Ogłowia

Muszę się pochwalić prezentem  😅 choć nie trafiony ,przez kolor  🤣
O a wlasnie dla mnie kolor by był bardzo trafiony 😀
Chociaż ostatnio wpadłąm że chciabym brązowe z czarnym podszyciem, widział ktos cos takiego?
Naciau, jesli chodzi o ten jasny - ze za jasny - przefarbuj 😉
Zorilla, kup cale brązowe i przefarbuj 😉

ja ostatnio takie 😉
musze sobie taka potylice do westowego. super sprawa. dopinane podgardle do niej też fajny patent.
[quote author=horse_art link=topic=39.msg2364298#msg2364298 date=1432579801]
drabcio, ale piekne zdjęcia..katalogowe to pryszcz....
[/quote]

a żebyś wiedziała jak na niego psioczyłam bo się wiercił jakby miał owsiki gdzieniegdzie 😉
ale wyszly super 🙂 ja dziś fociłam prezenterkę i też psioczyłam. ale tak nie wyszły 🙁 siwka + czerwony+blaszki (srebro +złote(kolor) blaszki + mocne słońce + wiercenie = złe połączenie 🙁

zostawiłaś to ogłowie? fajne jest, choc (przynajmniej na zdjęciach-może źle wdać - nie dojrzałam) w tych aglebieniach jakos pusto :P coś by się nich nawet delikatnego (albo inny kolor? faktura?) przydało 😉
Zostawilam.  Nieee jest idealne bo proste. Blingu nieznosze. Juz i tak drażnią mnie te dwa dupsiki po bokach co są 😉
Mam fote z zawodów ale akurat mu zrobiłam koreczka a'la jednorozec więc mu wstydu robić nie będę :p

Drugie bardziej szalone oglowie mamy bo czarne z podszyciem london pod kolor siodla czarno-londonowego
nie nie...bling nie. cos takiego do przelamania, ale moze faktycznie - moze tylko takie wrazenei "dziury"  mialam bo coś mi się uwidziało ? 😉

a takie 2-kolorowe uwielbiam 😀 i jak do siodla to w ogóle szaleństwo 😀

mysle nad takim kolorowym (+ ksztalt, tłożenia może? albo proste ....) sobie do westu.... czarno- brązowe, albo czerwono- czarne albo... jakoś jeszcze inaczej ... za dużo pomysłów, za mało czasu 🙁
Nie nie , ono całe jest brązowe a ja mam sprzęt czarny 🙁
Naciau, aa.na foto wyglada na czarno-london ...
oj tam. jak london (ew. plus to co nie lakierowane) zrobisz na czarno bedzie dobrze 😉
Dziewczęta i nie dziewczęta, jakie sklepy polecacie pod kątem wyboru ogłowia? Strasznie mało mi sie rzecy podoba, nie mogę nic znaleźć co by mnie zauroczyło.
Hooksa, hypostore i GNL już znam na pamięć... Gdzie jest duży wybór?
zaprojektować i w ursusie zamówić 🙂
google 😉 *

*powaznie  -przegladasz grafiki, jak cos wpadnie ciw okoko sprawdzasz co to i gdzie dobra cena...
jak tak ukochane hkm laura cos tam kupilam  😉 (i dorzucilam czarne krysztalki co by wygladalo jak to co kiedys gdzes na ebay czy czyms znalazlam,ale kosztowalo 4-rocyfrowo...i tak czy siak nie bylo dostepne, a krystzalki mialo w plastiku (fuj)
Mam to już za sobą :P

