sklepy internetowe

Wielki plus dla Amigo - wysyłka błyskawiczna  😀
Kurcze te koniki5 tylko equizone i equizone na tym forum poleca i wrzuca do promocji
o innych sklepach wszytscy informuja na bieżąco. innym sklepom mozna wystawiac plusy a temu nie?

sprawdzilam - nie tylko ja.
Nie napisałam że tylko ty, tylko że ty tylko o nim piszesz + ostatnio było to ciutkę wątpliwe, no ale tylko rzuciłam uwagę  :kwiatek:
powtórzę... nie tylko ja 🙂
W dalszym ciagu mówię ze chodzi mi o to ze TY piszesz tylko o nim a nie ze o nim piszesz tylko ty. Uf 👀
Zaległy duży + dla Bergo  😍
i również plus dla konika szczególnie za profesjonalizm i kontakt! Wcześniej dawałam minusik, ze względu na to, że sztyblety okazały się wyjątkowo za małe, ale bez problemu otrzymałam zwrot pieniędzy, więc jestem zadowolona 🙂  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
29 maja 2015 09:01
Plus ➕ dla Konika 🙂 co prawda nie mieli na stanie produktu z promocji, który wisiał na sklepie ale szybko i łatwo wymieniony został na co innego 🙂 szybka wysyłka
+ dla GNL, szybko sprawie i z gratisami 🙂
drabcio
też chciałam plusa dla Equizone, ale w tej sytuacji nie wiem czy mogę, żeby nie być posądzonym o dywersję 😉
Ja kupiłam bat ujeżdzeniowy  Fleck z dajmondami Swarovskiego  😍
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
29 maja 2015 21:00
Dotarła paczka z Equi-Shopu wszystko ok - jedna rzecz dziwna żaden z czapraków nie miał metki - jakby towar był z wystawy (?)
Ja też dzisiaj dostałam przesyłkę z Equishopu, mój czaprak ma metkę  😉
+ dla GNL
Za bardzo szybką realizacje zamówienia 🙂
Ode mnie też wielki + dla GNL. Kolejne błyskawicznie zrealizowane zamówienie, fajna cena i jeszcze gratisy 🙂
Gniadata   my own true love
01 czerwca 2015 14:10
+ dla bergo 🙂 super cena i szybka realizacja.
+ dla Bergo szybko, fajne zniżki jak zawsze 😉
i czekam na pierwsze zamówienie z GNL 😉 Ciekawa jestem kiedy będzie i czy wszystko dostanę co chciałam 🙂
polecam cavalloshop, szybka wysyłka (kurier) i często dorzucają miłe gratisy  :kwiatek:
+ dla bergo, wysyłka ekspres i wszystko w porządeczku

+ dla pasi-konik za możliwość zmiany zamówienia jak już praktycznie jest u kuriera (musiałam coś jeszcze dorzucić) i za fajne promocje + super miła obsługa

+ dla salonkonskiswiat chociaż Pani się pomyliła w kolorze bryczesów, ale ostatecznie odesłali te, które chciałam, fajne promocje, ekspresowa wysyłka no i obsługa chętna do udzielania informacji 🙂


i tutaj niby plusy ale w sumie nie wiem..
gnl - wysyłka raczej dłuższa niż zapewnienia że najpóźniej xx, ale i tak szybciej niż napisane w terminie dostawy, na czas się wyrobili więc ok. Niestety bryczesy, które zamówiłam dostałam poplamione (a raczej miały takie czerwone 'szramy' ,widać ktoś po mierzeniu nie uszanował), na metce miały inną cenę niż w sklepie, Pani zaproponowała wymianę, ale to już by było po zawodach, dosyć długo czekałam na zwrot pieniędzy(co jest mega dziwne bo jak dzwoniłam i odmawiałam dwie pierdółki to zwrot miałam od ręki), ale wyrobili się w czasie, no i + za fajne promocje łączące się z kodem stałego klienta

