Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Bischa   TAFC Polska :)
20 maja 2015 15:50
Nie, od jakiegoś czasu się pojawił.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 maja 2015 15:54
JARA  :kwiatek:
smarcik, Wpadłam do wątku tylko dlatego, żeby zobaczyć co wrzuciłaś 😁 Super są te niebieskie! 😍
Mnie się podobają takie w stylu koturnów, które miała na sobie Scarlett Johansson w "Zimowym Żołnierzu" ->

tylko chciałabym całą, białą podeszwę. Może kiedyś. 😀

JARA, Wow, po tym zdjęciu w życiu nie powiedziałabym, że tam są jakieś koturny 😀
Sankaritarina mam właśnie taki model Nike na koturnie. Faaajne są 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 maja 2015 13:28
Cudne te Nike!  😍

Przeszłam się dziś do Foot Lockera, o mało nie wyszłam z kolejną parą superstarów, ale cudem się powstrzymałam  🤔wirek: Wpadły mi w oko adidasy na koturnie z czegoś a'la czarna wężowa skórka - widoczne na kilometr  😁 Więc przezornie stwierdziłam, że kupię jakieś bardziej stonowane i zobaczę, czy sportowe buty na koturnie to jest tylko mój wymysł czy jednak będę w nich chodzić.. i kupiłam takie, w których za bardzo nie widać tego koturna. Firma Le Coq Sportif, miała któraś buty tej firmy?  😉

mils   ig: milen.ju
21 maja 2015 22:03
Pomocy małej potrzebuję. Moje Air Maxy umarły śmiercią naturalną i potrzebuję jakichś butów do takiego roboczego łażenia: spacery z psem po lesie, jakieś pojechanie do stajni ewentualnie czy coś. Wolałabym nie kupować w takim celu butów za 300zł, niemniej chciałabym, żeby jakoś wyglądały i wytrzymały chociaż sezon. Macie jakieś pomysły na co mogę polować?
new balance? można dorwać za dwie stówki no i mi się sprawdzają właśnie do takich zadań bardziej bojowych niż miejskie życie  🙂
Warto patrzeć też na dziecięce 😉 Rozmiarówka jest do 40, a buty tańsze o 100zł. Polecam janoskie 😉
mils   ig: milen.ju
21 maja 2015 22:23
infantil nawet na nie nie patrzyłam, bo myślałam, że w takiej cenie ich nie dorwę. 😁 Będę zatem polować.
Libeerte dzięki, też na nie zerknę! 🙂

edit. Pytanko jeszcze, Eastend robi problemy ze zwrotem?
buty w takim typie są wygodne? Miała któraś? 😉
http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/buty/buty/buty-vijor.html#czarny
A ja dzisiaj zakupiłam buciki "Flossy style",nie byłam do nich zbytnio przekonana,ale chłopak namówił mnie do zakupu. Teraz nie żałuję,że je wzięłam 😍 to chyba najwygodniejsze buty w jakich chodziłam !
dokładnie takie jak na zdj 🙂
Ja dzis dorwalam oryginalne Crocsy w biedronce za 69 zł. Natchnelyscie mnie tym, co o nich pisalyście. Zobaczę jak będą u mnie się sprawdzać
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2015 12:08
Od przyszłego tygodnia w Lidlu będą crocsy-japonki. Nie wyglądają tak tragicznie jak zwykłe. Warte uwagi?  👀 59zł.

A w CCC jest promocja -40% dla osób posiadających kartę stałego klienta - dorwałam super skórzane baletki Lasockiego za szalone 107zł  😜 I myślę jeszcze nad drugimi ale chyba powinnam się opanować  😡
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 maja 2015 12:23
To duża wiocha kupić sobie do latania po stajni ewidentne podróby Air Maxów? O takie np. (no może nie ten kolor): http://allegro.pl/awards-lc4005-r-36-37-38-39-buty-air-do-biegania-i5393384140.html
Szukam tanich, w miarę wygodnych i jakoś wyglądających butów, bo moje stajenne się rozleciały  😵 Trampki odpadają.
Mam crocsy japonki, białe, dla mnie są super wygodne 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2015 14:35
I co, są w czymś lepsze od normalnych japonek czy to taki chwyt marketingowy jak trampki converse?  😉
smarcik, są wygodne, są dobrze wyprofilowane. Mam takie i nie ma porównania z takimi zwykłymi za dychę. Inne mnie obcierały, przesuwały się pod stopą, ugniatały, a te crocsa się trzymają, nie obcierają. No i zawsze mi to co jest między palcami wypadało w zwykłych, a w tych się trzyma 😉
I co, są w czymś lepsze od normalnych japonek czy to taki chwyt marketingowy jak trampki converse?  😉


