klikać dwa razy.
Jadę nad morze w wakacje do konkretnej miejscowości i szukam fajnego w rozsądnej cenie noclegu. Gdzie mogę zapytać na forum, może ktoś mi polecić?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2015 17:31
Sonkowa, antywirus na komputer, odklikanie WSZYSTKICH  aplikacji z centrum aplikacji,  zmiana hasła na fb, mailu i innych ważnych rzeczach. i wytłumaczenie mamie, żeby nie klikała. Bo może sobie krzywdę zrobić 😀
halo tylko, że już kliknięte, więc za późno. A mówiłam jej żeby fb nie zakładała!  🤣

odklikanie WSZYSTKICH  aplikacji z centrum aplikacji


jestem ciemna. jak to zrobić?  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 maja 2015 17:52
Dziękuję Ci bardzo!  :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
31 maja 2015 10:32
Jadę nad morze w wakacje do konkretnej miejscowości i szukam fajnego w rozsądnej cenie noclegu. Gdzie mogę zapytać na forum, może ktoś mi polecić?


jeśli jedziesz do Ustronia Morskiego to mogę Ci pomóc  🙂
i wytłumaczenie mamie, żeby nie klikała. Bo może sobie krzywdę zrobić 😀 A jak już musi-musi, to może opcja otwierania linku w oknie incognito w Chromie? Wtedy jak na dłoni widać, kiedy FB domaga się zalogowania się od nowa (żeby udostępnianie zadziałało).
Bo moja mama wie co to jest okno incognito.  😂
Jak jej zaczęłam tłumaczyć przez telefon co ma zrobić to dała mi maila i hasło i kazała naprawić.  😂

edit. weszłam na to mamy konto i ona nie ma żadnej dodanej aplikacji...
Czyli co? Tylko pozmieniać hasła?

edit 2. pozmieniałam hasła i wszystkie udostępnienia zniknęły.  😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2015 21:53
Jeśli kupię zegarek Swatch przez internet w sklepie z zegarkami ale nie sklepie Swatcha to w razie reklamacji będę musiała odesłać również do tego sklepu czy mogę to załatwiać np przez salon Swatcha? (na gwarancji jest napisane PL+międzynarodowa). Przyznam, że różnica w cenie kusi ale chyba wolę dopłacić niż martwić się w razie problemów.
Kochani, mamy pytanie. Moja bratowa ma przedstawić zaświadczenia że nie ma żadnych dochodów. Jej mąż ubiega się o nieoprocentowaną pożyczkę z zakładu pracy  i kazali mu przedstawić takie zaświadczenie. Jego żona nie jest zarejestrowana w biurze pracy (celowo bo jeszcze przez kilka miesięcy pracy podjąć nie może) Kto wydaje takie zaświadczenie?? czy aby na pewno PUP-gdy bratowo nie jest zarejestrowana?? (taką informację uzyskał w zakładzie pracy)
Bulana, PUP wydaje zaświadczenie czy się jest/nie jest zarejestrowanym, ma się/nie ma prawo do zasiłku.
Jeśli nie ma w rejestrach, albo jest w nowych to chyba od ręki.
O braku dochodów składa się oświadczenie. No i pewnie PIT z zeszłego roku.
Bulana, ale czemu nie jest zarejestrowana jako bezrobotna? Przeciez w ten sposob nie ma ubezpieczenia zdrowotnego...

Dziewczyny co do zatok robcie sobie mieszanke soli fizjologicznej z kilkoma kroplami wody utlenionej, mozna dodac tez ciut ciut jodyny. Zakraplajcie kilka razy dziennie z odchylona glowa i dajcie chwile zeby podzialalo w zatokach. Nie trujcie sie antybiotykami!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się