wasze ulubione seriale

Gniadata, na filmwebie ktoś pisał, że ta kosa to nie była ta prawdziwa, którą Śmierć miał wcześniej. na pewno przewidział, co się może stać. znając serial, to ta kosa okaże się pewnie jakąś starożytną bronią, za pomocą której pokonano Ciemność za pierwszym razem, czy coś w tym stylu. a ten cały Baltazar nie miał kiedyś składziku różnych broni? ale ogólnie to mam nadzieję, że bracia przestaną w końcu działać w tajemnicy przed sobą nawzajem, bo to już nudne. siedzą w jednym bunkrze, a rozmawiają jakby się widywali raz na tydzień.
Gniadata   my own true love
01 czerwca 2015 13:54
no ma to jakiś sens. mam nadzieję, że jakoś fajnie i oryginalnie to wytłumaczą wszystko 👀
oooj, tak! brakuje mi tego jak non stop ze sobą żartowali, robili kawały i pracowali nad każdą sprawą wspólnie, może teraz jak Dean nie ma znamienia Kaina (dobrze to przetłumaczyłam? kłania się moje oglądanie po ang :lol🙂 trochę odpuszczą i przestaną się w kółko nawzajem oszukiwać, bo to już trochę męczące.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2015 14:35
Ramires, jak to nie działają? na watchseries?
Nom. Bo wchodze w odcinek i tam mam do wyboru dziką wuchtę linków. Większość jest płatna albo się wyłącza po chwili :/ Tak samo było na iitv, ale tam już wiedziałam w które klikać
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2015 14:41
Ramires, wtf? jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby na watchu mi się coś wyłączało o_O Podrzuć linkiem i powiedz w co klikasz.
Ramires, mi też wszystko działa. Ja najczęściej oglądam na vide.to lub gorllavid? Czy jakoś tak. Ale w co nie kliknę to działa  😉

Oglądam Breaking Bad. Nie powiem ze wpadłam w zachwyt, ale jako zapchacz dziurę może być.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 czerwca 2015 17:59
Devious Maids wróciły z 3 sezonem  😅
Edytka, YESSSS.
Ja z nudów zaczęłam oglądać Dracula, bo skończyli mi się The Tudors. Takie nawet, ale na razie szału nie ma.
Gdzie oglądacie seriale? Przejrzałam parę stron wątku i tak, watchseries jest zbanowane przez mojego dostawcę wifi (:icon_rolleyes🙂, kinoman.tv ściąga mi jakieś wirusy... Jak żyć bez iitv?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 czerwca 2015 13:01
Jak żyć bez iitv?

Też poczułam się jak dziecko we mgle bez iitv. W końcu wykupiliśmy sobie netflixa, 9 euro za miesiąc da się przełknąć, a jaki to luksus być na legalu  😉 Chociaż oczywiście nie ma tam wszystkich tytułów.
Bay ja mam Adblocka i kinoman nic mi nie ściąga.. zalukaj.tv sprawdzałaś? 😉
Lotnaa, 😀, dzięki, spojrzę co dokładnie netflix ma. 9 euro/miesiąc to w sumie żaden koszt jak na oglądanie na legalu

Fokusowa, nie, zaraz spróbuję 🙂 Dzięki! Mi kinoman ściągnął jakieś dziadostwo już niedawno, dziś wyświetlił mi za to komunikat systemowy, że antywirus nie dał rady i mam dzwonić do Apple, musiałam wymusić koniec żeby się go pozbyć, mam nadzieję że dane moich witryn i kart kredytowych już nie są dawno u kogoś... 😁
działa wam kinoman? 👀
Hannibal dzisiaj! 💃

Myślicie, że iitv wróci?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
04 czerwca 2015 17:53
Nie wróci, policja na wszystkim łapy położyła.
To muszę ogarnąć jakąś stronę, z której będę wiedziała, kiedy się odcinki pojawiły. Na iitv wszystko było tak przejrzyście. 🙁 Łudziłam się, że wróci, piratebay zawsze wraca. 😁
No, bez iitv jest źle, bardzo odpowiadał mi jego interfejs i w ogóle 🙁 Ponawiam, jak żyć 😁
flygirl, http://watch-series-tv.to/ tu masz najnowsze odcinki na pierwszej stronie. Ja wszystko sprawdzam tu: http://stvplus.com/calendar, wiem kiedy i jaki serial jest do obejrzenia 😉
To drugie o wiele lepsze, watchseries jest dla mnie totalnie nieczytelne. 🙂
flygirl, na watchseries od razu możesz oglądać. To jest strona z serialami nie z datami premier 😉 Drugie to tylko kalendarz, ale dla mnie fajnie zrobiony, zaznaczone premiery, widać który odcinek kiedy wychodzi, czy jest przerwa w emisji. Można sobie od razu promo zobaczyć 😉
Ja nie oglądam na stronach, na iitv było fajnie widać, co wyszło i czy ma już polskie napisy. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 czerwca 2015 19:13
Ja tęsknię za seansik.tv  😕
mi brakuje właśnie iitv najbardziej. Zanim pojawiło się naekranie była inna nazwa i tam też był fajny program kiedy jaki serial wychodzi. Ehhh coraz trudniej oglądać w sieci ;/
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
05 czerwca 2015 11:49
no też tęsknie za iitv i scs 🙁 teraz pobrałam sobie popcorn time i wykupiłam połączenie szyfrowane także bez spiny sobie oglądam 🙂 kinoman i zalukaj to chyba już ostatnie strony tego typu, ale wydaje mi się, że ich czas też jest już policzony... nie rozumiem czemu ktoś nie może wpaść na taki pomysł aby zrobić vod z serialami, odpłatnymi oczywiście, ale nie w jakiejś astronomicznej sumie. Myślę, że wiele ludzi by na to poszło, ja na pewno 🙂
Męczy mnie już nielegalne pobieranie z torrentów i ciągłe wyszukiwanie stron, na których seriale wolno się buforują, a strach wykupić premium bo strona może zniknąć w każdej chwili :/
Gniadata   my own true love
07 czerwca 2015 13:24
netflixa mieli zrobić w Polsce w tym roku podobno (albo w przyszłym? w każdym razie niedługo jakoś) ale kiedy dokładnie to nie wiem.
Gniadata, nie wiadomo kiedy, na jakich zasadach i co będzie w ofercie. Ja też bym wolała zapłacić i mieć legalny dostęp do wszystkich seriali.
Obejrzalam nowego Hannibala  😍 wypas! nie zawiedli mnie 😀
A ja chyba jestem za głupia, bo nic a nic nie zrozumiałam. 😁 Chyba muszę obejrzeć jeszcze raz.
Gniadata   my own true love
08 czerwca 2015 09:42
xxagaxx no niestety nic nie wiadomo ale i tak pokladam w nim spore nadzieje, bo chcialabym w koncu obejrzeć coś na legalu :p
Gniadata, czytałam trochę na forach i ludzie są mocno sceptycznie nastawieni. Ponoć w każdym kraju są inne seriale dostępne, jak już to same produkcji Netflixa. Czyli dalej człowiek będzie szukał po internetach 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się