Kto/co mnie wkurza na co dzień?

napisz jeszcze raz, że robi tylko podkład, bo na pewno nie wszyscy przeczytali  😁  😜 dla mnie dno totalne, nawet jeśli robi "tylko bity", bierze w tym udział, to znaczy, że mu się to podoba.

A stwierdzenie, że nie robi się dobrej muzyki etraz jest bardzo krzywdzące. Znam wielu artysów, którzy tworzą bardzo wartościowa muzykę pod względem tesktów i gry, to że ich nie znasz nie znaczy, że ich nie ma.
Cynik "z klasą" 🤣
Kochane pieniążki a reszta w pi...  😀iabeł:

Tak, to mnie wkurza na co dzień - że takich więcej i więcej.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2015 18:43
To jak "robi tylko podkład", to znaczy że nie wie, co się z tym później dzieje czy jak? "Robiąc tylko podkład" do takich a nie innych "utworów" jednocześnie godzi się na ich powstanie i bierze w tym udział. A człowiek z klasą, inteligentny i kulturalny nie powinien chcieć mieć z tym cokolwiek wspólnego. Dla mnie to sto kilometrów poniżej dna.
Nie ważne co i jak mówią, ważne, żeby mówili <- na tym się chyba opiera cała ta "sztuka"  🙄
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 maja 2015 18:46
Nie zamierzam się kłócić. Nie lubię jak ktoś obraża moich znajomych nie znając ich i tyle. O Polską muzykę z sensem coraz ciężej. Zagraniczna proszę bardzo. Zresztą opinia jest jak d**a i każdy ma swoją.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 maja 2015 18:47
Kastorkowa, oceniam Twojego znajomego po tym co robi. A to co robi, jest obleśne i odrażające. Tyle.
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 maja 2015 18:49
A ja oceniam go po tym jaki jest na co dzień. Tyle.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2015 18:56
ale Twój znajomy również obraża ludzi. robi to dość masowo, przykładając rękę do wypuszczania muzyki z takim tekstem: "Zabierz stąd swój świński ryj, bo jesteś brzydka, aż się patrzyć nie mogę", "Kręć swą dupą".

polskiej muzyki z sensem mamy bardzo dużo. serio.
Powstaje taka muzyka na jaką jest popyt. Można oceniać czyjeś działania ale nie samego człowieka - moim zdaniem. To, że ktoś przykłada rękę do tworzenia żałosnej muzyki nie oznacza, że jest debilem.
O tekstach się nie wypowiadam, Robert robi podkłady. Popek to Popek jest dość kontrowersyjny, ale nie zgodzę się z nazywaniem ich ogólnie bez mózgami. Każdy bawi się tak jak go stać. Nudziło im się padł pomysł i powstał.  Nie będę kłócić się na temat wartości merytorycznych albo raczej ich braku w tekstach bo nie oszukujmy się era muzyki w której tekst coś niósł się skończyła. Nie o taki był cel mojej wypowiedzi. Dla mnie po prostu nazywanie kogoś z góry debilem nie znając go jest bez sensu.


Co proszę? Popka i ferajny nikt nie traktuje poważnie nawet na scenie do której przynależą. Owszem jest to parodia i to niewybredna. Fajnie, że chciałaś się pochwalić znajomymi( :hihi🙂, ale producent faktycznie ma mało wspólnego co do wartości merytorycznej kawałka. Twoja postawa ,,nie lubię jak ktoś obraża moich znajomych nie znając ich i tyle" wbrew rzeczowym argumentom też taka trochę ,,pozdrowienia do więzienia"  😁  🏇

Żeby daleko nie szukać, również na scenie polskiego rapu polecam posłuchać Bisza, jakby komuś było tęskno do sensownych tekstów. Bo później np ja jako słuchaczka jestem utożsamiana z takimi właśnie Popkami i każdemu oczy wylatują.  😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 maja 2015 19:17
Bisza znam i słucham. Słucham rapu nie wstydzę się tego, bo nie uważam by było czego. Gang Albanii to nie rap to no cóż w sumie ciężko określić. Sama wolę kawałki wykonywane pod banderą Rozbójnika Alibaby. Sąsiadów się nie wybiera  😀
Popek to nie raper? A to ciekawe. A co niby, miś Uszatek?

Mnie to w sumie bardziej niż gorszy zdumiewa fakt, że też komuś chce się nagrywać takie bzdury.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2015 19:27
feno, niestety mam wrażenie, że nie wszyscy to odbierają jako żart...
Kastorkowa   Szałas na hałas
31 maja 2015 19:33
Popek i owszem, ale sam projekt Gangu Albanii pod rap jako taki ciężko mi podciągnąć.
Eeee tam. Jest wiele dobrej muzyki polskiej. Współczesnej.
Ale jej nie ma w radio. Nie ma jej w masówce.
Są fajne teksty, jest fajna muza.
o rany.. Strzyga, i reszta oburzonych - więcej dystansu. Przecież nie czujecie się obrażone tekstem tego czegoś, prawda? To po co taka afera. Nie rozumiem po co tracić nerwy/czas/humor na zgorzkniałe opiniowanie pseudo muzyki tego typu. Jak ktoś ma specyficzne poczucie humoru, albo wyjątkowo dobry nastrój to pośmieje się z tekściku, inny natychmiast przełączy.. Istnieje przecież dobra muzyka i to na niej trzeba się skupić 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 maja 2015 19:56
rewir, to coś, co jak widać mocno wpływa na młodzież. W podstawówce. Ja nie słucham, trafiłam na to tu, na re. Ale rozumiem, że dzieciaki wszystkie znają i śpiewają. I to jest przerażające. Bo ja w podstawówce takich słów nie znałam.
Kastorkowa, mówiąc, że ciężko teraz o dobrą polską muzykę, obrażasz z kolei moich znajomych 😎

