... ślub :) ...

kotlet w sukience!  😜
kotlet, Mi się podoba 🙂 Jakaś biżu i będzie ładnie 🙂 Btw. macie też takie wrażenie jak ja, że większość ubrań na zalando wygląda tragicznie na tych modelkach? ;p

A mi został czwartek, piątek i zaraz sobotaaaaaa . Trochę stresu jest.
kajpo, ja wiem, że to dobra komedia bedzie, dodaj jeszcze do tego buty na obcasie  😁


Ulalala dzieki 😉 co do biżuterii to nie lubie jej nosić :P od biedy na szyje coś moge założyć ale bransoletki, pierscionki itp mi strasznie przeszkadzaja  😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 czerwca 2015 08:40
kotlet, nie w moim stylu, ale na wesele się nada jak najbardziej 🙂 Jeżeli bardzo nie lubisz sukienek to kiedyś na weselu widziałam kobietę w materiałowych spodniach + ładnej, luźniejszej koszuli  np.
[img]http://img.szafa.pl/forum/1/files_db/eea/9ab/ac6/9c6/0ad/496/bbd/064/3b5/fd6/906963[/img]

edit. literówki
Pauli jak make up???
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2015 09:13
kotlet
Moim zdaniem sukienka zupełnie zwyczajna, poszukałabym czegoś bardziej strojnego 😉

sandrita
Dowiem się w piątek 😉


Powiem Wam, że czuję coraz większe zdenerwowanie, jak przed egzaminem na studiach, a z drugiej strony cieszę się jak dzieciak, że dziś jadę po suknię a potem już tylko radość  💃 💃
Pauli, właśnie nie chce nic bardziej strojnego (bo wtedy sukienka bedzie jednorazowa) a jak bedzie taka zwykła (prosta) to może kiedyś się jeszcze przyda (na egzamin/obronę itp). A moimi warunkami jest góra taka jak tutaj (gołe plecy, cienkie ramiaczka odpadaja), ew lekko rozkloszowany dół (do kolan, ani dłuższa ani krótsza) i stonowany kolor (żadnych kwiatków, kropek, pasków). 😉 Wiem, że zrzędzę 😉

safie, spodnie ok ale z moja d*pą jak szafa trzydrzwiowa i wielkimi udami to nie bedzie wygladało... 🙄
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 czerwca 2015 10:09
kotlet
Może źle się wyraziłam, chodziło mi o to, żeby sukienka była bardziej elegancka, ale nie aż tak, żeby założyć ją tylko raz 😉
Miałam na myśli coś takiego https://www.zalando.pl/closet-sukienka-letnia-rose-white-boarder-cl921c06o-j11.html , według mnie jest mniej zwykła od poprzedniej, a i na obronę się nada 😉
Pauli, ta ma bardzo ładna górę 😉 ALE jest stanowczo za krótka i takie wykończenie dołu mi się nie podoba (jest taki jak firanka). 😉 Ogólnie rozumiem o co Ci chodzi. Jeszcze poprzeglądam w necie, może coś mi wpadnie w oko.  😉 Miałam już jedną upatrzoną - kremowa z doszytym, delikatnym, złotym naszyjnikiem na kołnierzu. Ale już jej nie ma w sklepie 😤

Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 czerwca 2015 15:17
Jeszcze miesiac i dwa dni, co pospieszasz ludzi 😉


faith, czyżby 4 lipca?  😀

Dostałam dziś buty, i o dziwo chybą będą dobre. Jedyna granatowa para z paseczkiem w całej galaktyce  😀iabeł:
http://www.sarenza.de/georgia-rose-lala-s770311-p0000118697#ectrans=1

