... ślub :) ...

Faith, ja również miałam od nich zaproszenia. Po... dziwnym ustalaniu treści i rozkładu tekstu na zaproszeniach zrobili je bezbłędnie i przesłali chyba po 7 dniach roboczych. Może nawet mniej, teraz już nie pamiętam dokładnie.
desire   Druhu nieoceniony...
28 maja 2015 20:40
llamarada, lokal, który organizuje takie imprezy jak wesela itp. powinien mieć to opłacone na rok z góry. tak samo dj'e/zespoły grające na imprezach, pojedynczo jak widać -  nie opłaca się. Chociaż to dziwne, bo w miejscu pracy taką stawkę z ZAiKSu mieliśmy na cały rok.  😲
Wracając do pytania - jest to zgodne z prawem, czytajcie umowy nim podpiszecie, wtedy nie będzie żadnych niespodzianek.  😀iabeł:
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
28 maja 2015 21:10
desire, Wszystko było jasne tylko zapis "... para młoda ma obowiązek dokonać opłaty do ZAiKS w wysokości..." i tyle 🙂
Ale dopytuję się bo myślałam, że właśnie mają to opłacone sami 😉
Co do umów czytam zawsze dokładnie, bo je sama z klientami podpisuję  😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 maja 2015 23:22
llamarada,
Jeśli opłata DO ZAiKS, to nie dla restauracji, trochę to pachnie naciągactwem.

Co do weselnego menu, to również je rozważałam, ale ostatecznie doszłam do podobnego wniosku, co z zawieszkami, w naszym przypadku byłby to kolejny zbędny gadżet.
llamarada my też płaciliśmy ZAIKS (też ok 300zł). Nie wiem czy przypadkiem wszędzie gdzie są występy na żywo nie trzeba uiszczać tej opłaty.

Zawieszek na alkohol nie mieliśmy- jak dla mnie zbędny wydatek, ale jeśli tak Wam się podoba i tak chcecie, to dlaczego nie?! W końcu to WASZ dzień!
llamarada, skontaktuj się z ZAIKS i spytaj jak to jest z opłatami.
Czy macie jakis sprawdzony e-sklep zebym mogla zamowic winietki/ksiege gosci/zawieszki na alkohol w jednym miejscu?
Zalezy mi na sprawnej obsludze 🙂


Ja polecam  https://www.facebook.com/LaDolceWedding?fref=ts piękne i oryginalne  💘
faith, Ja tez zamawialam z amelia wedding i byłam zadowolona. Dali chyba 2 szt gratis, dość szybko przyszły od zatwierdzenia projektu.
Dziekuje dziewczyny 🙂
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
29 maja 2015 18:26
llamarada my też płaciliśmy ZAIKS (też ok 300zł). Nie wiem czy przypadkiem wszędzie gdzie są występy na żywo nie trzeba uiszczać tej opłaty.


O cześć Kinga😀
No właśnie chyba tak zrobimy, że po prostu zadzwonimy i się zapytamy 🙂

Co do winietek na alkohol my zrezygnowaliśmy, stwierdziliśmy, że to tylko dodatkowe koszty (niby niewielkie) ale jednak, i tak prędzej czy później wylądują w koszu :P /
Ale co kto lubi, tak jak rochnar napisała, to dla każdego wyjątkowy dzień i ma być tak jak my chcemy!  😀iabeł:
A za mna juz rozmowa kanoniczna 🙂
i kwiaty zamowilam, zdceydowalam sie na bukiet z ecru/rozowych gozdzikow, kulke 😉 a na sale gladiole biale i rozowe + wplecione gozdziki do nas na stol 🙂
llamarada ja kupowalam naklejki na butelki za 7 czy 10 zl za 50 sztuk, zadne pieniadze a wyglada to super 🙂

Zazdroszcze wam dziolchy tych przygotowan! Przechodzilismy dzisiaj z mezem kolo salonu sukien i chcialabym jeszcze raz!
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
29 maja 2015 21:13
Ja na chwilę obecną jestem przerażona, nie tyle kosztami co tym całym zamieszaniem.
W sumie najdroższa impreza w życiu  😅

llamarada ja kupowalam naklejki na butelki za 7 czy 10 zl za 50 sztuk, zadne pieniadze a wyglada to super 🙂

Zazdroszcze wam dziolchy tych przygotowan! Przechodzilismy dzisiaj z mezem kolo salonu sukien i chcialabym jeszcze raz!


