Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nie Smoku nie napisano, że błąd w systemie tylko, że z powodu dużego zainteresowania promocją musieli podnieść ceny, bo tak jest sprawiedliwie i słusznie.
I to nie tylko na RV, ale także na swoim fb. A dokładnie to nie spodobało im się, że klienci sprzedawali później te rzeczy o 10-20 zł drożej.
sklep nie ma prawa zmieniać warunków regulaminu w trakcie trwania promocji o charakterze nieciągłym. [...] tak stanowi kodeks cywilny.

o ilesklep nie zastrzeże sobie prawa do zmiany regulaminu lub jego odwołania przed upływem czasu
z zastrzeżeniem, że klient który kupił po cenie promocyjnej, np. za -60% nie może bez ostrzeżenia dostać rabatu -50%, musi się na to zgodzić, na te -50%, inaczej transakcja jest nieważna z winy sklepu.

ja wiem, że ludzie sprzedawali z 10-20 zł. zyskiem, choć nie spodziewałam się, że tak szybko ktoś to będzie wyprzedawał  👍
kup sobie teraz 10 drek i sprzedaj i 100zł. czystego zysku  👍
Nie jestem prawnikiem więc za bardzo spierać się nie będę, ale w przypadku krótkoterminowych akcji promocyjnych zastrzeganie sobie możliwości zmiany regulaminu jest klauzulą niedozwoloną.
W Pasi-koniku na hasło "czaprak" do 1 czerwca wszystkie czapraki HKM -15%
-15% na wszystko w bergo
-10 % na wszytsko w equizone http://equizone.com.pl/pl/c/SKLEP/99

Ma ktoś jakiś kod rabatowy do MK Sklep? Albo wie o promocji istniejącej lub nadchodzącej (może na dzień dziecka)?
Od 29 Dzień Dziecka w Equidea 😅 Jak co roku: ile masz lat tyle % rabatu. Max. -25%. 



hmm no właśnie.. ale to jest na jakiś kod? bo na stronie jest informacja że jest tylko -15%?
[quote author=Szaga link=topic=15196.msg2364206#msg2364206 date=1432574887]
Od 29 Dzień Dziecka w Equidea 😅 Jak co roku: ile masz lat tyle % rabatu. Max. -25%. 



hmm no właśnie.. ale to jest na jakiś kod? bo na stronie jest informacja że jest tylko -15%?
[/quote]

Promocja tylko w stacjonarnym. Na fp mają wydarzenie o dniu dziecka.
[quote author=RatiNa link=topic=15196.msg2367015#msg2367015 date=1432912806]
[quote author=Szaga link=topic=15196.msg2364206#msg2364206 date=1432574887]
Od 29 Dzień Dziecka w Equidea 😅 Jak co roku: ile masz lat tyle % rabatu. Max. -25%. 



hmm no właśnie.. ale to jest na jakiś kod? bo na stronie jest informacja że jest tylko -15%?
[/quote]

Promocja tylko w stacjonarnym. Na fp mają wydarzenie o dniu dziecka.
[/quote]


czy ktoś jest z okolic Warszawy i zechciałby zrobić mi zakupy najlepiej ze zniżką 25%?  :kwiatek:
RatiNa wrzuć ogłoszenie 'poszukuje przystojnego 25 latka, który zrobi mi zakupy w sklepie jeździeckim'  😁
RatiNa, ja byłam dziś z koleżanką i zniżką 21%, zależy czego potrzebujesz, bo a) jest drożej niż w takim np. Bergo, gdzie popręg kupiłam ostatnio za 65, a tam 99 minus nawet 25% to i tak wychodzi drożej... A popręg identyczny...
b) nie było w czym wybierać tak szczerze... Kupiłam jeden czaprak i kantar, bo większość ładnych czapraków to pony...

P.S. Widział ktoś może derkę siatkową TANIO. Mój koń nie chodził jeszcze nigdy w derce, więc muszę optymistycznie założyć, że po pierwszym użyciu wyrzucę... Może być wersja plastik is fantastik, czyli trochę bardziej sztywnawa 😉 Zwłaszcza, że konie ją lubią gryźć, a ona nawet nie reaguje...  🤔wirek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 maja 2015 07:07
RatiNa -15% mają w sklepie intetnetowym, a w stacjonarnym max -25%

ziarell zajrzyj na grene.pl Tam powinny być tanie derki siatkowe villa horse  😉 Ewentualnie szukaj w ogłoszeniach
Ogłoszenia już wszystkie przejrzałam i albo bez pasów pod brzuchem (na padok?!) albo nie tanie... A w grene też widzę, że wszystko bez pasów... No trudno, poszukam jeszcze.
Widział ktoś jakies wyprzedaże bryczesów 36? zależy mi żeby były dosyć tanie.
zobaz w bergo mieli sporo ostatnio 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
30 maja 2015 11:29
Vanczi, zerknij na Bergo.
ziraell chcę kantar Eskadrona i uwiąż do kompletu, u nich na stronie jest w moim rozmiarze.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 maja 2015 13:07
ziraell derki siatkowe villa horse mają pasy. Wiem, bo mam  😉
Jeszcze apropo promocji z galaktyki (jest do nd) to mają jeszcze taką

Kupując 2 książki w naszym sklepie otrzymują Państwo rabat w wysokości 20% od ceny detalicznej. Przy zakupie 3 książek lub więcej rabat wynosi 25% od ceny detalicznej.
W przypadku książek weterynaryjnych rabat wynosi 10% przy zakupie 2 lub więcej książek.

Edit: salonkonskiswiat.pl
Od 30.05 do 06.06.2015  przy zakupach powyżej 199zł możesz skorzystać z doskonałych cen na wszystkie produkty z kategorii HOT DEAL!
Chyba nie było...

-15% w GNL na produkty pielęgnacyjne
Wie ktoś może gdzie dostanę BRĄZOWE oglowie do 150zl? Nie ukrywam, że fajnie by było gdyby miało w komplecie jakiś ładny naczółek  :kwiatek:
Proszę http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Oglowie-Mexican-Style/938 lub takie z ładnym naczółkiem wg. mnie http://www.pasi-konik.pl/pl/p/HKM-Oglowie-Wave/942 . W opcjach można wybrać kolor brązowy i jest wysyłka darmowa 😉
Czy ktoś widział promocje na derki siatkowej w rozmiarze 125cm? 🙂
Kinia16322 Dziękuje za pomoc  😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 czerwca 2015 10:31
Do dzisiaj wszystkie buty -20% http://gladius.sklep.pl
Przy okazji zapytam - kupował tam ktoś?  🙂
strzemionko - ja kupowałam kilka lat temu. Buty trzymają się świetnie ale nie podoba mi się ich wykonanie, bo niezbyt zgrabnie prezentują się na stopie. Natomiast samo funkcjonowanie sklepu bez zarzutu.
Jezeli tam sa jezdzieckie to moge ci podeslac namiary na sklep w ktorym kupowalam swoje. Niestety nie pamietam producenta ale na pewno polski. Ostatnie miałam 8 lat z innej firmy i chyba te pozyja tyle samo bo po 1.5 roku wygladaja jak nowki mimo ciorania 😉
A na prawde producent ma ich dziesiątki modeli i są przepiękne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się