KOCHAM KINO :)

BitSmoked  Dzięki, nigdy o tej stronce nie słyszałam  :kwiatek:
Bo to nie jest strona, tylko program który trzeba zainstalować na kompie 😉 ale warto bo mamy w efekcie TO a tam niemal wszystkie filmy w jakości 1080p i większość z polskimi napisami (z ang są chyba wszystkie). Działa w oparciu o Torrenty, ale nie ma tu tego łamania prawa jak w ich przypadku (tzn. udostępniania dalej ściągniętych filmów). 
"Szybcy i wściekli 7" - przyjemny film, dużo dobrych fur, wybuchów i latających autek za 3,4mln dolarów  🤣
Koncówka super 🙂 faktycznie trochę przydługi, ale nie nudziłam się ani sekundy.
Pjona kolebka, podzielam!  😅
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
29 kwietnia 2015 22:04
Obejrzałam ostatnio Julie i Julia  😍 straaasznie mi się spodobał  😍 😍
Tyle wszelakiego dobra!! Znacie jakieś inne filmy o podobnej tematyce godne polecenia 😀?



Edit: kurka... nakręciłam się na ten popcorn time, już go ściągnęłam, zainstalowałam i coś mnie tknęło, żeby może poszukać na ten temat czegoś w necie i o tu takie coś http://techlaw.pl/popcorn-time-prawo/ 🙁 🙁
Racjonalna , trochę się przeraziłam, ale chyba już nie dam rady zrezygnować z takiej ilości filmów i seriali  😕
Piękna i bestia z 2014 😅
Fajna baja nawet dla dorosłych.
I te sukienki...  💘
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 maja 2015 21:41
Właśnie połknęłam "jeżeli nadejdzie jutro". Film smutny, ale prosty, logiczny i przyjemny w oglądaniu także mogę polecić.
"Jan Karski i Władcy Ludzkości"- warto!!
Właśnie obejrzałam zwiastun Złotej Damy. Dobry film się szykuje. Aż się wybiorę w sobotę. 😀
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2015 19:14
Dramuta12, ja właśnie z kina wyszłam (z innego filmu) i ze zwiastunów, które mnie zaciekawiły też zaznaczyłam "Złotą damę" 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 maja 2015 18:00
Muszę sobie zrobić na dniach powtórkę z młodości i obejrzeć Moulin Rouge 😍 Uwielbiam Nicole Kidman.

Oglądałam też ostatnio Co robimy w ukryciu. Genialne!!! 😍 Uwielbiam tego typu komedie 😜 Obśmiałam się jak norka 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 maja 2015 18:34
wiecie gdzie obejrzę Umieranko?

edit: znalazłam!
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 maja 2015 16:22
Ostatnio mam fazę na filmy o psychopatycznych mordercach :P 🙂 Chyba obejrzałam już wszystkie, ale może coś przeoczyłam 😀 macie coś godnego polecenia? 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 maja 2015 16:23
Racjonalna piona! 😁 Choć ja nałogowo seriale oglądam, filmów nie kojarzę 🤔 Jeźdżców Apokalipsy pewnie oglądałaś?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
26 maja 2015 17:45
Oglądałam też ostatnio Co robimy w ukryciu. Genialne!!!

Kolega z pracy mi to ostatnio polecał, chyba muszę się zainteresować 😉
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
29 maja 2015 09:44
CzarownicaSa, tego akurat nie widziałam, dzięki 😀 co do seriali to oczywiście także katuję wszystkie po kolei, ale o tym to nie tutaj 😉
Co do filmów to jest ich baaardzo dużo 🙂 Mogę polecić:
-Milczenie owiec - klasyk  🤣
-Czerwony smok
-Mr. Brooks
-Kolekcjoner kości
-Złodziej życia
-Zodiak
-American Psycho
-Siedem
i na pewno jeszcze o czymś zapomniałam ;P jak coś to dopisze 😉
Czy ktoś już widział "Wiek Adaline"? Jak wrażenia?
yegua, ja widziałam. Przepiękny, cały film siedziałam jak zaczarowana i zryczałam się jak głupia  😂 
Jeden z najlepszych, jakie widziałam, Blake zachwyca w każdym calu. Uwielbiam filmy z odrobiną magii.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
29 maja 2015 13:03
Racjonalna, Czarownica, ja Wam jeszcze w takim razie polecę "Musimy porozmawiać o Kevinie" 🙂
No i absolutny klasyk - Psychoza!
Racjonalna, trafiłam właśnie w tv na "Rękę Boga", widziałaś? Włączyłam jakoś w połowie filmu, obejrzałam może z 5 minut i reklamy. W ciągu tych 5 minut zginęły dwie osoby, więc się dzieje 😉
Właśnie obejrzałam wiek Adaline, dlaczego wszyscy mówią że jest absolutnie genialny?  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 maja 2015 23:20
Becia jak znajde chwile to zobacze 😀

edit: obejrzałam. Naprawdę kawał dobrego kina. Do tej pory siedzę i zastanawiam się, czy tytułowy Kevin tak bardzo swojej matki nienawidził... czy na swój sposób kochał?

Obejrzałam też wczoraj Tomorrowland. Ot, taka bajeczka dla dzieci... choć chwilami się pośmiałam. Ale nie lubię tego typu filmów, więc może dlatego nie zrobił na mnie wrażenia 😉
Właśnie obejrzałam "Wiek Adaline". jest geeeeenialny.  😜 😜 😍 😍
Tez mi sie podobal, chyba najbardziej piekna Adaline w roznych retro stylizacjach 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 czerwca 2015 13:22
Ex machina- dobry, polecam.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
22 czerwca 2015 06:25
Jurassic World- jestem zachwycona 😍
Jeśli ktoś tak jak ja kochał w dzieciństwie Jurassik Park to się nie zawiedzie- we mnie film wywołał dokładnie takie same emocje jak te naście lat temu, kiedy oglądałam go po raz pierwszy 😍 Znów wbijało mnie w siedzenie, znów się śmiałam, znów czułam dreszcze- no dla mnie meeeegaaaaa 😍 Był przewidywalny, w sumie bazowano na takich samych momentach, efektach i błędach jak w poprzednich częściach, ale to było coś czego ja osobiście się spodziewałam i oczekiwałam. Scena finałowa mnie zachwyciła, a dodatkowo jej koniec- no dla mnie mistrzostwo, nie spodziewałam się tego! 😀
Także, no- polecam!!! 😍
Tyciutki spioler:
(Jedynym elementem absolutnie fantastycznym i nieprawdopodobnym była dla mnie główna bohaterka popierdzielająca cały film w szpilkach i uciekająca w nich przed T-Rexem 😁 Popłakałam się ze śmiechu jak to zobaczyłam 😁 )
Również oglądałam "Wiek Adaline", świetny film
Byłam też na jurassic World, podobał mi się, ale nie jestem fanem gatunku - chlopaki chciały iść to poszłam  😁  fajny, widowiskowy, zakończenie spoko.

Czarownica, tez uwielbiam ten motyw, mistrzostwo! Lałam pól filmu  😜
Wróciłam z kina z filmu Timbuktu...
Zdecydowanie jeden z tych filmów, które nie kończą się wraz z napisami. Zostaje z nami jeszcze na długo po wyjściu z kina. Próżno szukać wartkiej akcji - film momentami zdaje się być wręcz nudny i dłużący się ale to tylko złudzenie, okazuje się, że każda minuta była potrzebna i spójna dla klimatu filmu. Niesamowite zdjęcia, poruszajaca, przepiękna muzyka i smutne refleksje... Szczerze polecam!

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się