Nie mam wizji ani na fryzjera, ani na fryzurę. A chyba już czas najwyższy się umówić...
4 lipca, zgadza sie🙂
To fryzjer ma miec wizje, nie ty😉
kotlet takie sukienki są ponad wszystko i na każdą okazję, zmieniasz tylko i AŻ dodatki 🙂 Jeśli masz figurę do takiej kiecki, to będzie super, bo wygodna-nic nie wyje, nic nie pije, uniwersalna- na imprezę i do pracy.
Kotlet - mi tez sie mega pofdoba, sila tkwi w prostocie😉
faithnie do końca się zgodzę, fryzjer ma mieć wizję, ale to klient musi wiedzieć czego oczekuje, bo inaczej będą się czesać i czesać
Moja fryzjerka chciała widzieć sukienkę, właśnie do wizji było jej to potrzebne,ale ja też wiedziałam na co się nie zgodzę i w jakim kierunku idziemy
No ja mam zawsze bardzo sprecyzowane oczekiwanie - ma byc szalowo :P ewentualnie mowie, ze tniemy na dlugosc czy nie 😉 ja sie na tym nie znam, nie wiem jakie ciecie bedzie mi najbardziej pasowac, jaki ksztalt fryzury itp itd 😉 nie moja broszka :P
nika77, faith, dzieki dziewczyny.  😉 :kwiatek: Już dostaje głupawki przez szukanie kiecki bo ja jestem typem trampkowo-jeansowo-bluzowym  😁

Witaj w klubie, tez mam problem. Czas niby do września ale nic nie mogę znaleźć. Nie przepadam za sukienkami. ( choć walczę ze sobą  :hihi🙂 a na ślub musze mieć czerwoną lub szara sukienkę. Ogólnie nie założę nic krótszego niż do kolan, narazie miesiąc poszukiwań i kicha, wszystko albo nie leży,  albo jest krótkie, albo pstrokate i świeci...
desire   Druhu nieoceniony...
04 czerwca 2015 14:16
a jak oceniacie sukienki z asosa (materiał, koronke?)? miała może któraś z Was? ostatnio się natknęłam na allegro i oczu od niektórych nie potrafie oderwać:
http://allegro.pl/sukienka-asos-chi-chi-london-blue-36-uk-8-i5338177599.html
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=pd&string=asos+chi+chi&bmatch=s0-moda-0519

😍
szkoda, że nie jestem szczupła.
escada, a nie myślałaś o tym, żeby sobie coś uszyć. masz fach w rękach 🙂
Yegua myślałam, nawet mam trochę ciuchów swojej produkcji, ale aż tak sobie chyba nie ufam, że dobrze dobiore materiały ze zrobię właściwe szycie, że to będzie miało.ręce nogi i fason 😉 jednak zwierzęta ubiera się o niebo łatwiej!!
escada, no ale jak np. kupisz materiał w lumpie (np. sukienkę dużo większego rozmiaru), to możesz zaryzykować, nie?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
04 czerwca 2015 20:37
Mamy tu krawcową w wątku?  👀
Ile może kosztować uszycie takiej sukienki? Marzy mi się taka na poprawiny  💘
Pauli no to wszystkie najlepszego na jutro! 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 czerwca 2015 22:35
Grafi,
Dziękuję :kwiatek:

Jutro wielki dzień!  💃
Wszystko już chyba ogarnięte, czas odpocząć i zebrać siły. Stres daje o sobie znać, ale mam nadzieję, że mnie nie sparaliżuje. Trzymajcie kciuki 🙂
Pauli rany! Jeszcze pamiętam momenty, jak pisałaś, że ustaliliście datę. Jak to szybko zleciało, jestem w szoku. 😀 Powodzenia, nie stresuj się za bardzo, będzie pięknie. :kwiatek:
Oby bylo tak jak sobie wymarzylas!!🙂😉
U mnie zostal rowno miesiac🙂
Pauli Trzymam kciuki za piękny Twój dzień! Masz pogodę idealną więc będzie super! 💃
maleństwo   I'll love you till the end of time...
05 czerwca 2015 08:13
Pauli, do boju! Piękny dzień. Raaaany, jak to zleciało!
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
05 czerwca 2015 08:45
Ale pięknie wygląda dziś suwaczek Pauli  😍
Pogoda dopisała, oby było tak pogodnie przez całe życie  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
wszystkiego dobrego  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się