Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

A gdzie taki kantar można nabyć? *_* myślałam, że jestem na bierząco, a takich nie widziałam!  😍 😍
(czarny  z futerkiem)



wpadam z nowymi szmatkami 🙂 Przyznaję że zarówno dark lime, jak i deep pink vintage to dla mnie super szał  😍 😍 😍

....

popełniłam też kantar platinum  😅


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie zdjęć
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 czerwca 2015 14:00
Rudzielc, super wygląda szmaragd na rudym!

wabankowa
, co to za zestaw? Siwym zawsze pięknie w niebieskim 🙂
wątek zamknięty
Livia dziękujemy  :kwiatek: Czaprak i owijki to Fair Play a nauszniki to HKM GLOOCKLER 🙂
wątek zamknięty
Livia,wabankowa dziękujemy, teraz musze jeszcze obrócić morskiego Krysiexa i cabbalowe kiwi :-)
9
wątek zamknięty
rudzielc, wabankowa ....... O MAMO! 😍 uwielbiam zielenie na kasztanach i niebieskości na siwkach!
wątek zamknięty
wabankowa, jak cudnie!
wątek zamknięty
srokate, harja dziękuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Pytanie powracające niczym bumerang, skaro-gniady malowany kon. Sprzęt czarny czy brązowy?  Jak brązowy to sprzaczki srebrne czy złote?
wątek zamknięty
Brązowy. Sprzączki... czarne 🙂
wątek zamknięty
mers niestety raczej tylko za granicą, kupiłam ostatni full w sklepie który miał je w Polsce, sprawdź  ewentualnie cavalloshop
wątek zamknięty
Ja mam taki brązowy platinum.Też nabyłam ostatni w PL,jaki był.Dalej to już zostaje tylko ebay.de,brytyjski ebay albo inne sklepy,ale nie u nas.

I mój kantar jest taki super,że nie sprzedam go nigdy  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 czerwca 2015 12:12
Klami, dla mnie klasyka (czarny) zawsze najlepsza, ale w czekoladowym brązie twojemu też nie byłoby najgorzej 🙂 Brązowe rzeczy najczęściej widziałam ze złotymi sprzączkami.
wątek zamknięty
Klami, brąz ze złotymi sprzączkami, albo czarny, też ze złotymi 😉
wątek zamknięty
Czy czaprak pony dr będzie dobry pod siodło ujeżdżeniowe 17" z krótką tybinką (38cm)? Będzie to jakoś wyglądać na dużym koniu? Nienawidzę wielgachnych czapraków ujeżdżeniowych, te w których jeżdżę (no name) wystają zaledwie kilka centymetrów poniżej tybinki i mi to pasuje. Co polecicie pod brązowe futerko pod siodło? Granatowy czaprak z jasnobrązową/karmelową lamówką, najlepiej szeroką lub lamówką i sznurem - istnieje taki? Lub ciemnozłoty? Prostych beży i brązów mam dość. Jaki inny kolor pod brązowe futro?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 czerwca 2015 17:55
kenna, caballowe blyszczaki!! Czyli glamoury 😉
wątek zamknięty
kenna tak, Caballa zrobisz sobie na wymiar i to taki jaki chcesz  😀 I ja jako fanka granatów i brązów oczywiście doradzałabym granat z brązową lamówką  😁 i jakimś kontrastowym jasnym sznurkiem
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 czerwca 2015 18:06
kenna, Eskadronowe PD mogą nie wejść pod 17. Ja miałam je pod 16 i już były bardzo na styk, chociaż i tak wyglądały lepiej, niż fulle 😉 Parę fotek:
http://re-volta.pl/galeria/foto/113940
http://re-volta.pl/galeria/foto/86753
http://re-volta.pl/galeria/foto/82191
wątek zamknięty
kenna dużo zależy tez od konkretnego konia. Na moim to Eskadrony full wyglądają jak pony. :/

halo, Livia, harja, dzieki za odzew. Wiecie na czym generalnie polega mój problem ? Tak przede wszystkim? Podoba mi się brązowy sprzęt zdecydowanie, w połączeniu z granatem/beżem/błękitem to juz w ogóle. Natomiast nie jestem w stanie przekonac się do brązowych oficerek, a jednocześnie absolutnie nie widzę czarnych oficerek z brązową całą resztą. Plus irytują mnie różnice w odcieniach brązowego sprzętu i cyrk ze spasowaniem tego ze sobą. Tak więc próbuję się przekonać do czarnego sprzętu.... no, ale mam z tym problem.
Wrzucam foty dwóch wersji sprzętowych.
1) brąz




2) czarny


wątek zamknięty
kenna ja się przerzuciłam na PD oraz SR.

PD i SR mam pod 17stką, tybinka 36, w galerii: http://re-volta.pl/galeria/moja/album/5141
wątek zamknięty
Klami Mi się o wiele bardziej podoba w czerni... i też byłabym za złotymi sprzączkami, mimo, że wcale nie jest łatwo znaleźć 🙂
wątek zamknięty
Sivens O to, to! Czerń ze złotymi sprzączkami (+ lakierka...)  😜 😍
Uwielbiam czerń i złoto!
wątek zamknięty
Klami, oczywiscie że czarny 😀 Zwłaszcza do twoich planów frakowych poszłabym w czarny sprzęt. Jak mi kiedyś przyjdzie wymieniać frak to też pójdę w inny kolor, jakoś brązy mi się przejadły. Czarne to czarne, a nie bawisz się w dobieranie wszystkiego bo każda marka ma inny odcień ;/
wątek zamknięty
Euphorycznie i naczółek ze złotymi cyrkoniami  😍
wątek zamknięty
Sivens  😜 😍 Dlatego właśnie moja przygoda z westem umarła śmiercią naturalną bo nic, no NIC nie wygląda tak dobrze jak czarne rurkowe z lakierką i złotem.  😂
wątek zamknięty
Klami, czarny  🙂
wątek zamknięty
Klami, zdecydowanie czarny 😉 super sprzęt w połączeniu czarny-złoty ma CWD, aż żałowałam, że nie mają srebrnych sprzączek przy napierśniku 😁
wątek zamknięty
Mi też  się  wydaje,  że  sporo  jest połączenia  czarny -złoty,  bo często widzę  coś  takiego bardzo  ładnego , tylko mi na szaraka złoty  za nic  nie  pasuje  😉
wątek zamknięty
Euphorycznie western wizualnie bleee
anai poczekaj aż będzie jaśniejszy to będzie pasować 🙂
wątek zamknięty
Sivens, wiem  😉
wątek zamknięty
CZARNY...  😁 😁 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.