Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

harja, sama właściwie nie wiem, dość delikatnym materiałem. Delikatesa mi nie obciera 😉

keirashara, dziękuję :kwiatek:

Caira, ale cukiereczek!

Fokusowa, eh kusisz, a teraz ważniejsze wydatki 🙇
wątek zamknięty
dubel.
wątek zamknięty
wpadam z nowymi szmatkami 🙂 Przyznaję że zarówno dark lime, jak i deep pink vintage to dla mnie super szał  😍 😍 😍







popełniłam też kantar platinum  😅
wątek zamknięty
Precelek - czysty obłęd, gdzie Ty te szmaty przechowujesz?  🤣 Zazdraszczam nabytków i karego kunia, który we wszystkim dobrze wygląda 😉
wątek zamknięty
Precelek nie no nie. No po prostu no nie no. Ja się nie zgadzam!  😁
wątek zamknięty
Ten kantar  😍 O mamo chyba idę szukać  😜
wątek zamknięty
Precelek ja chcę już zobaczyć kantar i różowy zestaw na karym! 😍
wątek zamknięty
Zostawić czy puścić w świat? 😉 wiem wiem, zdjęcia na pięknym tle 🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
03 czerwca 2015 12:22
Precelek, tak na sucho te kolory mi się niezbyt podobają - wrzuć zdjęcia na karusku, ciekawa jestem efektu na nim 🙂

okunka, w sumie ciężko powiedzieć. Dla mnie nie ma w tych kolorach szału, więc raczej bym puściła 🙂
wątek zamknięty
okunka to jest jakiś Wintec to Twoje siodło?  👀
wątek zamknięty
Siodło nie moje, ale tak, Wintec 🙂
wątek zamknięty
Precelek, u mnie podobnie 😁
wątek zamknięty
Caira  😜 uwielbiam różowy. Jak zwykle przespałam bo już klasycznych szmat nie zbieram ale może chociaż kantarek... 🙄
wątek zamknięty
Precelek, różowy melanż  😜  😜  😜
Uwielbiam ten kolor (truskawkowego koktajlu  😉 )  🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 czerwca 2015 18:34
A ja tymczasem dostałam moje upragnione dereczki  😍
wątek zamknięty
Caira co to za koszulka ?  🙂 Nie mogę jej nigdzie znaleźć.
wątek zamknięty
Euphorycznie, ja tez kocham róż, cała garderoba moich kopytnych to w większości odcienie różu. 😉
Monika228, to jest Pikeur, ale nie pamiętam jaka kolekcja dokładnie, kupiłam ja rok albo dwa lata temu 😉
wątek zamknięty
Tyle, że Pikeur to widzę 🙂 Prawdopodobnie już nie do dostania bo przegrzebałam cały internet. Ale dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Precelek dark lime to piękny kolor, ale bardziej podoba mi się cotton niż te bicrossy(?) 🙂
wątek zamknięty
keirashara upycham w przeróżnych miejscach  😁 Ale masz rację, ostatnio zauważyłam brak miejsca! :P Niestety masz rację że na karym każdy kolor dobrze wygląda  😁
Fokusowa promo rzucili i nie mogłam się powstrzymać  😉 zresztą to poprawiacz humoru po egzaminach 😀
Euphorycznie czadowy nie? W sobotę może uda mi się pokazać na Dzidziu, szukałam czegoś obfutrzonego żeby miało Dziecko na podróże samochodem 🙂
srokate nie ma sprawy, będziemy focić w weekend  :kwiatek:
Livia zobaczymy w weekend po fotach 🙂
Moona różowy melanż jest moim faworytem, chodził już za mną od dłuższego czasu! Truskawkowy koktajl to idealne określenie na ten kolor  😍
Sivens on w realu bardzo zyskuje, osobiście nie jestem fanką cottonów, jakoś takie "zbyt zwykłe" mi się wydają  😁 nie pamiętam kiedy ostatnio jeździłam w cottonie, Electro chyba jeszcze takowego na plecach nie widział  😁
muszę niedługo odpalić anky pady 🙂
wątek zamknięty
okunka, wow, śliczny. Naprawdę!

wątek zamknięty
Precelek A ja właśnie lubię je za tą prostotę 🙂 ale brillanty też lubię i big squary (ale tylko skokowe). I weź tu człowieku kup to wszystko :P
wątek zamknięty
Precelek Świetny jest! Ja zwracam uwagę tylko na kantary podszyte futrem/dobrym polarkiem bo mój Czołgu musi nosić takie cały czas...
Miała taki piękny bez podszycia - dwa dni i poobcierana jakbym jej drut kolczasty założyła... 🙄
wątek zamknięty
Precelek, Caira nie lubię różu. Ale ten koktajl truskawkowy.. Przez Was będzie mi się śnił po nocach, bo pewnie już nie do zdobycia?  🙁
wątek zamknięty
witam, odnośnie różu, za radą Livii  😀 zakupiłam mojego  drugiego w życiu eskadrona. Trochę się czaiłam, czy nie będzie za infantylny...w końcu to niciak 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 czerwca 2015 11:09
dextre, nie jest infantylny, wygląda idealnie 😀 Jakby był sam róż to też inaczej, ale ten granat stonuje całość 🙂
wątek zamknięty
Livia, tez myśle , ze jest ok , dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Dostanę gdziekolwiek jeszcze czarne nauszniki Euro-stara z kolekcji 2012? 🙇

Czuję, że nie ma już w sklepach takich oldimerów, ale może ktoś przypadkiem się natknął  :kwiatek:
wątek zamknięty
Doczekaliśmy się wreszcie obfocenia. Rudzielec w eskadronie smaragdgreen



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Za duże zdjęcie
wątek zamknięty
Rudzielc_23 bardzo lubię zielenie na rudych, Wam bardzo w tej zieleni do pyska  😉

A ja skompletowałam niebieski set i nawet udało się dzisiaj zdjęcie po treningu zrobić  😀
Oczywiście kalkulatorem, ale obiecuję, że zdjęcia do szmato wreszcie zrobię  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.