Kącik komputerowy

Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
03 czerwca 2015 20:08
dzięki, mają mój poszukiwany zamiennik - zaraz zamówię 🙂
A ja znowu problem z myszką mam. Przypomnę się myszka bezprzewodowa (Watson - jeśli to ważne). Myszka działała super i nagle przestała działać, tak jak ostatnio pomyślałam o bateriach, ale jest tak samo. Po wyjęciu i włożeniu baterii myszka działa może z minutę, potem kursor nie daje znaku życia, dioda od spodu gaśnie, jakby myszka była wyłączona. Spróbowałam zresetować tym przyciskiem connect, ale to i tak nic nie zmieniło.
W czym może być problem? Czyżby czas na nową myszkę?  🤔
Oznaki takie jak przy rozładowanej baterii  🤔 próbowałaś podłączyć nadajnik w inne miejsce? Może coś sygnał blokuje
Baterie mam świeżo włożone, inne też nie działają. Przełączałam, jak się dało i nadal nic.
Czyli to chyba może być koniec
Heval, wywalam każdą mysz, gdy tylko zaczyna szwankować.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 czerwca 2015 17:46
Najlepiej jest mieć myszkę po kablu, mialam dwie takie na baterie i nic mnie bardziej nie wkurzalo, niż nagły brak mocy i brak baterii w domu...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 czerwca 2015 18:34
Facella, albo notoryczne gubienie zasięgu co np. przy grach typu fps skutkowało chęcią rzucenia myszką o ścianę 😵 Ja kocham myszki po kablu i uwielbiam moją A4T x7 😍
Ja też z bezprzewodowymi dawno dałam sobie spokój, nie wspomnę o synach-graczach.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 czerwca 2015 22:08
skrypty w lisku ciągle się psują. co z tym zrobić? doprowadza do szału: skrypt przestał odpowiadać.
nie, nie chcę zmienić przeglądarki 😉
Mi kabel zawsze jakoś przeszkadza :/ Ale na razie sobie jakoś z tym kablem radzę, może rzeczywiście przy tym pozostanę  😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 czerwca 2015 08:30
czy ktos moglby mi pomoc ( nawet odplatnie) z kilkoma problemami w prestashopie? poddaje sie... 🙇
margaritka. napisz PW, postaram się pomóc. 😉
Wie ktoś, co trzeba zrobić żeby zainstalować w miarę starą grę na windows 8? Coś mnie wzięło, żeby pograć sobie w "my horse and me/kocham konie" i przypomnieć sobie jak miałam 11 lat, ale nie mogę nic poradzić.  🙇
tryb zgodności z win xp próbowałaś?
Jestem totalnym debilem jeśli chodzi o sprawy związane z komputerem, więc nawet nie wiem jak to zrobić. 🙁
XP może być za nowoczesny 🙂
Wirtualna maszyna np. na DOS. Można ściągnąć z netu.
Halo pierwszą przeszkodę napotkałam na samym początku, bo nie mam dostępu do "licencjonowanej kopii systemu windows xp". Wiesz może jak to obejść?
Pedrutka, nie wiem. I nie wiem, czy XP załatwią sprawę. Do starych gier mam starego lapka z windows NT.
No właśnie wiem, że działało na xp. Przesadziłam z określeniem "stara", wyszła jakoś 8-9 lat temu. Kurczę, będę szukała rozwiązania jakiegoś. Dziękuję za naprowadzenie, zawsze to duży krok dalej.  :kwiatek:
Pedrutka, podejrzewam, że znajdziesz w necie śmigające pirackie wersje XP. Niekoniecznie trzeba wchodzić na stronę Microsoftu żeby je aktualizować 🙂 Tym bardziej, że gigant softwearu już nie wspiera XP.
Halo to już jest wyższa szkoła jazdy, wolę nie kombinować sama, najwyżej zaciągnę jakiegoś znajomego do pomocy. Jeśli chodzi o ściąganie czegoś innego poza muzyką i serialami to ja jestem ostrożna, jakoś tak... przyciągam pechy, więc wolę nie ryzykować jakimś wirusem czy czymkolwiek. xd
Jak masz możliwość to poproś jakiegoś kolegę żeby Ci zainstalował windowsa xp (chociażby pirata) na drugiej partycji/dysku, zwłaszcza że jak masz nowszy system to zainstalować win xp to kilkanaście minut roboty. Ja też mam 2 systemy na kompie, jeden z nich to windows xp żeby grać w starsze gierki 😀
Kolega sprzedał mi dobrą opcję, trzeba po prostu kliknąć prawym przyciskiem na ikonę gry czy programu, wybrać "rozwiąż problemy ze zgodnością", potem jeszcze coś i coś i wtedy można otworzyć przez inne oprogramowanie czy co to za świństwo jest. 😜 Teraz czekam na chłopaka siostry, który podmieni mi cracki i będę szaleć. Przynajmniej w grze potrenuję sobie i pojeżdżę na zawody.  😁
Robiłam porządki na dysku i dopiero odkryłam, że Chrome instalując sobie aktualizacje, wszystkie poprzednie wersje zostawia. To jest ogromna góra śmiecia. Czy da się to gdzieś zmienić, czy zostaje zmiana przeglądarki?
Ja bym spróbowała ccleaner, on tego typu śmieci wywala
Dzięki. Do namierzenia dziadów użyłam OmniDiskSweepera i wychrzaniłam je ręcznie. Tego było prawie 10 GB  😲 Najchętniej na początek zapobiegłabym gromadzeniu tych starych wersji... Ale jak nie ma takiej opcji, to albo pożegnam się z Chromem, albo będę ręcznie wywalać je co jakiś czas, albo wypróbuję program, o którym piszesz (widzę, że mają już wersję makową). Tzn. może i tak go przetestuję, nie Chrom jeden zajmuje pamięć bez sensu.
Jak przeskanowałam ostatnio ccleanerem kompa to mi wywaliło ok 30gb bezużytecznych plików  😲
Ktoś pomoże rozprawić mi się z wirusem od niechcianych reklam (Sale Clipper)?  😡 :kwiatek:
Usunęłam w programów i z przeglądarki, przeskanowałam i usunęłam co wyskoczyło w Malwarebytes i AdwCleaner... Nie mam już pomysłów, a znam się na tym tyle, co nic... 😵
Może combofix pomoże.
Combofix nie chce się uruchomić, ale doczytałam, że podobno nie współpracuje z Windows 8.1. 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się