Gdzie zamawiałaś te naklejki jeśli mogę wiedzieć? Bo jak takie koszty to aż się zdecyduję 😀
A ja już jutro!

od 11:30 się szykuję, stres straszny - trzymajcie kciuki, żeby wszystko wypaliło!
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
29 maja 2015 22:41
Katasia będzie pięknie!  :kwiatek:
Katasia kciuki sa!!! Baw sie dobrze, oddychaj gleboko i nie daj sie nerwom! 😀 

llamarada nie pamietam dokladnie adresu sklepu, ale mialam takie turkusowe
http://www.slubnezakupy.pl/sklep,121,2525,naklejki_na_wodke_natural_beauty_ea70_50szt.htm
tu tez duzo i taniej
http://www.dodatkiweselne.pl/etykiety-weselne-cat-21.html
Katasia, powodzenia!
llamarada   Nie szukaj wymówek, szukaj rozwiązań :)
30 maja 2015 07:58
Katasia, również trzymam kciuki! 🙂

nerechta te z pierwszego linka są śliczne!
Obejrzałam te z drugiego i zdecydowanie te pierwsze prezentują się najlepiej 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 maja 2015 10:13
Katasia, pięknego dnia!  😀
Katasia samych cudownosci!  😅 :kwiatek:
Katasia powodzenia i udanego dnia! 🙂 Licze, ze pozniej pochwalisz sie nam jakimis zdjeciami🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 maja 2015 11:29
Katasia
Przede wszystkim baw się dobrze, wszystkiego dobrego :kwiatek:

Ja wczoraj miałam panieński, bawiłam się super, mam najlepsze koleżanki na świecie i świetną świadkową 😀o

Robiłam też wczoraj próbny makijaż i jestem załamana, wyszło zwyczajnie i zupełnie nie ślubnie 🙁 zaufałam ludziom, którzy polecali tę panią, ale nie mam pojęcia na jakiej podstawie...
Cholera, znowu pod górkę 🙁
Pauli, pokaż makijaż.
desire   Druhu nieoceniony...
30 maja 2015 13:18
Katasia, go, go, go ! 😉  😅

Pauli, zupełnie nie ślubny, czyli ? Tak widziałaś ten makijaż czy również inni zwrócili uwagę, że coś nie tego?
Averis   Czarny charakter
30 maja 2015 14:34
Dziewczyny, czy makijaż smoky eye pasuje na ślub, czy stawiać na coś delikatniejszego? Będę tam jako świadkowa, a makijaż ma pasowaćdo tej sukienki.



Scottie   Cicha obserwatorka
30 maja 2015 15:09
Averis, śmiało rób smoky, IMO pasuje doskonale (do ślubu, a do Twojej kreacji to już w ogóle). Może nie koniecznie czarne oczy z krechami "na pandę", ale delikatne będzie pasować.
Averis   Czarny charakter
30 maja 2015 15:12
Scottie, dziękuję :kwiatek: Z założenia ma być wieczorowo, ale z klasą, więc panda mi nie grozi 🙂
Averis mroczna ta sukienka troche 🙂

Pauli po to jest wlasnie probny makijaz zeby probowac! Jesli Ci sie nie podobalo to czemu nic nie powiedzialas i nie probowalyscie dalej? Mialas/masz jakas wizje na ten makijaz?
Averis   Czarny charakter
30 maja 2015 16:47
nerechta, sukienka jak sukienka. Po prostu ciemnoniebieska 😉 Najważniejsze, że panna młoda zachwycona 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 maja 2015 20:14
nerechta
Nie było czasu na robienie makijażu od początku, poza tym pani była kompletnie głucha na moje sugestie, próbowałam jej wyjaśnić o co mi chodzi, ale robiła po swojemu, zupełnie pomijając moje uwagi. Prosiłam o granatowy akcent, dostałam szarości, mówiłam o łososiowym akcencie na środku, usłyszałam że nie 🙄

desire
Owszem, mam wizję makijażu, o której zresztą dość szczegółowo opowiedziałam.

To już nawet nie chodzi o sam makijaż, bo kolory można zmienić, tylko o jego wykonanie.
Oceńcie same.
Usta będą w naturalnym kolorze, ale uznałam, że nie ma sensu malować ich na próbnym, bo i tak za chwilę pozbyłabym się pomadki.



Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się