Konie czystej krwi arabskiej

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
30 maja 2015 10:02
faith tak 😀 ma drobny uszczerbek futerka nad klebem.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
30 maja 2015 10:07
A czy spotkam kogoś z Was w Michałowie w czerwcu?  :kwiatek:
Ja to jestem szmatocholik do kwadratu  😁 robiłam ostatnio zakupy w gnl, wydałam tyle, że olaboga, ale przecież kupiłam czarne siodlo a cały sprzęt miałam brązowy, wiec musiałam wymienić 😉  no i zamówiłam ukochanego micklema i jakieś pierdoly. Miało to oznaczać koniec zakupów na jakiś czas, weszłam na ogłoszenia re-volty, a tam piękna Anky, no i kupiłam  🤣 tragedia, to powinno się leczyć
Szlaban na Cavaliadę tegoroczną.  😉
Mozii zduśka jedzie ze swoim rudzielcem do Michałowa.
maluda obawiam się, że w tym przypadku szlaban na Cavaliadę nic nie da  😁
Podniesiemy poprzeczkę po Cavaliadzie! The Wunia dostanie zakaz wchodzenia na strony typu: animalia, gnl itd.  😁
Haha 😀 chyba muszę sobie sama ściągnąć ten program dla rodziców do blokowania dzieciom stron i zbanowąc konika, gnl, animalie i jeszcze kilka innych  😁

Ale spoko, spoko wysłałam na przymiarkę australijkę i wędzidło, więc nie ma tragedii budżetowej  😉
Ja tez jestem szmatocholik, ale nie gromadze tylko wymieniam, bo szybko mi sie nudzi 😉
No właśnie zauważyłam, że sprzedałaś tą cudowną niebieską Ankę, to nie na moje nerwy  😁
mitbah   arabskie szczęście
30 maja 2015 13:35
A ja bym chciała ale nie mogę kupować   😉 Aktualnie muszę pożegnać  się z moim siodłem na rzecz ujeżdżeniówki, tylko gdzie tu znaleźć taką o łęku szerszym niż  biały winteca...

EDIT: A ja mam dzisiaj rozrywkę, bo moje kochane konie umyślały sobie dzisiaj chodzić do sąsiada na trawkę  😜
Mnie zawsze odstrasza moje konto, które usilnie się stara się mi wmówić, że ma debet.
Właśnie trafiłam na świetny side pull i nawet w znośnej cenie, ale nie...
Ja mam dwa czapraki na krzyż i trzeci tylko pod pas do lonżowania, ale teraz zamówiłam sobie czwarty specjalnie na tereny - grubszy i z kieszeniami.
Szaleństwo.

Istnieje taka szansa, że będę w Michałowie. Ale jeszcze się zobaczy.

Dorzucam burzowego konika 😉
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
30 maja 2015 20:33
Eh burza dotarla i do mnie.
Ale pierwsza lekcja z instruktorem odbyta. Problem lezy calkowicie we mnie - zero rozluznienia, lydka za bardzo do przodu, kiepski dosiad i ogolnie spieta bylam ponoc jak robot :P
No ale duzo dobrych, ciekawych rad, troche smiechu i zartow i moj stres minal i na lonzy juz bylo lepiej. Za rada Pana instruktora, jego telefonami zgodzilam sie na wyslanie i Armaniego w trening. Bedzie to na pewno trening samego konia jak i pozniej kompletu czyli mnie + konia 🙂
Co z tego wyjdzie - zobaczymy , jestem dobrej mysli, choc troche zestresowana 🙂

Szamanka -jaka usmiechnieta 🙂
gdzie go wysyłasz?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
30 maja 2015 20:50
Alicja usmiechnieta, bo jeszcze przed jazda  😂
Armani idzie w obroty do Tomka Kwiatkowskiego, no tyle ze dopiero moze nas przyjac od sierpnia/wrzesnia
szamanka najlepszy wybór dla was Tomek Kwiatkowski  -szacunek
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
30 maja 2015 21:08
ganasz dziekuje - no wybierac za bardzo w czym nie mam a to jedyna konkretna osoba, ktora polecil mi moj instruktor jazdy. Nawet sam zadzwonil , zapytal o koszt i mozliwosc oddania mlodego arabka do wyszlifowania 🙂

Zeby nie bylo ze wlasnego konia zaniedbuje a tule sie z jakas ruda klacza , to siwy dzis dostal dwie gruszki na pocieche i pojade go troche ruszyc jutro.
A tak zareagowal jak go zawolalam 😀 Rzuca jedzenie, stado i pedzi 😀

szamanka świetna decyzja! Będę trzymać kciuki, to będzie najlepsze dla Was rozwiązanie  🙂
Kto zgadnie co to za koń?
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
31 maja 2015 09:25
No wyglada jak moj Armani w fazie odchudzenia 😀
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
31 maja 2015 10:20
Nie mam pojęcia, ale wygląda strasznie. Jakaś choroba go tak wychudziła czy zaniedbania właściciela?
a ja wiem kto, FB huczy od rana

ale chętnie poczytam atak revolty  😎
Excalibur EA?
To i my się pokażemy z dzisiejszej jazdy 😉
ogier Almanzor

Jukiii   Black&White
31 maja 2015 12:42
pianissima2003 - zakochałam się  😍 całkowicie w moim typie, piękny :kwiatek:
🚫 jakie masz siodło?  🙂
Dziękuję   :kwiatek:
prestige dressage dream 16 z tybinką xs rozstaw 36 (tak już szczegółowo  :cool🙂
matrosowa brawo.
Czempion Europy i USA oraz Pucharu Narodów. Gwiazda pokazów.
Teraz wygląda tak.
http://www.schoukenstrainingcenter.com/stallions/excalibur-ea
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
31 maja 2015 13:27
angeldust no to dodales mi wiary, ze i moje brzydkie kaczatko rozkwitnie 😀 Moze championem nie zostanie ale moze choc troche bedzie go przypominal?  😁
a ja wiem kto, FB huczy od rana

ale chętnie poczytam atak revolty  😎


gdzie huczy co huczy?  👀
a czemu atak? To nie jest fotka za źrebca? (ta wychudzona)
Jakby nie było, zdjęcia potrafią przekłamać rzeczywistość i niektóre osądy są wówczas niesprawiedliwe, ale patrząc na to konkretne foto to i owszem, rewelacyjnie nie wyszedł.
Być może kwestia perspektywy, a być może tak było.

Ja tam żadnej afery na FB nie widzę, pewnie obracam się nie w tej grupie co trzeba.

szamanka super decyzja. Osoba z dołu to zawsze strzał w dziesiątkę, o ile jest kompetentna. Kciuki są.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się