później horse-trade, zamówiłam dwie pary bryczesów, niestety jakiś nowy model który może dla niektórych nieznacząco ale odbiegał od zdjęcia na stronie tj. nie miał rzepów, co jest dla mnie absolutnie nie do przejścia. Na zwrot pieniędzy czekałam dosyć długo + dwa maile przypominające
jeżeli chodzi o wysyłkę to super ekspres, fraczek który potem domówiłam przyszedł w trybie ekspres + miła i kompetentna obsługa no i bardzo fajne jest to że dużo rzeczy mają na stanie

jeżeli chodzi o konika to moje maile pozostały nadal bez odpowiedzi, Pani w biurze UOKiK zgodziła się z moim zdaniem, także jeżeli ktoś został potraktowany karniakiem w postaci odliczenia sobie kosztów darmowej wysyłki może spokojnie dochodzić swojego, dam znać jak się zakończy sprawa 🙂
drabcio no proszę, czekam na newsy od Ciebie w sprawie konika i tego zwrotu bez kosztów wysyłki 😉

Ode mnie plus dla konika za ekspresową realizację zamówienia  :kwiatek:
Czy jeżeli otrzymałam towar niezgodny z tym co było na zdjęciu i zwracam całość zamówienia to sklep pokrywa koszt wysyłki za zwrot czy ja?
A co z kosztami wysyłki towaru do mnie, też mi powinni zwrócić?
Jeżeli pytasz ogólnie to odpowiem na drugie to jeżeli odsyłasz całość zamówienia to sklep musi ci zwrócić wartość najtańszej oferowanej przez sklep wysyłki tj jak zamówiłaś kuriera za 15 to oddają ci 10 zł bo tyle np mieli za poczte polska.

A co do pierwszego to w sumie nie wiem, ja i tak bym jedne odesłała, a drugie miałam z darmową dostawą więc machnęłam ręką
ja z prośbą  :kwiatek: szukam sklepów jeździeckich które mają w swojej ofercie produkty Harry's horse oprócz gnl'u nie nie znalazłam żadnego, który miałby szeroką ofertę tych produktów, będę wdzięczna za info który jeszcze sklep ma sprzęt tego producenta(jeśli komuś rzuci się w oczy  :kwiatek🙂
A szukasz czegoś konkretnego?
Precelek, Briar.pl ma sporo tej marki
Precelek Horsetown też ma w ofercie HH.
ode mnie duże plusy dla:
GNL
Salonu Koński Świat
Beckersport
Equishop

oraz ogromny dla Pasi- Konika!
karolciaequilano   marzenia się spełniają
03 czerwca 2015 12:12
Duże PLUSY dla Yard- Equites,Equishop, GNL- bardzo miła obsługa, klient jest dobrze poinformowany i szybka wysyłka
Niestety małe rozczarowanie w sklepie Dobry-Koń.

edit. dopisanie sklepu
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
03 czerwca 2015 17:31
Pomyślałam, że podzielę się moją opinią o sklepie Equiversum.
Chciałam zamówić ogłowie, które nie było nigdzie indziej dostępne, ale słyszałam wiele negatywnych opinii o tym sklepie i bałam się, że stracę pieniądze. Zamówiłam za pobraniem, z góry założyłam, że nie będę na wiele liczyć i że pewnie paczka w ogóle nie przyjdzie. Po ok. dwóch tygodniach (ogłowie było dostępne na zamówienie) dostałam maila z informacją, że paczka została wysłana, zadzwoniła do mnie też pani ze sklepu, żeby to potwierdzić i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Paczka doszła, a ja jestem naprawdę mile zaskoczona. Ode mnie duży + dla tego sklepu. 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 czerwca 2015 15:18
Ogromnie polecam  [font=Verdana] Sklep jeździecki BERGO. [/font]
Przy dużym zamówieniu otrzymałam konkretny rabat.
Do tego wysyłka -szybka, gratisowa.
A na koniec do mojej paczki  dorzucili nabłyszczający spray do sierści. 😅
Czego chcieć więcej?  😀

Również plus dla Amigo - sprawnie i bezproblemowo.
Precelek polecam konika i w Horsetown mają w fajnych cenach  😉 briar ma wysoko cenowo, chyba, że jakiś rabat masz
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się