Chyba rzeczywiście zostanie mi uciułanie i zaprojektowanie, bo jedno ktore rzeczywiscie mi siadło to było z hooksa i to za 18 euro... I NIE BYLOBY MI ZAL GDYBY HORSEART NIE POWIEDZIALA O TEJ PROMOCJI  😤 😤 😤 😤 😤. Oczywiscie juz nie bylo...  😕
mea culpa 🙁
horse_art, niech cię licho, z ciekawości sobie weszłam, bo potrzebuję nowego ogłowia i padłam: premiera milano
Żeby jeszcze nie kosztowało tyle co pensjonat 🤣
budyń, na szczeście nie lubie rurek 😀 =moje laura cos tam jest ladniejsze :P i ma lakierowany naczolek :P i nie ma blingu z fotoszopa :P
choć bialego podszycia szkoda... ale...z bialym mam drugie - nachrapnik marki "tak daleko pismiennictwo nie sięga" i naczolek h_a  ...tylko ciekawe gdzie są  ...jeszcze nawet w calosci nie przymierzylam ...kiepsko do kulbaki pasuje hehe 😉
horse_art, też nie lubię rurek, ale to mi się wyjątkowo podoba. A to hkm to jakie dokładnie masz? Bo tych lauri widzę kilka typów jest.
W ogóle spodobał mi się ostatnio lakierowany nachrapnik, choć jeszcze w duchu walczę ze sobą, bo niby fajne, ale trochę kicz z blingowym naczółkiem 😁
jak na foto (krysztalki jak wpomnialam nie wchodza w sklad zestawu 😉 ) cena byla fajna (promocja :P) jakosc b. fajna. bardo przyjemnie sie na nie patrzy, maca i czasem lonżuje  🤔wirek:

a lakierowany nachrapnik i blingowy naczolek fajnie wyglądają. ostatnio taki zestaw robilam (lakierowalam nachr i zmienialam dekor w naczolku)  zestaw wyszedl b. fajnie wizualnie.
a Totilas tez mial lakier na nosie + naczółek caly bling  😀iabeł:
Jak patrzę na ogłowie Naciau to mi autentycznie smutno, że do westu się nie nadaje.  😁
Co ja mam sobie kurcze polakierować w westowym? Uszy?  🙄 😂
horse_art To już wiem JAK mi zrobisz podgardle do ogłowia na dwa ucha...  😜
Naciau jak chcesz się pozbyć to ja jestem bardzo zainteresowana  😀 I zdradź skąd taki prezent można nabyć bo czegoś takiego bym potrzebowała  😉
salto pw , takie cuda to w D  😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 czerwca 2015 18:28
ma ktoś pomysł jakiej firmy to może być ogłowie albo widział podobne?  :kwiatek:
zgaduję, że jest to półka "premium"
[img width=800]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/1075_466177426757559_1741719053_n.jpg?oh=3d3ae633a443b0e20d1f50ee6f1a1472&oe=560C9687[/img]
sei - nie wiem co to, ale jest śliczne  😍
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 czerwca 2015 21:39
wiem właśnie  😍 ta kostka albo jest taka bardzo wypukła albo wzdłuż niej są jakieś dodatkowe zdobienia - przeszycia?
niby nic, a piękne to ogłowie! tylko nie mam pojęcia co to może być  🤔 zastanawiam się czy nie jakiś Antares?
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 czerwca 2015 04:10
Wiem, że to może już desperackie będzie, ale może napisać po prostu do właścicieli Odermusa?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 czerwca 2015 13:13
nie no bez żartów 😉 myślę, że to trochę eee... no nie po prostu. mają tam chyba ważniejsze rzeczy na głowie 🙂
sei jak nie spróbujesz to się nie dowiesz a mnie jak ktoś kiedyś ogłowie pochwalił i zapytał co to i skąd to się miło zrobiło i podałam z linkiem do sklepu.  😉 Przecież to nic wielkiego.  😎
sei - kentaur miał bardzo podobny model ogłowie, nie dam sobie ręki obciąć, że taki sam, ale zdecydowanie podobny. Niestety, nie mam pojęcia jak się ten model nazywał. I mam wrażenie, ze naczółek jest z innego ogłowia na wstawionym przez Ciebie zdjęciu, delikatnie skóra się różni kolorem.
ja mam wrażenie, że naczółek jest czarny, a reszta ogłowia c.brązowa.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 czerwca 2015 16:53
Euphorycznie, aż tak mi nie zależy, żeby poważnej osobie zawracać głowię ogłowiem dla konia 😉 poszperam w necie, zapytam na niemieckim forum itd.

Ogłowie jest na pewno w jednym kolorze, a Kentaur nie ma teraz czegoś takiego w ofercie 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się