Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Lipa by była, gdyby nie można było kupić biletów na miejscu. Bo nie weszliby "przypadkowi" widzowie, którzy nie planowali z wyprzedzeniem odwiedzenia CSIO.
Mnie ostatnio nie chcieli wpuścić na zawody do Ciekocinka Z BILETEM! ;] Bo pan zażyczył sobie paragon za kupiony bilet, a sam bilet go zupełnie nie interesował, bzdura kompletna.
tez pytałam na FB i odpowiedzieli dwukrotnie, że na pewno będzie można kupić np. w sobotę w kasie przy ul.Polnej.
To dobrze, bo sama do końca nie wiem czy i kiedy bym się wybierała.
Dzięki za info.
Jakby co bilety można jeszcze kupić w Empiku  😉
Bischa   TAFC Polska :)
01 czerwca 2015 15:59
CSIO zrobili biletowane? Myślałyśmy z koleżanką, żeby się wybrać na niedzielę... Jaka cena?
http://csio.sopot.pl/pl/publicznosc/bilety/
20 zł za normalny w niedzielę.
już odliczam ... wyjazd w środę 🙂
6.20 ruszam 🏇
Gdzie najlepiej zaparkować auto, wybierając sie na CSiO?? 🙂  🤔
Koniowozów coraz więcej...


A mnie nie będzie 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 czerwca 2015 19:24
A my będziemy jutro  😅
lusia, liczę, że w tym roku Cię poznam!

Jestem we wszystkie 4 dni, mój znak rozpoznawczy to tęczowy pasek od aparatu 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 czerwca 2015 18:32
wymodelowana ja stasznie słabo ludzi kojarzę, ale mnie można zaczepiać 😁
A tymczasem na hipo bałagan jak zawsze 😜, niezależnie od rangi zawodów.
Ogromny plus za darmowe siano i słomę 😀
W bałagan wierzę, dopiero dzisiaj przed 18 dostałam informację, że przyznano mi akredytację 😁
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 czerwca 2015 21:30
My przyjechałyśmy i dostałyśmy informację, że mamy boks w stajni J, niestety w tej stajni nie było ani jednego pustego boksu. Poszłyśmy ponownie informujemy, że w J miejsca nie ma, kartki też nie. Potrzebujemy boks dla ogiera.
Przeoczenie drobne, więc szybko dostałyśmy lokum w I obok klaczy 😵, na szczęście udało się Szwedzkie konie tak ustawić, żebyśmy się zmieścili. Po 20 dostaję informację od znajoej, że przecież dla nas boks jest w D 😜 🤔wirek:
Trema ich zjada  🙂
Ale nad organizacją powinni popracować,  w tym roku na wkkw to już nie bajzel był, a gorzej..
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2015 21:50
lusia722, to jesteście na części rekreacyjnej?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 czerwca 2015 22:06
Strzyga tak jest

Najbardziej wszystkich dziwi fakt, że na takich zawodach stajnie nie są podzielne ekipami, poza Turkami, którzy sami się przenosili, żeby być razem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2015 22:23
lusia722, to nasze są E i F =)
Jestem w Sopocie i szukam  kwatery dla 2 osób, jakby ktoś coś polecił byłabym wdzięczna 518919517  :kwiatek:
lusia jak tam z Weroniką? Mam nadzieje, że nic poważnego. Trzymamy za nią kciuki!
Behemotowa, a co się stało?
anai po przeszkodzie koń się potknął, Weronika przyleciała przez niego i wyglądało jakby koń na nią wpadł. Wiem tyle, że karetka ją zabrała i że jest teraz w szpitalu.
Noga w napiersniku, wygladalo fatalnie, kon ok Weronka podobno tez.
O kurcze... OBy się pozbierali, a dopiero co z trenerką rozmawiałam o tym, że czasem strach żeby koń nie włożył nogi w napierśnik 🙁
Gdzie są wyniki?
Wyglądało to strasznie. Carano lądował "bez podwozia" a potem poleciał na Weronikę. Na szczescie Weronika ok i z tego co mi wiadomo zamierza wrócic do gry.

anai, ja tam się od dawna boje napierśników i uzywam tylko tych pasków "typu polo". Takie wypadki tylko utwierdzają mnie w tym, że wokół końskich nóg powinno byc jak najmniej elementów, o które da sie zahaczyć.

crazy, http://eventcontent.hippoonline.de/1031/1031zeitplanDEU.htm?style=longines
A co z Carano? Nic mu się nie stało?
Karla napisała powyżej, że koń ok.
Ja dziś niestety mogłam oglądać tylko on-line za to w weekend mam zamiar nadrobić 🙂 Powie mi ktoś czy ktoś już dziś wchodził na parkur z fotografów?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się