TRANSPORT- szukam, oferuje

Szykuje się wolny transport (pusta dwukonna przyczepa) na trasie Trójmiasto --> Gliwice (klinika). Prawdopodobnie koniec kwietnia / początek maja.
W drugą stronę (Gliwice --> Trójmiasto) 1 miejsce dla grzecznego wałacha.


Termin się przesuwa na mniej więcej połowę maja. Wciąż aktualne.
szukam transportu dla jednego konia (klacz) z FRANCJI ( 100 km na wschód od Paryża) do POLSKI ( kuj-pom )
szukam transportu dla jednego konia (klacz) z FRANCJI ( 100 km na wschód od Paryża) do POLSKI ( kuj-pom )


Proszę o kontakt pod 535 360 318 🙂
Pozdrawiam.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
04 maja 2015 09:51
Ktoś z woj. śląskiego jedzie do Wrocławia na AMPy ? 21-24 maj
szukam kogoś do wspólnego transportu
Szukam transportu na zawody KSJ 16 maja (sobota) z Serocka do stajni Horseworks w Koczargach. Transport łączony albo sprawdzony przewoźnik.

Zależy mi na kimś z dobrym podejściem, bo koń do tej pory jechał tylko raz (wszedł bez problemów "na marchewkę"😉 i co prawda nie spodziewam się kłopotu, ale trudno mi przewidzieć jak przebiegnie załadunek. Najchętniej ktoś z okolic Serocka lub Kampinosu, żeby nie nabijać niepotrzebnie kilometrów.
Wolne miejsca z Zielonej Góry do Łodzi 535 360 318
Wolne miejsca na trasie Warszawa-Poznań (lub zawody WKKW w Racocie) 22.05 lub powrót 24.05.
502 599 400
Wolne miejsca na trasach: Łódź-Trójmiasto; Katowice-Zielona Góra! 535 360 318
Wolne miejsca Warszawa-Śląsk i powrót, najchętniej w tym tygodniu. 502 599 400

mamy wolne 1 miejsce w bukmanie poznań-partynice 21.05 i powrót 24.05
Wolne miejsce dla konia na zawody do Drzonkowa!
Wyjazd 29.05 powrót 31.05
Poznań i okolice lub ktoś na trasie 🙂
Jak coś to jeszcze aktualne:
"Szykuje się wolny transport (pusta dwukonna przyczepa) na trasie Trójmiasto --> Gliwice (klinika).
W drugą stronę (Gliwice --> Trójmiasto) 1 miejsce dla grzecznego wałacha. "
Last minute wolne miejsca Łódź-Warszawa-Łódź!
szukam transportu dla mojej klaczy Wyry - Stare Żukowice początkiem czerwca, dokładną datę podam po 07.06

jakby ktoś mógł pomóc proszę o kontakt na priv 😉
Wolne miejsca na trasach: Wrocław-Łódź i Wrocław-Zielona Góra!
Mam wolne miejsce w przyczepie na najbliższe ZO-A Zakrzów!!! Wyjazd z Warszawy.
Jestem zainteresowana transportem konia w lipcu  z pod  Giżycka do Kozienic. Jest to klacz, która nigdy nie jeździła, dla mnie to też nowe doświadczenie więc liczę i na pomoc i na cierpliwość dla nas obydwu: )
Poszukuje transportu dla jednego kuca na zawody 5-7.06 JKS Nad Wigrami eliminacje OOM z Warszawy lub okolic
Szukam transportu Radom - daszewice kolo poznania
14.06 jedziemy na zawody do Makowa Mazowieckiego z Warszawy, mamy wolne miejsce :-)
Wolne miejsca w koniowozie na trasie Łódź-Płońsk! Mogę zjechać z trasy. 785313754.
Hej, w dniu 30.06.15 będę jechać z pustą przyczepą z okolic Hamburga do Gdańska.  Mogę zabrać jednego lub dwa konie. Tel. +49 1521 699 7450  🏇
Wolne miejsce w dwukonnym koniowozie na trasie Trójmiasto-Warszawa i dwa miejsca Warszawa-Trójmiasto 22 czerwca.
Wolne miejsca w koniowozie Kraków-Łódź i Łódź-Wrocław! 535360318
Transport Wrocław - Warszawa poszukiwany.
W przyszlym tyg,tj od czwartku po 15.
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
19 czerwca 2015 09:52
Szukam transportu Zielona Góra - Warszawa. Pilnie!
🏇
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 czerwca 2015 18:41
Na dniach bedzie jechala przyczepa dwukonna z Grudziadza do Filic (okolice Działdowa warm-maz.) i spowrotem. Z Grudziądza jedzie jedna klacz, spowrotem na pusto.
Ewentualnie szukam taniego transportu, po kosztach, badz chetnie do kogos sie dołącze🙂
Witam,
Mam do przewiezienia dwie klacze zimnokrwiste 26-27/06 z  Olsztyna do Elbląga. Klacze nigdy nie jeździły.  Interesuje mnie transport łączony, lub wypożyczenie przyczepki dwukonnej w okolicach Olsztyna. 603-282-350

17 VII będę wiózł klacz w okolic W-wy do Wrocka, jedno miejsce w przyczepie wolne, jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na PW.
Zabrałby ktoś niedużą pakę z Gliwic do Lublina?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się