Converes to nie chwyt, są o wiele porzadniejsze i dłużej wytrzymują przy czym są bardzo wygodne
slojma   I was born with a silver spoon!
30 maja 2015 15:29
[quote author=smarcik link=topic=8215.msg2367500#msg2367500 date=1432992939]
I co, są w czymś lepsze od normalnych japonek czy to taki chwyt marketingowy jak trampki converse?  😉


Converes to nie chwyt, są o wiele porzadniejsze i dłużej wytrzymują przy czym są bardzo wygodne
[/quote] - wygodne?  Mam 3 pary I kupilam bo podobala mi sie stulistyka ale w miejscu laczenia gumy sa mega niewygodne I to nie tylko moja opinia.
Converse też na mnie nie zrobiły wrażenia, dużo bardziej wygodne są dla mnie vansy (tak w temacie drogich trampek) 🙂
U mnie też converse nie wypadły dobrze,nie dość że mnie obcierają jak nie wiem co ,to na dodatek po pierwszym praniu wyjęłam buta bez podeszwy...szkoda było mi wyrzucać bo miały nie cały miesiąc to do szewca zaniosłam.
To dla mnie vansy to porażka, niewygodne, za szerokie na moją stopę i szybko się zaczęły psuć.

Dla jednych jeden but jest wygodny dla innych nie.

Przy zakupie conversow informują o zakazie prania w pralce. Moje przeżyły niejedno
ja swoje piorę zawsze w pralce i tylko za którymś razem kolorowe były trochę bledsze, a tak to nic się z nimi nie dzieje.
I vansy i conversy to trampki jak każde inne  😉 pierwsze conversy, które kupiłam wiele lat temu, faktycznie przeżyły wiele i umarły po kilku latach. Jednak kolejne 2 pary szybko się przetarły, straciły kolor itp. Vansy mam co prawda tylko 1, ale chodzę w nich bardzo rzadko a i tak wyglądają już jak zajechane laczki.
Nie wiem po co stawać w obronie tych butów - serio nie widzicie, że płacimy za dizajn i logo marki? Takie same trampki na bazarku to 15zł.
Przykładowo... moje najlepsze obuwie 'sportowe' to buty z Lidla 😁

Co do prania w pralce - moje różowe converse po wypraniu w pralce stały się prawie białe. Jedyne buty, które piorę i zupełnie nic się z nimi nie dzieje to Nike
wiadomo, że płaci się za logo. Mnie już conversy tak nie "jarają" jak kiedyś, generalnie to uważam, że grubo przesadzają z ceną, pierwsze kupowałam za jakieś 180 zl a teraz kosztują prawie 300  😲 O ile za buty sportowe do biegania albo skórzane mogę dać kilkaset zł tak za takie szmaciaki już nie. Pomijając już fakt, że w stanach kupiłam conversy bez promocji za niecałe 150 zł, a w promocji są za mniej niż 100, w sumie to sie tyczy wszystkich rzeczy - u nas są dwa razy droższe  😵
Akurat co do vansów, to nie powiedziałabym, że to samo co na ryniaczu za 15 zł 😉 Moje trzymają się już dobre kilka lat - fakt, nie wyglądają już tak pięknie, ale nadal są mega miękkie i wygodne. W trampkach z ryniacza czułam każdy najmniejszy kamyk na który weszłam i strasznie mnie to wkurzało.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 maja 2015 22:05
Tak, to jest chwyt i nic więcej, efekt oczekiwań, dziwię się, że ludzie dają się na to nabrać, skoro są to te same fabryki a tylko metka sprawia, że conversy są 200zł droższe  😜 Jak to mówią głupim społeczeństwem łatwiej kierować  😉 Sama bardzo lubię moje conversy ale zdaję sobie sprawę że to tylko i wyłącznie moja fanaberia a nie buty o super właściwościach.

Libeerte dzięki  🙂 Te Twoje jakieś ładniejsze.. No ale nic, zobaczę tamte 🙂
Serio dla Ciebie branding to wyraz głupoty społeczeństwa?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2015 07:46
Nie mówimy o tym samym.
widziałyście gdzieś botki z odkrytymi palcami ale zabudowaną piętą? Cos jak na zdjęciu

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się