vanille, z tym popytem to niestety bardzo przykra prawda 🙁

I byłabym naprawdę daleka od nazywania Popka raperem i przypisywania Gangu Albanii do jakiegoś gatunku, bo dla mnie osobiście to muzyka nie jest.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 maja 2015 21:25
O Polską muzykę z sensem coraz ciężej. Zagraniczna proszę bardzo.


Ciekawe, czym dla Ciebie w takim razie jest "sens" muzyki..


Cieszę się, że moja ukochana poezja śpiewana jest tak niszowa, że nie trafia do stacji radiowych czy telewizyjnych i nie jest bezczeszczona przez niepojmujących jej słuchaczy  😍
O Polską muzykę z sensem coraz ciężej. Zagraniczna proszę bardzo. 


O ja Cię kręcę, jak słuchasz tylko tego co prezentują twoi znajomi to może jesteśmy Ci w stanie jakoś pomóc? 🙂

madmaddie   Życie to jednak strata jest
31 maja 2015 21:45
Kastorkowa, ja studiuję polonistykę, prowadzę koło zajmujące się tekstami piosenek. warunek: polskie. sięgamy po to, czego słuchamy. zatem współczesne. materiału mamy barrdzoo dużo 😉
Madmaddie, podrzuc jakims linkiem!  :kwiatek:
Jak dzieci w podstawówce słuchają Popka to nie problem Popka, a rodziców  😉 Gang Albani to dla mnie gruba parodia, nie wiem jak można to wziąć na poważnie. Kilka kawałków przesłuchałam i podeszłam do tego z dużym dystansem. Nie uważam też tych ludzi za debili, wręcz przeciwnie  😉 Dużo więcej szkody młodym ludziom robią prawilni raperzy, a tacy to są śmiertelnie poważni.

Och tak, świat się stacza ku upadkowi. Każde poprzednie pokolenie tak twierdziło o następnym.
kujka   new better life mode: on
01 czerwca 2015 11:21
smarcik, no jak to, a KOKA HERA HASZ LSD? 😉
Dobra, to piosenka aktorska a nie poezja spiewana ale blisko, blisko...

Uwazam ze akurat w ciagu ostatnich kilku laft w polskiej muzyce coraz wiecej ciekawych rzeczy sie dzieje. Tylko raczej nie uslyszymy tego w RMF, czy Esce.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 czerwca 2015 14:00
Na szczescie mamy You tube 😉
Dziewczyny, dla mnie to też parodia i nie znam osoby, która oceniałaby polski rap przez pryzmat Popka 🤣 ale moim zdaniem on jest naprawdę debilem, chciałam wam podesłać coś jeszcze, tylko nie wiem czy mnie nie zabijecie, że takie głupoty sprawdzam 😂 mogę?
rewir tekst mnie nie uraża w ogóle, zastanawiam się kto to pozwolił puścić w podstawówce.
Btw, najlepsze piosenki lecą na Vox FM, uwielbiam słuchać tego radia w samochodzie  😁  kocham ich playlistę, najpierw leci Piotr Rubik, potem Pitbull a na końcu Czadoman  😜
Btw, najlepsze piosenki lecą na Vox FM, uwielbiam słuchać tego radia w samochodzie  😁  kocham ich playlistę, najpierw leci Piotr Rubik, potem Pitbull a na końcu Czadoman  😜


i jeszcze dużo disco polo  😂 😁
Gillian   four letter word
02 czerwca 2015 14:54
Wisi jak byk wielka kartka na klatce schodowej, że robią remont i ciepłej wody nie będzie od 8 do 15. Tymczasem jest blisko 16 i dalej nie ma... śmierdzę po koniu, mam brudne włosy całe w ścinkach kopyt. Za godzinę muszę wyjść na busa do pracy. I kur... chciałabym się umyć!!!  👿 👿 👿 mycie głowy w lodowatej wodzie skończy się znowu katarem, zwłaszcza że na dworzu wieje aż łeb urywa. No szlag mnie zaraz trafi!!!
w czajniczku zagotować ,zmieszać z zimną i gra gitara 🙂
Gillian   four letter word
02 czerwca 2015 15:14
ciężko będzie zwłaszcza, że mam włosy do pasa i wypłukanie ich jest czasochłonne a bez odzywki nie wypłuczę... to już mam trzy płukania, po dwa garnki na płukanie. Buu 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się